A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Zklamání v lásce, rozchod či rozvod?

08.07.2009 21:49:18 | vic8
vic8
Zklamali jste se v Egyptě? Měli jste tu lásku...přítele, manžela, rodinu? Co vás zklamalo? Využil vás někdo? Tlačil vás někdo ke změně vyznání či způsobu života? Podělte se o to s ostatními. Vám se třeba uleví a ostatním to možná pomůže, už jako cenná rada. PROSÍM VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ, ABY SE VZÁJEMNĚ NEURÁŽELY ! Pište své názory, ale nezapomínejte, že nikdo nejsme perfektní a nejsme soudní tribunál těch ostatních. Do diskuze se samozřejmě mohou zapojit i pánové, i když je teměr nepravděpodobné, že by ztráceli hlavu pro místní ženy v Egyptě jako dámy opačně, ale i váš názor nás zajímá.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 05:43 37.48.3.***

Nebo mám přestat psát??????
ale nevím jestli to dám

Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 05:41 37.48.3.***

Bohužel je to tak. Nejprve jsem chtěla těm Egypťanům to oplatit za zklamané české ženy, ale nějak se to zvrtlo.
Teď nevím co s tím.
Nevím jestli mu napsat pravdu .Bohužel jsem se do něho zamilovala a je mi to líto, když čtu jeho vzkaz tak nevím co mám dělat někdy si říkám že i on může lhát. :-( :-( :-(

Neregistrovaný uživatel
25.09.2016 20:21 81.200.53.***
Re: prosím o radu  

Pokud si uvědomuješ, že z toho nikdy nic nebude a že to I love you nepatří tobě, ale dceři, tak klidně pokračuj a neříkej mu nic. Spíš bych se bála, že se to dozví dcera, která může být pořádně naštvaná, že si vypisuješ pod jejím jménem ,,,,je to velni divné, ale tvoje věc :-D :'(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.09.2016 18:15 213.220.213.***
Re: prosím o radu  

To snad je trapný fór, ne? Nedovedu si představit tvora ( natož ženu), který by tento příspěvek myslel vážně. To by musela být kráčející mísa hormónů, či co...Jestli jsi to myslela vážně, vyhledej urychleně pomoc odborníka na duševní poruchy, ale honem, než bude pozdě! =-O

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.09.2016 15:31 37.48.33.***
prosím o radu  

musím přiznat že se mi to píše hrozně špatně ale potřebuji poradit
v egyptě jsem se zamilovala do mladšího muže.
tento egypťan se ale zamiloval do mé dcery.
po návratu si sním píšu jako moje dcera ale nějak mi to přerostlo přes hlavu miluji ho čím dál tím víc.
jak mu má napsat že jsem matka a ne dcera. je to staršné co dál
prosím poraďte.zde žiju sama a asi jsem potřebovala slyšet miluji tě :-! :-! :-!

Neregistrovaný uživatel
22.09.2016 12:31 212.96.166.***
Re:  

Nevím jestli mám? A co chceš k tomuto poradit..... Pokud jsi sama a nerozbiješ si kvůli tomuto nesmyslu rodinu tak jeď. Jinak je to holý nesmysl nemůže to nikdy fungovat. A že teď nechce peníze, k tomu ti řeknu jen ať nejsi naivní. Pokud budeš na hotelu tak se bát podle mě nemusíš, pokud budete někde na bytě tak bude chtít určitě peníze na nájem a pak je to tam trestné bez sňatku. A pokud ti nevadí mladší milenec, tak si dej tady v ČR inzerát a to by ses divila jaký bude zájem, a nemusíš jezdit se stresovat a utrácet do egypta.....

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.09.2016 11:05 195.113.148.***

děkuji za odpověď, zatím nechce žádné peníze ani nechce do Česka. chce abych přijela za ním, nevím jestli mám? Jela bych sama a trochu se bojím :-(

Neregistrovaný uživatel
21.09.2016 12:39 212.96.166.***
Re:  

Je to určitě podvodník, jen nevím v jakém směru ( buď chce sex, peníze, nebo do evropy?). Já mám také jednoho a ten chce do Evropy , když jsem mu řekla , že ne a že budeme bydlet v Egyptě tak už svatbu nechce.
Ber to pouze jako zpříjemnění všedního života a hlavně se neangažuj finančně a citově. Věř mi je těžké se s tím pak citově vyrovnat.
A jinak pro život tady jsou opravdu nepoužitelní jsou strašně líní a nechce se jim pracovat k ženě jsou hrozně nadřazení.
Na začátku jak se chová je jen přetvářka, žena Egypťana dělá jen to co on chce musí ho poslouchat na slovo a když ne tak na ni řve nebo dostane i pár facek dále sedí doma nikam nechodí i nákup ji nosí manžel.
Znovu: Ber to pouze jako zpříjemnění všedního života a hlavně se neangažuj finančně a citově a uvidíš hned jeho lásku a také ho využívej !!!!!!!! Jejich I love you a miss you nic neznamená je to jen hra ....

Neregistrovaný uživatel
21.09.2016 12:36 213.220.213.***
Re:  

Přečtěte si srdíčková témata od začátku do konce a nemusíte se ptát.... Ale co naděláte, když chytne stará stodola :-D ?

Neregistrovaný uživatel
21.09.2016 12:14 195.113.148.***

dobrý den, zamilovala jsem se do Egypťana který je o 25 let mladší.Píše jak mne miluje a tak ,ale mohu mu věřit? Je to podvodník?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu