A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Zklamání v lásce, rozchod či rozvod?

08.07.2009 21:49:18 | vic8
vic8
Zklamali jste se v Egyptě? Měli jste tu lásku...přítele, manžela, rodinu? Co vás zklamalo? Využil vás někdo? Tlačil vás někdo ke změně vyznání či způsobu života? Podělte se o to s ostatními. Vám se třeba uleví a ostatním to možná pomůže, už jako cenná rada. PROSÍM VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ, ABY SE VZÁJEMNĚ NEURÁŽELY ! Pište své názory, ale nezapomínejte, že nikdo nejsme perfektní a nejsme soudní tribunál těch ostatních. Do diskuze se samozřejmě mohou zapojit i pánové, i když je teměr nepravděpodobné, že by ztráceli hlavu pro místní ženy v Egyptě jako dámy opačně, ale i váš názor nás zajímá.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
05.04.2018 17:58 151.38.117.***
Ako sa vrátim k svojmu milencovi  

Mám všetky dôvody byť vďačný, nie je absolútne nič pre mňa ľutovať, pretože som dostatočne kompenzovaný za všetko moje utrpenie. Stále nemôžem uveriť mojim očkám, ale to je to, čo to je. Naozaj to musím zdieľať nie preto, že je to nevyhnutné, ale preto, že ak nebudu, budem Ingrate. Moje mená sú Francesca, som tu, aby som krátko svedčil a tiež používam toto médium, aby som poďakoval Veľkému okódu za jeho obrovskú prácu v mojom živote. Teraz som úplná žena, pretože moja stratená láska je späť v mojom živote. Vrátil sa a požiadal o odpustenie. Toto bolo po tom, čo sa ženská právnická osoba, ktorá sa venovala jeho prípadu, rozhodla, že na neho zaujme lásku. Ona odvrátila oči od mňa a detí. Bol som taký nepokojný a zmätený, pretože som nevedel, čo sa deje. Bol som úplne rozbitý skôr, ako som dostal e-mail od veľkého okódu, že mi chce pomôcť vrátiť to a tiež mi povedal, že priateľka právnikov bola zodpovedná za všetko, čo v súčasnosti je mimo Európy s mojim mužom do Ameriky. DR Okodo urobil všetko a priviedol môjho manžela späť domov, chcel by som oceniť milé srdce Veľkého okódu, dal ma vidieť život z iného uhla. Verte tomu alebo nie, existujú právomoci a nie všetky sú použiteľné na zlú agendu. Dávam to tu pre správneho človeka, ktorý má manželské otázky a iné výzvy, aby sa dostal k veľkému okódu pre duchovnú prácu. urobil som svoju časť, ktorá má svedčiť, ale ak si niekto myslí, že prídem na túto stránku pre vtipy, mali by ste si znova myslieť .. Teraz, ak máte záujem o dosiahnutie skvelého okódu pre konzultácie a iné výzvy, , láskavo ho oslovte na info.usa.temple@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
21.03.2018 22:35 185.80.203.***
Re: RE  

MUSÍTE PREČÍTAŤ:

Volám sa Sandra som z Los Angeles, som tu, aby som dosvedčil skvelú prácu veľkého kúzelníka, ktorý mi pomohol so všetkými svojimi problémami dnes som šťastný kvôli nemu, všetko začalo v roku 2002 som bol ženatý s mužom menom Johan Smith z Veľká Británia, po 15 rokoch manželstva ma unavuje a nie je žiadne dieťa a veci boli pre nás ťažké, finančne sme neboli v poriadku a môj manžel hľadá rozvod len aby ma žil sám a tvárou v tvár životu, modlil som sa k Bohu aby som ho vrátil, až do roku 2016, keď som sa stretol s priateľkou, ktorá ma nasmerovala na doktora Ogundeleho kúzelníka, ktorý mu pomohol s vlastnými problémami, povzbudil som ho a kontaktoval ho, prvá vec, ktorú povedal, bolo, že moje problémy sú u konca kontaktovali ho s ohľadom na pomoc. Verím mu a opýtam sa ho, čo budem robiť ďalej, povedal mi, čo mám robiť a potom povedal, že sa môj manžel vráti so mnou do 24 hodín na kolená, to bolo po desiatich rokoch rozvodu, prekvapivo po jeho práci, môj manžel prišiel žobrať na kolenách ho naliehavo prijímam a informoval o tom Dr. Ogundele, povedal, že za mňa vynesie aj Money Spell, aby moja rodina bola finančne zvýhodnená a pracoval som s ním po 48 hodinách všade ísť ľudia uprednostňujú mňa a moje podnikanie sa pohybovalo dopredu za to najlepšie, teraz som šťastný a rád informoval svet, že je to najsilnejší človek, ktorý som stretol kdekoľvek na svete má riešenie akéhokoľvek problému máte, on nie je peniaze vedomé, že pomôže von a počkajte, kým ste v poriadku pred očakávaním jeho ocenenia, takže moji bratia a sestra, ak ste v akejkoľvek situácii a potrebujete pomoc radu, mali by ste kontaktovať Dr Ogundele dnes a vaše problémy vyriešené. Tu je jeho e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com a jeho číslo Whatsapp: +2349065101630 a Viber číslo: +27638836445. pre tých, ktorí potrebujú pomoc a pre tých, ktorí mi chcú poďakovať za dobrú prácu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.03.2018 19:18 91.236.69.***
Re: carroline  

Mna vylakal uz ten prvy bod...ak by sa mal ku mne vratit moj ex...teda ten egyptsky...tak radsej z okna vyskocim :-) inak som sa velmi pobavila,ale kedze som mlada,bohata,chlapi po mne bezia,mam dieta,dobre zamestnanie a kazdu noc sa dobre vyspim,ziadneho kuzelnika nepotrebujem... :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.03.2018 17:00 46.33.96.***

No hurráá (((clap)))!Konečně budeme všichni bohatí,já chci aby mě miloval Alan Delon,jo a taky chci mít do rána o 20 let míň.A běda jak to do rána nebude >:)!!
:-D :-D :-D :-D

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.03.2018 15:23 86.49.72.***

:-D :-D :-D

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.03.2018 19:40 217.165.166.***

Toto je moje svedectvo o dobrej práci človeka, ktorý mi pomohol .. Moje meno je CAROLINE WAYNE. a so sídlom v NEW YORK, USA. Môj život je späť! Po 8 rokoch manželstva opustil môj manžel naše tri deti. Cítil som sa, ako by sa mal život skončiť a rozpadol sa. Vďaka kúzelníkovi nazvanému Dr.Chamberc, ktorý som sa stretol online. V jeden verný deň, keď som prechádzal cez internet, som hľadal dobré kúzlo, ktoré môžem vyriešiť moje problémy. Stretol som sa sériami svedectiev o tomto konkrétnom kúzelníkovi. Niektorí ľudia svedčili o tom, že priviedol svojho Ex lovera, niektorí svedčili o tom, že obnovuje lon, niektorí svedčia o tom, že dokáže odhodiť rozvod a tak ďalej. Existovalo jedno konkrétne svedectvo, ktoré som videl, že ide o ženu s názvom Grace, svedčila o tom, ako Dr.Chamberc priviedla jej Ex milenku za menej ako 72 hodín a na konci svojho svedectva odišla e-mailovú adresu Dr.Chamberca. Po prečítaní všetkých týchto informácií som sa rozhodol dať Dr.Chambercovi skúšku.
Kontaktoval som ho prostredníctvom e-mailu a vysvetlil mu moje problémy. Za tri dni sa mi vrátil môj manžel. Vyriešili sme naše problémy a sme ešte šťastnejší ako predtým. Dr.Chamberc je naozaj talentovaný a nadaný muž a ja ho neprestane publikovať, pretože je to skvelý muž ... Ak máte problém a hľadáte skutočný pravý kúzelník, ktorý vám vyrieši tento problém. Vyskúšajte dnes skvelého doktora Dr.Chamberca, môže to byť odpoveď na vaše problémy. Tu je jeho kontakt: chamberc564@yahoo.com
Ďakujem vám skvelý Dr.Chamberc. Obráťte sa na neho na nasledovné:
(1) Ak chcete, aby vaše ex späť.
(2) ak máte vždy zlé sny.
(3) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii.
(4) Chcete, aby ženy / muži bežali po vás.
(5) Ak chcete dieťa.
(6) [Chcete byť bohatí.
(7) Chcete, aby váš manžel a manželka boli vaše navždy.
(8) Ak potrebujete finančnú pomoc.
(9) Bylinná starostlivosť
10) Pomôžte ľudí dostať z väzenia
(11) Manželské kúzla
(12) Miracle Spells
(13) Kúzla krásy
(14) PROPHECY CHARM
(15) Atrakčné kúzla
(16) Kúzla zlého oka
(17) Kissing Spell
(18) Odstráňte chorobné kúzla
(19) VÝBEROVÉ VÍŤAZOVÉ SPELLY
(20) ÚSPECH V ZKOUŠKACH SPÚŠ
(21) Kúzlo, aby ste získali, kto vás bude milovať.
(22) Obchodné kúzlo.
(23) Nájdite svoju dlho stratenú rodinu.
toto je Dr.Chamberc Email: chamberc564@yahoo.com

Neregistrovaný uživatel
05.03.2018 17:55 217.165.166.***
carroline  

Toto je moje svedectvo o dobrej práci človeka, ktorý mi pomohol .. Moje meno je CAROLINE WAYNE. a so sídlom v NEW YORK, USA. Môj život je späť! Po 8 rokoch manželstva opustil môj manžel naše tri deti. Cítil som sa, ako by sa mal život skončiť a rozpadol sa. Vďaka kúzelníkovi nazvanému Dr.Chamberc, ktorý som sa stretol online. V jeden verný deň, keď som prechádzal cez internet, som hľadal dobré kúzlo, ktoré môžem vyriešiť moje problémy. Stretol som sa sériami svedectiev o tomto konkrétnom kúzelníkovi. Niektorí ľudia svedčili o tom, že priviedol svojho Ex lovera, niektorí svedčili o tom, že obnovuje lon, niektorí svedčia o tom, že dokáže odhodiť rozvod a tak ďalej. Existovalo jedno konkrétne svedectvo, ktoré som videl, že ide o ženu s názvom Grace, svedčila o tom, ako Dr.Chamberc priviedla jej Ex milenku za menej ako 72 hodín a na konci svojho svedectva odišla e-mailovú adresu Dr.Chamberca. Po prečítaní všetkých týchto informácií som sa rozhodol dať Dr.Chambercovi skúšku.
Kontaktoval som ho prostredníctvom e-mailu a vysvetlil mu moje problémy. Za tri dni sa mi vrátil môj manžel. Vyriešili sme naše problémy a sme ešte šťastnejší ako predtým. Dr.Chamberc je naozaj talentovaný a nadaný muž a ja ho neprestane publikovať, pretože je to skvelý muž ... Ak máte problém a hľadáte skutočný pravý kúzelník, ktorý vám vyrieši tento problém. Vyskúšajte dnes skvelého doktora Dr.Chamberca, môže to byť odpoveď na vaše problémy. Tu je jeho kontakt: chamberc564@yahoo.com
Ďakujem vám skvelý Dr.Chamberc. Obráťte sa na neho na nasledovné:
(1) Ak chcete, aby vaše ex späť.
(2) ak máte vždy zlé sny.
(3) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii.
(4) Chcete, aby ženy / muži bežali po vás.
(5) Ak chcete dieťa.
(6) [Chcete byť bohatí.
(7) Chcete, aby váš manžel a manželka boli vaše navždy.
(8) Ak potrebujete finančnú pomoc.
(9) Bylinná starostlivosť
10) Pomôžte ľudí dostať z väzenia
(11) Manželské kúzla
(12) Miracle Spells
(13) Kúzla krásy
(14) PROPHECY CHARM
(15) Atrakčné kúzla
(16) Kúzla zlého oka
(17) Kissing Spell
(18) Odstráňte chorobné kúzla
(19) VÝBEROVÉ VÍŤAZOVÉ SPELLY
(20) ÚSPECH V ZKOUŠKACH SPÚŠ
(21) Kúzlo, aby ste získali, kto vás bude milovať.
(22) Obchodné kúzlo.
(23) Nájdite svoju dlho stratenú rodinu.
toto je Dr.Chamberc Email: chamberc564@yahoo.com

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.09.2017 16:30 46.16.121.***

A ještě něco - jestli se ti podaří se tady rozvést v jeho nepřítomnosti, tak počítej s tou horší možností, že chlapec v egyptě na to nebude brát ohled - pro něj budeš stále jeho ženou. A to by pro tebe znamenalo, aby ses ani náhodou neodvážila na nějakou dovolenou s novým mužem do egypta nebo do nějaké podobné islámské země - jsou schopni tě zadržet za bigamii a ten fakt není legrace......Nějaké papíry zevropské veřící země je nezajímají....
Náhoda je blbec, můžou tě zachytit v nějaké letovisku a nějaký policista tě najde v rejstříku hledaných "manželek"......a už to jede.
Prostě budeš muset jezdit na dovolenou už jen k Baltu.
Jestli se chceš na něco zeptat, tak klidně napiš. Zabývám se podobnými tématy a religionistikou.

Neregistrovaný uživatel
24.09.2017 16:25 46.16.121.***

Tak pokud byl tvůj sňatek superlegalizován na české ambasádě v Káhiře - je to stejné, jako kdyby byl legalizován tady na matrice....TUdíž jsi i pro české úřady vdaná a provdat se momentálně nemůžeš......
Kdybys sňatek nelegalizovala v ČR - byla by jsi pro české úřady svobodná, ale jen ty sama víš, že to není pravda, jestli bys byla schopná to risknout a provést v podstatě trestní čin - kdyby ses znovu vdala tady v ČR a "prasklo" to na tebe - tak by tě stíhali za podvod.....
A pak - myslím, že v době internetové komunikace a sociálních sítí by tě ten tvůj "ex" rychle vypátral a udal.....
Takže máš jen jednu možnost: shromáždit si všechny doklady, oddací list, sehnat dobrého právníka a podat žádost o rozvod, aby vás rozvedli v jeho nepřítomnosti.
Doufám, že nemáš s ním děcko....
No, Good Luck, co sis zavařila s tím čokoládovým chlapcem, to si teď musíš odpykat.

Neregistrovaný uživatel
23.09.2017 13:41 5.169.102.***

Zapomnela jsem se podepsat: Tereza

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu