A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Výlet lodí po Nilu

10.01.2019 12:30:57 | honza123cz
honza123cz
Chtěl bych získat nějaké informace o tomto zážitku.Mám v úmyslu vyrazit s kamarády tento rok,ale nevím jaké období je vhodné.Slyšel jsem ,že je lepší jet v době,kdy je v Egyptě zima.Takže někdy od října až března..Plánuji také navštívit památky,které jak jsem slyšel je po cestě spousty.Máte prosím někdo nějaké zkušenosti s tímto zážitkem?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.01.2019 23:07:20 86.49.255.***

Absolvoval jsem to před lety v prosinci - a to bylo velmi příjemně, asi jako u nás v květnu. Vřele doporučuji tento termín.
Loni jsem jel na výlet z Hurghady ke chrámům na Nilu a i když to bylo v polovině září tak tam byl opravdu hic !

Neregistrovaný uživatel
16.01.2019 08:37:31 154.188.192.***
Re: Výlet lodí po Nilu  

Tento výlet doporučuji.Byl to nejkrásnější cestovatelský zážitek v mém životě.Jeli jsme s rodinou na konci roku.Lodˇ jménem HAPI 5 .Na lodi příjemná posádka a milá obsluha.Jídlo výborné,každý den ryba,kuřecí nebo hovězí maso v nějaké omáčce.Každý den ovoce a výborné zákusky,Kajuta prostorná a čistá.Koupelna taktéž.Nádherná africká příroda při pohledu z lodi ,kde na vás každou chvíli vykoukne nějaká historie.Památky v Luxoru úžasné .Ani jsme je všechny nestihli navštívit.Asuánskou přehradu jsme ale zvládli vidět.Určitě doporučuji.Všechny výlety jsme měli objednané společně s plavbou na lodi.O všechno se nám postarali a zařídili.byli jsme nadšení.

admin2 11.01.2019 10:11:39
Re: Výlet lodí po Nilu  

Dobrý den,

hodně už bylo řečeno v této diskuzi:

http://egypt.orbion.cz/diskuse/plavba-po-nilu-jidlo-krokodyli-178873/

Krásný den a šťastnou ruku při výběru termínu,

Zuzka

honza123cz 10.01.2019 12:30:57
Výlet lodí po Nilu  

Chtěl bych získat nějaké informace o tomto zážitku.Mám v úmyslu vyrazit s kamarády tento rok,ale nevím jaké období je vhodné.Slyšel jsem ,že je lepší jet v době,kdy je v Egyptě zima.Takže někdy od října až března..Plánuji také navštívit památky,které jak jsem slyšel je po cestě spousty.Máte prosím někdo nějaké zkušenosti s tímto zážitkem?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu