A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Zklamání v lásce, rozchod či rozvod?

08.07.2009 21:49:18 | vic8
vic8
Zklamali jste se v Egyptě? Měli jste tu lásku...přítele, manžela, rodinu? Co vás zklamalo? Využil vás někdo? Tlačil vás někdo ke změně vyznání či způsobu života? Podělte se o to s ostatními. Vám se třeba uleví a ostatním to možná pomůže, už jako cenná rada. PROSÍM VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ, ABY SE VZÁJEMNĚ NEURÁŽELY ! Pište své názory, ale nezapomínejte, že nikdo nejsme perfektní a nejsme soudní tribunál těch ostatních. Do diskuze se samozřejmě mohou zapojit i pánové, i když je teměr nepravděpodobné, že by ztráceli hlavu pro místní ženy v Egyptě jako dámy opačně, ale i váš názor nás zajímá.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
beruska111 21.07.2011 19:47
Re: K TÉMATU  

kdyz nebudete reagovat, tak nereagujte :-D nebudem reagovat to uz jsme tu cetli mozna stokrat

opakujete se a je to nuda, nashle

Neregistrovaný uživatel
21.07.2011 19:40 91.97.49.***

ja-hoda,zasa mate tendenciu urcovat,kde a ako ma kto pisat? ano,je to verjene forum....a preto respektujte nazory ineho.a tiez pravo prispievat.
ak sa vam nejaky prispevok nepaci ,proste necitajte ho.
nebudem reagovat na vase uvahy o mne.ja o vas neuvazujem..proste nemam zaujem..a
suhlasim s vami.ja by som vam tu neradila.....pretoze pravna rada je sluzba.a v eu velmi draha.... ;-)akokolvek by som mala socialne citenie,nerobim chatitu.
oslovili ste ma,preto zvorilo odpovedam.viete ,ani mne dialog s vami neprinasa nic.. ..som len zdvorila k tomu .kto ma oslovi......zelam vam pekn y .spokojny vecer.

ja-hoda 21.07.2011 19:30

91.97.čtyřicetdevítko - prostě tohle je veřejné diskuzní fórum, ne právní poradna. To se pak asi ten, kdo právníka z jakéhokoliv důvodu potřebuje obrací jinam. Diskutuje tu s vámi pár nicků, kterým ustavičně dáváte najevo, že víte mnohonásobně víc než ony nebo oni a pořád předhazujete svůj obor. Dělá to ještě někdo jiný? "Tváříte" se tu v diskuzi jako jediná odbornice, to je to divné a podezřelé:-)
Co víte o ostatních, čím se živí, co je zajímá, kde žijí, co mají nacestováno a odžito třeba i v těch islám. zemích......vychloubají se tu nějak a předhazují furt dokola ostatním, že operují pouze na chirurg. sálech v Káhiře? např. Shiri pro mne píše mnohem zajímavěji a daleko přínosněji. Dozvídám se spoustu nového co si mohu přiskládávat do mozaiky o rodinách které znám jiný úhel pohledu, pochopit některé souvislosti, nad kterými jsem třeba do té doby vrtěla hlavou a nedokázala pochopit. Nevím co Shiri, třeba, živí, a je mi to jedno. Přehled a přínosné informace dýchají z každé věty. Tak asi tak.
Tímto naši diskuzi končím, poněvadž mi nic nepřináší a přeji hezký večer.

beruska111 21.07.2011 19:30

...... ve vasem pripade bych toto osloveni ani na vek nevztahovala, nejen vek je vlastnosti osoby ;-)

Neregistrovaný uživatel
21.07.2011 19:25 91.97.49.***

beruska111-vlasne odbocujeme od temy..a som poctena,ze mate ten dojem,ze som uz ´´tetuska´´.....este bohuzial mam do toho veku daleko...... :skoda......ky sa cas posunul o nejake desiatky rokov.som venzii.....a podla odvodov ozaj v skusnej :-D ;-) jaj ,skoda ,ze je to len vas dojem a nie skutocnost.... :-\ale ste zlata.....

beruska111 21.07.2011 19:20

tetka vy jste neuveritelna :D ...........

Neregistrovaný uživatel
21.07.2011 19:17 91.97.49.***

to mi je jasne beruska 111-ved som ani nepredpokladala,zeby moj odborny stal bol pre vas to ´´prave orechove´´´ludovo povedane..to je v poriadku. som vsak rada,ze rozumiete pojmom,co som napisala... aj vas nazor beriem...mne to nevadi...... ;-)skutocne v poriadku.... 8-)
peky vecer.

beruska111 21.07.2011 18:58

:-)) valim ocka, takova delka .........................

beruska111 21.07.2011 18:52

nemyslim si, ze by ve vasem psani bylo neco nepochopitelneho :-D, piste si jak chcete, vyjadrila jsem akorat svuj nazor.

pokud vidite, ze o dialog s vami neni zajem, tak proc se vnucujete?

k zertum a dalsimu nic psat nebudu, nema to cenu, je to porad dokola to same a vy nejspis nechcete pochopit, co se vam tu ostatni snazili rici

co se tyce formy, tak forma ja-hody je mi milejsi a blizsi nez vase 8-)

Neregistrovaný uživatel
21.07.2011 18:50 91.97.49.***

ja-hoda-precitajte si svoj predposledny prispevok.......pochopite ,preco je vas ton a obsah neprjatelny.konfrontacny.... aprecitajte si po sebe ine prispevky.a nemusite sa mi ospravedlnovat naco?staci,ked si uvedomite iste hranice slusnosti.aj pri forme pisania na verejnosti.. aa ka vam mozem poradit,nehladajte nepriatela.....ani provokaterov...je to nebezpecny precedens mohli by ste tomu sama uverit.........a verte,ze keby ste sa tu hrali hned na chiruga .poznam to......prave podla tej vasej formy a obsahu aj toho predposledneho prispevku...povedzte,co vam naozaj vadi?pomenuzjte to konkretne.....
to ,co pisete po mojom prani mat skupinu nestastnych/ asi mylsiite zien/,s arabom je absolutny nezmysel,nemali by ste podliehat emociam a podsdsuvat niekomu myslenie a zelania,ktore nema.....potom mate s toho problem. skoro kazde manzelstvo s porichodnych kultur a nabozenstiev krore ,poznam doteraz/a bolo ich vela/sa rozpadlo velmi skoro.....ja poznam ale aj ine.trvajuce.kvoli okolnostiam fin.a bezpecnostneho razu.ale nie stasne a spokojne. .zena,16 rokov vydata za araba..ako mi povedala,pretoze v manzelstve ma dobre materialne podmienky.a o syna sa manzel stara dobre.hlavne financne.kedze ju neobmedzuje s obliekanim ,cestuju po svete a ona nema svoje financne prostredky,ma na vyber.odist od neho so synom a zivorit,alebo zostat.jej manzel ma milenky.povedala mi ,ze ju to ponizuje.ale musi mysliet na syna.a stratila by ho rozvodom tiez....tak toto manzelstvo trva nadalej.ale nie je stasne.vraj keby vedela pred sobasom ,ze tie kulturne a pravne a mentalne rozdiely su take obrovske(/zdal sa ´´poeuropsteny``,nikdy by si ho nevzala.ani ziadneho z orientu..je mi jedno,ci verite alebo nie.jej tragedia,ze si nepreverila prawvne skutocnosti.ani v krajine,kde zije to nema ruzove..ako europanka a krestanka.
nevidela som nikdy manzelsvo z rozdielmou kulturou,aby bolo ozaj stastne..vzdy je tam nieco- ale.
to su moje konkretne poznatky konkretnych manzelstiev.mnohe dopadli strasne.....
verte mi,ja si nemusim nic ujasnovat.ja tie manzelsva aj manzelky vidim z blizka .rozpravam sa snimi.a poznam aj ich manzelov.teda tych,co neusli a nevzali aj deti.a dopriala by som vam pocut ich ´´dialog.teda tych manzelov.aj tych ,co im manzelsva trvaju.......to je niekedy zazitok sam o sebe.a ked pridu niekde na urad,na piliciu/ak manzelka alebo susedia zavolaju/..prekrikuju aj policajjta....nerespektuju sud..a nechapu,ako niekto chce,aby respektovali zenu -sudkynu.nieto este vlasnu manzelku......a vela ich je vzdelanych....a vsukromi maju nazory take,ze nie su viac vitani v spolocnosti ,do krorej boli pozvani.agresivne reaguju hned na druhej navsteve,ak niecoo nie je tak,ako oni chu.aj nazor.......nie su ochotni k dialogu.ale ak agresivnej forme natlaku.....nico podobne.ako dom videla u niektorych pisateliek aj na tomto fore........
viete,niekomu asi nestaci ani desat krat omielany fakt z prava....prepacte,ale ja sa musim pousmiat.co vy v skutocnosti viete o znalostiach renomovaneho pravnika? co mu staci a ako pista a akymi vetami?ja sas tymto nechem dotknut.aby ste to zasa nechapali zle......prepacte mi,ale skutocne piznat branzu prava,e to by ste tym pravnikom museli byt.aby ste vedeli posudit jeho znalosti a prax.......
ale prijimam samozrejem vas nazor laika.ludia maju skreslene predstavy o prave aoko takom.
keby ste boli ako pravnik postavena pred pravny problem,poznali by ste,ze ´´omacky´´ klientovvi alebo obvinenemu nepomozu.ale presne,brilante znalosti prava.tie omacky su akurat tak pre americke filmy/a mozno trochu aj pre americky pravny system poroty/ v eu je to ine.tu zavazi presnost.....a verte,ze omacku pravnici vedia.mali sme zvlasny predmet na pf-retoriku------je to alfa a omega pravnej branze.....musi ju pouzit prokurator v zaverecnej reci..ale nie tak ako si vy predstav ujete podla filmu.a tiez advokat v zaverecnej reci.ale tiez realisticky.ziadne divadlo sa na sudoch eu nekona......
vase postrehy vam neberiem.asi to vidite tak vy s pozicie laika..to je normalne.ale zivot je iny.verte mi.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu