A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Zklamání v lásce, rozchod či rozvod?

08.07.2009 20:49:18 | vic8
vic8
Zklamali jste se v Egyptě? Měli jste tu lásku...přítele, manžela, rodinu? Co vás zklamalo? Využil vás někdo? Tlačil vás někdo ke změně vyznání či způsobu života? Podělte se o to s ostatními. Vám se třeba uleví a ostatním to možná pomůže, už jako cenná rada. PROSÍM VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ, ABY SE VZÁJEMNĚ NEURÁŽELY ! Pište své názory, ale nezapomínejte, že nikdo nejsme perfektní a nejsme soudní tribunál těch ostatních. Do diskuze se samozřejmě mohou zapojit i pánové, i když je teměr nepravděpodobné, že by ztráceli hlavu pro místní ženy v Egyptě jako dámy opačně, ale i váš názor nás zajímá.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.10.2016 07:35 185.47.177.***
Jiný dotaz /vízum  

Dobrý den,

specifický dotaz - moje kamarádka si vzala Egypťana v 2011, manželství superlegalized matrikou v Brně, v současné době čeká na rozvod. Za cca měsíc by měli být rozvedeni.Začátkem prosince 2016 jí však navíc končí 5 leté vízum, manžel jí samozřejmě nepodepíše další pobyt na 5 let!!!! Chtěla by dále zůstat v Egyptě a snad si někoho opět najít. Mají spolu syna - 2 roky, ale ten bude svěřen do péče manžela. Právník jí doporučil, že může visa prodloužit, pokud předloží rodný list dítěte, ten však asi ztratila, včetně pasu, jehož platnost končí v 07/2017...Má vůbec nějakou šanci prodloužit pobyt? Co by musela udělat, aby zůstala? Jak se chovají egyptské úřady, pokud zjistí, že má propadlé vízum?Je nějaká možnost, jak obejít REZIDENT visa? Může si koupit turistické? Na jak dlouho? Velmi děkuji za jakoukoli odpověď, byť i negativní v její neprospěch. Možná jí to pomůže si konečně dát život zase dohromady.
Petra

Neregistrovaný uživatel
24.10.2016 09:03 94.112.238.***
Re:  

děkuji.Já pořád doufám že to snad vyjde a bude to v pořádku. Tože mi řekla že hlavně nechce aby děti něco poznali že se děje mezi námi a pak řekne že nikam neletí dost dobře nejde dohromady.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.10.2016 08:32 91.141.2.***
Re:  

tak kvuli dětem by ten výlet mohla absolvovat, přece nevyhodí peníze jen tak do luftu, a pak uvidí, jestli chce jít tak at jde až se vrátíte, at je ráda že se podívá do Egypta, a at spí na přistýlce když tě nechce že? (((H)))To je mi fakt líto.

Neregistrovaný uživatel
24.10.2016 07:51 94.112.238.***
Re:  

já teď zas řeším problém toho že máme s manželkou a dětmi 41 hodin do odletu a manželka nejenom že se mnou nechce letět ale ještě se se mnou rozchází.Ono to trvá teda nějakou dobu ty naše neshody ale myslel jsem že se to na dovolené vše urovná. O:-)

Neregistrovaný uživatel
28.09.2016 20:09 46.167.237.***
Re:  

Samozřejmě je to "čistá láska".... :-))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.09.2016 20:04 46.167.237.***
Neregistrovaný uživatel
28.09.2016 20:02 46.167.237.***
Re:  

Jestli má paní dost peněz, proč by si nemohla zajíčka vydržovat? V letoviscích zcela běžný jev....starší paninka a vedle cupitající podržtaška či ležící natěrač zad. Chvilku jsem v Egyptě žila a podivovala se nad tím, ale je to tak, že se nad tím nikdo nepozastavoval. Kluci mají sponzora a o to jim jde

Neregistrovaný uživatel
28.09.2016 13:42 37.44.16.***
Re:  

O jaké lásce mluvíš? Vždyť ta matka co tady napsala - je hloupější než její dcera.
Rozumná matka by to dceři rozmlouvala a ona tady píše, jako nějaké t..e.

Neregistrovaný uživatel
27.09.2016 23:29 88.212.36.***
Re:  

skús sa vžiť do situácie dcéry - tebe by sa páčilo keby sa tvoja mama vydávala za teba a plietla hlavu predovšetkým sama sebe? a naopak - keby mal o teba záujem nejaký chlap a dcéra by ti to nepriznala, ale bavila sa s ním v tvojom mene? píšeš, že sa cítiš osamelá, dávaj pozor, aby si naozaj neosamela, ak sa na teba dcéra za tento podraz naštve... mne síce mama tajne čítala listy od ctiteľov, ale nikdy sa neznížila k tomu, aby čosi riešila v mojom mene... nehazarduj so šťastím, ktoré máš pod nosom, lebo ak oňho prídeš, prídeš o všetko... potom už bude neskoro búchať si hlavu o stenu... chápem ťa, lásku hľadá každá, ale ako ti písali baby predo mnou, hľadaj v domácich vodách, má to oveľa väčšiu perspektívu, ako vzťah na diaľku... čo myslíš, koľkokrát sa s ním stretneš? toľkokrát, koľkokrát si kúpiš letenku za svoje prachy, svoje!!!

Neregistrovaný uživatel
27.09.2016 11:59 195.113.148.***

jak o tom tak přemýšlím tak zjišťuji že je to opravdu hrůza, do čeho jsem se to dala :'( :'( :'(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu