A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Váhový limit zavazadel na letišti

25.03.2007 22:36:58 | Barča@
Barča@
Čauky lidi, prosím pomoc, s kámoškou za chvíli odlítáme do Hurghady a pořád se nemůžem shodnout na limitu pro zavazadla. Help!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Samantík 30.08.2007 18:09
: 45kg  

TAk to moc děkuju za radu něco málo taky mužu vzít díky tomu že jsem na škole která patří čsa mužu vozit dost věci i těch kil navíc ale stěmi léko to neprojde.CO vozíš za léky přesně?

Jana68
30.08.2007 18:06 82.114.196.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: 45kg  

No oni jsou vděční i třeba za léky,různé mastičky.Mají moc i zdravotních problémů,nechodí k lékaři,protože většinou na to nemají.A i když je tam povinná školní docházka,tak třeba beduíni většinou děti do škol moc neposílají.S těmi léky se to prý sice nesmí,ale někdy to hodně pomůže a já vždy něco málo v lékárničce mám.

Samantík 30.08.2007 18:05
RE: RE: RE: RE: RE: počet???  

Já vozím vždy mraky věci.

Jana68
30.08.2007 18:02 82.114.196.***
RE: RE: RE: RE: počet???  

I pro potápěče se to od lonska zpřísnilo.Ale pořád pokud je to předem dohodnuto,mají o pět kilo možnost nabalit více než běžný turista,ale musí to být předem v papírech a v letence.Jinak když jezdíme v zimě,tak máme inkluzivku,tak třeba fakt kromě dárků a pár hadříků nevozíme nic,tak se vždy vlezem do limitu,ale třeba o vánocích a silvestru máš zase u chlapů povinné kvádro a spol.oděv,aspon v tom hotelu co jezdíme ,tak se to taky těžko balí a celkem se to pronese.

Samantík 30.08.2007 17:58
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: 45kg  

Jasněě beduini to jsou zlatí lidé.Ty dětičky jsou opravdu vděčné za cokoli tam rozdnám plno věci a nejhezčí na tom je že ty dětské oči jak jsou zase jednou štastné a věčinou z toho jejich matky brečí štěstím,když jsem mluvila s delegátkou,která se bavila s místnímy tak říkala,že ty dětijsou na tom velice špatně a za každou maličkost jsou štastní a o tu věc co dostali pěčují a jsou na ni hrdí.

tulika 30.08.2007 17:54
RE: RE: RE: počet???  

Jana68
u potápěčů to celkem chápu, ale jinak si občas docela zanadávám,co tam ti lidi mají, když zpožděné kufry tahám od pásů :-(

Jana68
30.08.2007 17:53 82.114.196.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: 45kg  

No mi obyčejně když jedeme přes vánoce tak pravidelně podnikáme výlet do pouště k Beduínům.a tam ,jestli jsi už někdy byla,většinu výletu odedřou-vodí velbloudy,ti nejmenší.Jsou to děti tak kolem 6-8 let,a jsou vděční fakt za cokoli.Protože jezdíme každý rok na stejné místo,tak místní v Sharmu už známe.Jinak na lodi se na pevninu nechodí,až poslední den se přespává vždy v nějakém hotelu v Hurghadě,dárky tam vozíme jen posádce a jejich rodinám.

Samantík 30.08.2007 17:53
RE: RE: RE: počet???  

Taky si myslim že by ste nějak blbě nevypadali.Spíš bude trapné až pojedu s mámou já na dovolenou také vozí dětěm a místím hodně věci.To budeme mít my dvě alspon 4 možná i 5 kufru.

Jana68
30.08.2007 17:49 82.114.196.***
RE: RE: počet???  

Tuliko pro čtyřčlenou rodinu jsou fakt 4 kufry normální,ale ne když každý s potáp.výbavou váží 40 kilo,to pak může být problém,jinak to ale nezabalím at dělám co dělám.A to vždy máme ještě příručáky přímo do kabiny,tam lze 5 kilo na každého,ale též máme vždy přes limit.

Samantík 30.08.2007 17:47
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: 45kg  

To taky ten myslím že jsem už vezla no nevim to ted přesně.a jak to tim malým rozdáváš když jezdíš na výlety nebo vylezeš z hotelu?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu