A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Zklamání v lásce, rozchod či rozvod?

08.07.2009 20:49:18 | vic8
vic8
Zklamali jste se v Egyptě? Měli jste tu lásku...přítele, manžela, rodinu? Co vás zklamalo? Využil vás někdo? Tlačil vás někdo ke změně vyznání či způsobu života? Podělte se o to s ostatními. Vám se třeba uleví a ostatním to možná pomůže, už jako cenná rada. PROSÍM VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ, ABY SE VZÁJEMNĚ NEURÁŽELY ! Pište své názory, ale nezapomínejte, že nikdo nejsme perfektní a nejsme soudní tribunál těch ostatních. Do diskuze se samozřejmě mohou zapojit i pánové, i když je teměr nepravděpodobné, že by ztráceli hlavu pro místní ženy v Egyptě jako dámy opačně, ale i váš názor nás zajímá.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
24.09.2017 16:30 46.16.121.***

A ještě něco - jestli se ti podaří se tady rozvést v jeho nepřítomnosti, tak počítej s tou horší možností, že chlapec v egyptě na to nebude brát ohled - pro něj budeš stále jeho ženou. A to by pro tebe znamenalo, aby ses ani náhodou neodvážila na nějakou dovolenou s novým mužem do egypta nebo do nějaké podobné islámské země - jsou schopni tě zadržet za bigamii a ten fakt není legrace......Nějaké papíry zevropské veřící země je nezajímají....
Náhoda je blbec, můžou tě zachytit v nějaké letovisku a nějaký policista tě najde v rejstříku hledaných "manželek"......a už to jede.
Prostě budeš muset jezdit na dovolenou už jen k Baltu.
Jestli se chceš na něco zeptat, tak klidně napiš. Zabývám se podobnými tématy a religionistikou.

Neregistrovaný uživatel
24.09.2017 16:25 46.16.121.***

Tak pokud byl tvůj sňatek superlegalizován na české ambasádě v Káhiře - je to stejné, jako kdyby byl legalizován tady na matrice....TUdíž jsi i pro české úřady vdaná a provdat se momentálně nemůžeš......
Kdybys sňatek nelegalizovala v ČR - byla by jsi pro české úřady svobodná, ale jen ty sama víš, že to není pravda, jestli bys byla schopná to risknout a provést v podstatě trestní čin - kdyby ses znovu vdala tady v ČR a "prasklo" to na tebe - tak by tě stíhali za podvod.....
A pak - myslím, že v době internetové komunikace a sociálních sítí by tě ten tvůj "ex" rychle vypátral a udal.....
Takže máš jen jednu možnost: shromáždit si všechny doklady, oddací list, sehnat dobrého právníka a podat žádost o rozvod, aby vás rozvedli v jeho nepřítomnosti.
Doufám, že nemáš s ním děcko....
No, Good Luck, co sis zavařila s tím čokoládovým chlapcem, to si teď musíš odpykat.

Neregistrovaný uživatel
23.09.2017 13:41 5.169.102.***

Zapomnela jsem se podepsat: Tereza

Neregistrovaný uživatel
23.09.2017 13:40 5.169.102.***
Rozvod s Egypt'anem  

Zdravím všechny přítomné, potřebovala bych radu.
Vdala jsem se v Egyptě ale po několika letech jsem Egypťana opustila a vrátila se žít zpět do České republiky. Mám novou známost a chtěli by jsme se vzít jenže Egypťan se odmítá rozvést v Egyptě. Sňatek nikdy nebyl legalizovan/ registrován na matrice v Brně ale egyptský oddací list byl v káhiře přeložen do češtiny a superlegalizovan českou ambasádou v Káhiře.
Zajímalo by mě zda se mohu znovu vdat i bez toho aniž by se Egypťan v Egyptě nerozvedl? :-\ Zkoušela jsem se s nim na tom domluvit jiz několikrát ale jeho to samozřejmě nezajímá :-)) :-@
Předem dik za jakýkoliv rady a odpovědi :-)

Neregistrovaný uživatel
27.10.2016 18:25 91.236.69.***
Re: Jiný dotaz /vízum  

Tak na to,ze si len kamaratka jej syna sa dost angazujes v tejto veci...ten pribeh je divny...

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
27.10.2016 13:15 185.47.177.***

Nejsem tu "za sebe/ONA" a jsem kamarádka jejího dalšího syna v CR..... a moc si přeji, aby ji vyhostili, ale obávám se, že nebude šance, jak píšeš.
Egypt c ČR nemá žádné mezinárodní úmluvy v mnoha ohledech. Chtěla jsem se dopátrat, kam se obrátit, z egyptských institucí moc neodepisují, na MZV CR odkazují na Eg. orgány, je to začarovaný kruh :-(

Neregistrovaný uživatel
27.10.2016 11:48 91.141.0.***

jasně, ČR nemá s Egyptem dohodu o vydávání zlčinců, zřejmě má nějaký škraloup tady a tam se chce schovat, já se jí nedivím, je divná celkově, a ty dotazy tu kladeš sama za sebe že? Být tebou tam se někam zdejchnu a už se neobjevuju ani na orbionu....vypadá to že (((H))) to jsi ty sama.

Neregistrovaný uživatel
27.10.2016 10:07 185.47.177.***

..chce zůstat v Egyptě, aby nemusela do CR...zde má také pohledávky...

Neregistrovaný uživatel
26.10.2016 22:03 94.112.26.***

Ztratit rodný list dítěte - to je fakt síla. Právník jí zcela jistě odpoví i na dotazy, které jste tady vznesla.

Neregistrovaný uživatel
26.10.2016 21:58 88.212.36.***

dále zůstat v Egyptě a snad si někoho opět najít... to jej raz nestačilo a stále má na očiach ružové okulky? a tá strata dokladov :-\

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu