A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Zklamání v lásce, rozchod či rozvod?

08.07.2009 21:49:18 | vic8
vic8
Zklamali jste se v Egyptě? Měli jste tu lásku...přítele, manžela, rodinu? Co vás zklamalo? Využil vás někdo? Tlačil vás někdo ke změně vyznání či způsobu života? Podělte se o to s ostatními. Vám se třeba uleví a ostatním to možná pomůže, už jako cenná rada. PROSÍM VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ, ABY SE VZÁJEMNĚ NEURÁŽELY ! Pište své názory, ale nezapomínejte, že nikdo nejsme perfektní a nejsme soudní tribunál těch ostatních. Do diskuze se samozřejmě mohou zapojit i pánové, i když je teměr nepravděpodobné, že by ztráceli hlavu pro místní ženy v Egyptě jako dámy opačně, ale i váš názor nás zajímá.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Amira 29.07.2009 22:00
RE: RE: Proč?  

Leni, tak kdo ví, zda na tom něco nebude, když jsme se tak hezky obě ve stejnou dobu strefily do stejného:-)

carry, nemyslím si, že cestování je tím hlavním důvodem. Na to jsou asi mnozí až moc pohodlní.

Janick 29.07.2009 21:57
RE: RE: RE: RE: Proč?  

Lilinko, ver tomu, ze kdyz jim reknes ze jsi na tu dovolenou setrila cely rok, tak jim to stacit nebude, oni by nenasetrili ani za 10 let leckdy, i kdyz z eu pohledu chapeme a vime jak je tezke v eu podminkach nasetrit, porad pro ne budes ten bohac :-|

Lilinka 29.07.2009 21:52
RE: Sindy 28  

Pola1011 - tak by mě ještě zajímala jedna věc, když bys to chtěla ukončit, co se bude dít s tím orfi, musí se nechat nějak oficielně zrušit? Víš to vůbec? Podle mě v tom asi bude nějaký háček... :-?

pola1011 29.07.2009 21:49
Sindy 28  

ja jsem se neurazila jen ta dnešni debata byla pro mně takova studena sprcha . maš pravdu , že bych se mněla zamyslet sama nad sebou co vlastně chci a co od toho vstahu očekavam . jenže ja nevim ,mam to risknout a pokračovat a skoušet ho jak se zachova v ruznych situacich a nebo s toho vstahu vycouvat? tak jak ty jsi mně odhadla , že nevim co chci tak i on mi řika , že nevim co chci. je fakt , že nemam silu o tenhle vstah bojovat , tak jestli nezabojuje on tak to brzy skonči. ja jsem jen ze všeho unavena . asi proto jsem dneska mněla potřebu k diskusi . diky všem

Lilinka 29.07.2009 21:46
RE: RE: RE: Proč?  

Opět jsem věděla, že mi to některá z vás "egypťanek" ;-) (teda nevím jestli mezi ně patří i Amira) vysvětlí. Něco pravdy na tom bude. Je fakt, že oni si myslí, že když můžem jezdit takhle na dovolený k moři, tak jsme nějaký boháči. Většina z nich - teda pokud jim to některá z vás neosvětlí - ale už neví, že na tu dovolenou někteří z nás šetří třeba i rok... Pokud by na mě tohle některý z nich vybalil, asi bych mu vysvětlila moje příjmy a moje výdaje - ten by asi koukal :-D 8-) ;-)

Janick 29.07.2009 21:46
RE: RE: RE: RE: Amira  

Maryca, prave to ze zivi svou rodinu, ta bude delat maximum proto, aby zustal tim zivitelem, a nejlepe v Egypte. Samostatny asi je ( v tur. letovisku), ale do urcite miry. Pokud by chtel udelat nejaky zavazny usudek, rodina bude mit to hlavni slovo. A kdyz ne matka nebo sestry, tak dedecek nebo stryc. To jsem tim myslela.

Lenka-D.G.I 29.07.2009 21:39
RE: RE: Proč?  

Amira: :-D :-D :-D

carry
29.07.2009 21:39 160.218.160.***
re: proc?  

a nebude to tim,ze kdyz se jednou z Egypta dostanou,ta sance cestovat jim zustane /pokud na to budou mit/? vseobecne je pro ne asi problem vycestovat kamkoliv mimo arabsky svet,nebo se pletu?

Lenka-D.G.I 29.07.2009 21:38
RE: Proč?  

Lilinka: podle nekterych Egyptanu mam pocit, ze v Evrope letaji peceni holubi rovnou do h...ust :-P , vsichni jsou prece bohati a maji se dobre a urcite pro to nemusi ani prstickem hejbnout ;-) A jen si pak jezdi na dovcu :-D Tak asi proto tam "vsichni" chteji ;-) ;-)

Amira 29.07.2009 21:35
RE: Proč?  

Lilinka, proč? Protože si myslí, že nemusíme nic dělat a máme se dobře :-) Oni ti kluci jsou někdy ještě víc naivnější jak některé zamilované holky.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu