A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Zklamání v lásce, rozchod či rozvod?

08.07.2009 21:49:18 | vic8
vic8
Zklamali jste se v Egyptě? Měli jste tu lásku...přítele, manžela, rodinu? Co vás zklamalo? Využil vás někdo? Tlačil vás někdo ke změně vyznání či způsobu života? Podělte se o to s ostatními. Vám se třeba uleví a ostatním to možná pomůže, už jako cenná rada. PROSÍM VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ, ABY SE VZÁJEMNĚ NEURÁŽELY ! Pište své názory, ale nezapomínejte, že nikdo nejsme perfektní a nejsme soudní tribunál těch ostatních. Do diskuze se samozřejmě mohou zapojit i pánové, i když je teměr nepravděpodobné, že by ztráceli hlavu pro místní ženy v Egyptě jako dámy opačně, ale i váš názor nás zajímá.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.09.2016 10:28 46.33.96.***
Re:  

No to ale musí být ***** >:).Vyznávat lásku oběma :-X.A o takového bys stála?Rychle od něj pryč.To už je vrchol.A nemysli si,že jste jenom vy dvě.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.09.2016 10:20 195.113.148.***

určitě se přiznám a dám vědět jak reagoval. myslím si to taky že mu jedno jestli dcera nebo matka, někdy píšu miluji tvoji mámu

Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 19:23 81.200.53.***
Re: prosím o radu  

Taky je možné, že to má Egyptan rozjeté na více stran, a to že jsi matka a ne dcera mu vadit nebude. Zkus se poohlédnout po někom v reálu, protože vzkazy, i když jsou plné "lásky" nejsou vztah. Pokud se rozhodneš řict mu pravdu, tak napiš jak reagoval ))) :'(

Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 18:51 46.33.96.***
Re:  

Ona ta bolavá vzpomínka by stejně jednou přišla i tak.Je dost možností jak si někoho najít na stálo,i když hned ten první to určitě taky nebude.Nenaleť někomu kdo nemá kde bydlet,kdo bude chtít jen pradlenu a kuchařku,aby se dobře nadlábl atd.Nevím jaké máš nároky,ale asi budeš muset z něčeho třeba slevit.Do baráku bych si ho ale určitě hned nestěhovala.Kup si třeba kočičku,zvířátka jsou v samotě to nejlepší.Nebo pejska,třeba potkáš v parku při venčení nějakého vdovce,který má odrostlé děti a je taky sám.Jen nehledej někoho za každou cenu.Znám takových děvčat hodně,co si našla chlapy jen aby nebyla sama a jsou to jen příživníci.
Takže jak jsem psala.Na kafíčko,do kina .....uvidíš sama,jak to pak bude pokračovat.A že tam nebude ta jiskra zamilovanosti jak s tím Egypťanem?Ta stejně časem pomine s každým.Jedna moudrá dáma mi jednou řekla,že zamilovanost vždycky s věkem odchází,ale láska zůstává.

• hanulkaK
Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 18:18 213.220.213.***
Re:  

Naznačuješ, že se necítíš v životě šťastná... Tak sis pomohla tím, že se teď cítíš jako podvodnice a až to praskne, tak to teprve budeš šťastná !!! Budeš se pořád cítit jako podvodnice, možná budeš mít narušený vztah s dcerou a budeš ještě nešťastnější, protože budeš mít duševní kocovinu. Ale " lásku" rozhodně mít nebudeš...

Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 18:11 217.196.112.***

děkuji. máte pravdu, byla by to katastrofa je mi to moc líto
s Egypťanem musím přestat psát, zůstane jen bolavá vzpomínka :'( :'( :'( :'( :'(

Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 17:51 46.33.96.***
Re:  

Hlavně ses do toho nikdy neměla pouštět.Nebo si před tím napřed dobře promyslet,kam to povede,jinak bys přišla na to,že nikam.Tady Ti asi nikdo neporadí.Neznám povahu Tvé dcery,tak nevím ,jak by přijala pravdu,jaký máte spolu vztah atd...Taky nepíšeš,když se tedy on zamiloval do ní,jestli se zamilovala i ona do něho.Je to zapeklitá situace.Já bych to okamžitě ukončila,než dojde ke katastrofě.
Je mi líto,že Ti zemřel manžel a věřím tomu,že samota je zlá.Ale řešit to tímto způsobem? :-\Choď si zacvičit,moje kamarádka si našla partnera v turistice...atd.Nehledej už něco,jako když Ti bylo 18,aby Ti pořád někdo dokola utvrzoval v tom jak Tě miluje.Chlapi jsou na taková slova skoupá.Najdi si někoho sobě rovného s kým Ti bude dobře,třeba na inzerát.Nestěhuj si ho do baráku,nevař a neper,prostě jen do kina,do přírody,na kafe.Hleď do budoucnosti,ať nezůstaneš sama.S Egypťanem ale žádnou budoucnost nemáš.Držím Ti palce,ale hlavně - dostaň už konečně rozum.

Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 15:26 37.48.3.***

máte pravdu, bohužel jsem žena ve zralém věku a znám jen práci a zase práci, jsem sama manžel mi zemřel před 5 roky.myslelala jsem že láska to je věc která mně už nemůže potkat, ale tento egypťan mne opravdu zaujal, připadal mi jiný.
bohužel vím že to nejde donekonečna lhát ale jak teď ven??? co mám dělat přestat psát nebo se mu přiznat ??? :-( :-( :-( :-(

Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 14:11 46.33.96.***
Re:  

Jak píše 37...Svatá prostoto :'(
Ještě jsem do tohoto vlákna nikdy nepsala,ale toto mi prostě nedá...Vždycky si to tu jen pročítám a směju se tomu,jak můžou být mladý holky tak praštěný a máme ze čtení příspěvků typu - on mě miluje,chce si mě vzít..je doma nešťastný..blablabla...celá rodina čurinu.
Ale že tomu podlehne zralá žena a matka dcery :-\?Co myslíš že se stane?Stejně to jednou musí prasknout,dcera bude naštvaná,nebude tě chtít ani vidět,on jakbysmet a nebudeš mít nic.
Proboha proč se všechny ženete do zbytečných problémů s Egypťanama?Vždyť jim jde jen o prachy a o to užít si.Musíš si uvědomit,co je ti v životě dražší.Jestli vztah který je založený na lži,nebo vlastní dcera.

Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 10:51 194.213.47.***
Re:  

Svatá prostoto!!!!! :'(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu