A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Zklamání v lásce, rozchod či rozvod?

08.07.2009 21:49:18 | vic8
vic8
Zklamali jste se v Egyptě? Měli jste tu lásku...přítele, manžela, rodinu? Co vás zklamalo? Využil vás někdo? Tlačil vás někdo ke změně vyznání či způsobu života? Podělte se o to s ostatními. Vám se třeba uleví a ostatním to možná pomůže, už jako cenná rada. PROSÍM VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ, ABY SE VZÁJEMNĚ NEURÁŽELY ! Pište své názory, ale nezapomínejte, že nikdo nejsme perfektní a nejsme soudní tribunál těch ostatních. Do diskuze se samozřejmě mohou zapojit i pánové, i když je teměr nepravděpodobné, že by ztráceli hlavu pro místní ženy v Egyptě jako dámy opačně, ale i váš názor nás zajímá.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Magdalenka 13.02.2011 16:56
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

Jani já vím o jediné osobě, která by snad jako jediná mohla říct, že má přehled. Mám na mysli tu paní, co vám za 5 až 30 kč umožní přístup do vytoužené místnosti. No ale pokud teoreticky vzato tuto pracovní sílu zlikvidují a nahradí ji automatem, tak máme zapeklitý problém 8-)

Magdalenka 13.02.2011 16:40
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

No věřit tomu zrovna nemusíš, ale můžeš se tomu zasmát. Všichni (tedy ti svéprávní jedinci)jsme obdrželi takové ty menší kartičky a nedostali jsme je proto, abysme s nimi seškrabovali v zimě led na předním skle auta např. A koneckonců co ty víš, třeba je pro ni opravdu zrovna ten nej.. Kdo se chce upnout na sladké řeči, tak se k nim stejně upne, to jsou zkrátka hormony s tím toho nenadělá nic moc ani ten největší mudrc.
Potkala jsem hodně nesourodých párů a kolikrát jsem se až styděla. Ale za araby to nebylo.

Jana VW. 13.02.2011 16:37

connies: jen by mě zajímalo kde bereš tu jistotu ze svého okolí.. :-) Ale to už je hodně mimo téma :-P

aprilea 13.02.2011 16:36

conies, chcela si názor, tak ho tu máš. ani naozaj sa mi stalo, že moj európsky partner ziarlil na pracovné úspechy. ale je to prípad od prípadu.
čo to tu riešite s tými rukami? na hotelovej toalete som videla vymachlené anglicanky, ktoré si ruky neumyli. videla som tam aj desný neporiadok po nejakých afričankách, ktoré dokázali na jeden raz zlikvidovat zásoby servítiek na osusenie na den. v taliansku som sa pár krát skoro dogrcala zo špiny na záchodoch.

connies 13.02.2011 16:24
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

Magdalenka, ak tá skrytá kamera bola na Slovensku či v Čechách, tak si ma potom nemilo prekvapila, ale zároveň som si vydýchla, že v mojom okolí sa takíto ľudia nevyskytujú...čo sa týka tej prvej dovolenky, neviem, či si čítala príspevky odo mňa aj nižšie, ale nehnevaj sa, ak príde mladá baba z dovolenky a začne mi tvrdiť, že ho po desiatich dňoch pozná tak dokonale, že sa za neho ide vydávať, lebo on je ten, ktorý sa s našimi nedá ani porovnať, tak tomu sa nedá jednoducho veriť, alebo áno? máš pravdu, ja som také niečo zavrhla, nakoľko nepatrím do tej sorty žien, ktoré si muž získa tým, že jej začne hneď prvý deň rozprávať aká je krásavica a podobné bláboly...isteže, počúva sa to dobre, no ak vyzerám k svetu, môžem si to vypočuť aj doma, ak som šereda, tak sa potom upnem na sladké klamstvá ;-)

Magdalenka 13.02.2011 16:00
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

Connies já se teď pohybuji pouze po svém bytě, takže v malém vakuu. Byla jsem zvědavá na tvůj odhad, protože jsem o tomhle nedávno poslouchala v rádiu. Na wc byla umístěná skrytá kamera a víc jak polovina, ať už mužů nebo žen si ruce skutečně ruce neumyla.
Mám další všetečný dotaz. Na které dovolenke je tady vhodné se pobláznit. Když teda tu 1. zavrhneme jako tu nejméně vhodnou?
Každé z nás vyhovuje něco jiného, něco jiného ji přitahuje a pod. A je totální nesmysl dožadovat se vysvětlení v čem jsou arabové lepší. To ti nikdo nepoví, na to musíš přijít sama. Ale ty jsi to chytře zavrhla, odolala všemu a tak se to už zřejmě nedozvíš. ;-)

Jana VW. 13.02.2011 15:56
RE:  

Když už jsme u té debaty, uvedu mnou zmíněné příklady...
Potřebovala jsem najít jedno konkrétní místo v Mohandasínu a požádala jsem kolemjdoucího o radu - byl velmi ochotný a sám mě na to místo zavedl, i když se tím pádem vracel o celkem pořádný kus cesty zpět. Na konci mi popřál jen hezký pobyt v Káhiře.
Jeden den jsem sama vyrazila autobusem a po nastoupení dovnitř se ihned jeden z místních zvednul a uvolnil mi místo.
A do třetice - bydlela jsem v cca18-ti patrovém domě a když jsem přišla k výtahu, před kterým byla lavice na sezení,okamžitě jeden z místních mužů vstal a uvolnil mi s úsměvem své místo.A předpokládám, že sešlostí věkem to nebylo... :-)

connies 13.02.2011 15:13
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

Aprilea - toto sa ti na Slovensku nedostalo? myslím konkrétne to, že ťa slovenský partner (pracovný) ako podnikateľku neuznával? áno, verím, že sú aj takí, ktorým odrazu kole oči ak žena zarába viac ako muž, ale zasa sme v bludnom kruhu, lebo tak ako Arab, tak aj ten náš vie podnikateľku oceniť...ale zasa v chápaní rovnocennosti - aj u nás nie je vždy žena doceňovaná takým metrom ako muž...takže som došla k záveru - čím viac sa budeme okolo toho točiť, tým sa viac zamotáme :-) a keďže nemám záujem, aby sme sa nebodaj ešte kvôli tomu pochytili, uzavrime to tým, že tak ako tí naši, aj oni sú fajn, ale toto nech tvrdia len tie, ktoré sa skutočne nepobláznili do Araba hneď na prvej dovolenke, o.k.? ;-)

aprilea 13.02.2011 14:37

conies, je to prípad od prípadu. možem hovorit za seba. je ovela lepší ako MUŽ, ako partner v istých veciach, ale je horší v chápaní ženskej rovnocennosti. majú výchovou dané, že žena nie je rovnocenná. a neviem čí sa to dá zmenit.
na druhú stranu velmi uznávajú a ocenujú ženy podnikatelky, vážia si ich viac než mužov podnikatelov.

connies 13.02.2011 12:51
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:  

ale veď to, že so ženami oni vedia som predsa
apoň načrtla už 11.2.2011 8:04:55, no reagovala som na predošlý príspevok Teji a tom, že nie sú v počiatkoch takí burani ako naši...následne sa Magdalenka prešlo k iným príspevkom a zakaždým som reagovala tak, ako som uznala za vhodné, čiže za chválenie Arabov som chválila ja našich...neviem, v akom prostredí sa pohybuješ ty, no v mojom okolí si muži po wc ruky umývajú...lenže táto "maličkosť" nie je adekvátna na prehodnocovanie kto je lepší, či nie...ako som už písala, áno, so ženami to vedia, ale ak podľa toho jednoznačne budú ženy tvrdiť, že sú potom práve oni naj, tak je to preveľká bieda...ja by som sa rada skutočne, ale naozaj skutočne dozvedela v čom sú lepší?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu