A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Zakoupení víza (Hurghada) v noci

01.06.2012 11:38:44 | X-sat
X-sat
Zdravím všechny diskutující :-) Mám dotaz, na který jsem nenalezl odpověď. Lze na letišti Hurghada zakoupit vízum kdykoliv, tedy 24 hodin denně? Přilétáme okolo 04:30 a netuším, zda má banka otevřeno. Děkuji za odpověď předem!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.12.2017 21:18 95.102.251.***
Re: Cena za víza  

Ďakujem

Neregistrovaný uživatel
23.12.2017 18:19 77.78.89.***
Re: Cena za víza  

95.102.251- nejčerstvější ne, z října(október), 25 USD na osobu v Hurghadě i Marse, ve dne i v noci(s každým příletem letadla) u okénka egypt. banky, vždy označené viditelně VISA, éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
23.12.2017 16:48 95.102.251.***
Cena za víza  

Má prosím Vás niekto najčerstvejšie info, koľko stoja víza a či si ich stále v pohode môžem sama kúpiť ako to tu čítam? Ďakujem

Marta26 01.12.2012 22:11
Re: Zakoupení víza (Hurghada) v noci  

My na SK platíme cestovke 20 E na osobu,keď som sa aj teraz pýtala na First je to zahrnuté v Letiskových poplatkoch ktoré sú 160 E na osbu,že to mám v balíku a nič sa s tým nedá robiť,ale v niektorých CK na to je samostatná kolonka tak si myslím,že tam by sa dalo?Takže si myslím,že nás Slovákov to stojí viac?A pri cca 4 ľuďoch by to šetrenie bolo citeľné. 8-)

• Anonym (1)
Nepřihl.
01.12.2012 21:09 217.117.216.***
Re: Zakoupení víza (Hurghada) v noci  

Já neříkám, že vybirat 17 USD u Fischera povinně nebo platit 390 Kč (nebo kolik to je dnes...) nepovinně jako součást smlouvyu např.Eximu, což je pořád víc než 17 USD u Fischra, ale když pominu ten extrém 25 € u Němců, tak vy zaplatíte za dovolenou 40, 50 tisíc a pak fňukáte nad 8mi dolarama za čtyřčlenou rodinu navíc? To fakt nechápu.... Určitě nemám na rozhazování, ale když objednávám zájezd, tak holt komplet. Jednou jsem byl s fischerem, platit jsem 17, pak s Tomi tour jsem si koupil vízum sám za 15, pak jsem byl 2x s Exim a vízum jsem měl ve smlouvě za 390 Kč. Pak jsem byt s O-tours a vízum jsme dostali "zadarmo" na místě. No a co. tak jsem holt za 5 egyptů připlatil asi 200 kč navíc za víza. Opakuji-není to v pořádku, ale taky to je uplně jedno.

• Anonym (1)
nadja 01.12.2012 18:59
Re: 15 usd x 25 euro  

labrosi - nechci se handrkovat, ale Fischerovi jsem odmítla (před pár lety) zaplatit za vízum 17 USD - oni mi řekli, že do smlouvy dají, že mi nezajistí odvoz z letiště na hotel- protože je možnost, že z důvodu vlastní koupi víza mohu blokovat odjezd busu k hotelu.A dali.
měla jsem to před nosem písemně (dodnes mě mrzí, že jsem to nechala jim na stole), takže jsem to vzdala a podepsala původní verzi se 17-ti USD.
myslím, že Němci (ne všechny CK) to mají podobně.
jak to je teď u Fischera (jestli si mohu vízum koupit sama) - nevím.

• Anonym (1)
labros
01.12.2012 18:13 78.157.166.***
Re: 15 usd x 25 euro  

No určitě těch 25 eur pro němce žádná povinnost není. Nikdo na světě nemůže nikoho donutit ke koupi něčeho , co má hodnotu 15 USD za 25 eur .
Oni jen na to kašlou, přečtou si v brožurce, že jim to někdo naservíruje pod nos
a neřeší za kolik ...

nadja 01.12.2012 18:07
15 usd x 25 euro  

nilo - jo, je to pravda, ale pokud jsem dobře četla, tak 25 euro platí pouze pro občany německé nebo rakouské st. příslušnosti.
Ostatní občané mají povinnost, kolik to stojí, zjistit na příslušném velvyslanectví ( není to sice doslova, ale tak nějak to stojí u zájezdu, který je od něm. CK - přes SA).
Letos jsme letěli s ALLTOURS, koupili si sami vízum , prošli pasovkou,vlezli do busu, který nám řekl delegát - on pak chodil po buse a vybíral 25 eur - my ukázali naše pasy, že nejsme Němci - a tím to skončilo. Ostatní zaplatili, my ne.

labros
01.12.2012 14:52 78.157.166.***
Re:  

Nevím, jak je to napadnutelné, jelikož naše CK také v pohodě prodávají vízum za katalogovou cenu 420 kč.
Ale my to již neřešíme. Vízum vždy za 15 USD. To platí i pro Marsu . Tam je stejná přepážka.

Neregistrovaný uživatel
01.12.2012 14:42 46.135.116.***
Re:  

taky nechapu. prijde mi to jako totalne mimo zakon - ale co ja vim, jake tam maji zakony. tohle svinstvo dela nemecka ck a tu by meli zkrouhnout. chtela jsem pak jit k tomu okynku, ale ti nahaneci celkem drsne zajistovali, aby se lidi nemohli vratit a tlacili a tahali te ke stolku, kde ti nalepili stejne vizum za 15dolaru. :'( a vyfasli 25euro

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu