A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Hodnocení ubytování

po příjezdu za 10 dolarů nás ubytovali s výhledem na moře a bazén uprostřed hotelu,protože další výhled je na staveniště vlevo, ale je tam klid,kdo vysedává na balkóně, tak si pokoj musí vyměnit, některým lidem to opravdu nevadí, další výhled je na další bazén z druhé strany vpravo, který se hlavně používá na vodní pólo a vše spojené se sportem ve vodě,taky vidíte i na moře a nově se stavějící hotel,ale zase nikomu to tam nevadilo. Pokoje jsou nádherně zařízené dřevěným nábytkem ,postele velké prostorné, klimatizace fungovala pořád a nenašel se nikdo kdo by měl problém s pokojem a to jsme se seznámili s hodně lidma za těch 15 dní. koupelna čístá,každý den kdo chce si může nechat uklidit, my to nechali tak co 3 dny, nejsme prasata a kdo potřeboval cokoli ihned vám to donesou toal.papír nebo výměnu osušky. Bar uvnitř pokoje se doplňuje každý den, ale jestli chcete každý den, kromě vody ještě ostatní napoje v plechovce a podobně , musíte odchytit chlapce, který za 1 dolar vám dá 5 plechovek a 3 džusy, no není to paráda? Takže manžel se snim vždy domluvil na přesnou hodinu, kterou vždy dodržel , zaklepal a za jeden dolar vše doplnil a všichni jsme byli spokojeni. není co dodat, co se týče ubytování je vše perfektní, samozřejmě se snaží ubytovat lidi směr nic, ale je jen na lidech, jestli jim to vadí.

Hodnocení stravy

No prostě paráda, co na to říct, 7-10 hod. v hlavní jídelně kupa všeho, 10-12 v jídelně u druhého bazénu ,kde se hrál vodní pól,tam bylo vždy něco co se dalo sníst i když hlad nebyl ,děti vždy něco ďobli,taky tam samozřejmě byla káva čaj na pití,od 13-15 hod.opět v hlavní jídelně oběd,zase kupa všeho ryby,kuřecí, hovězí,vždy nějaká specialita,jídlo je hodně podobné, ale pokaždé se dá co vybrat, natož první dva dny všichni sprominutím žerou jak najatí páté přes deváté, ale to pomine, pak už začínáte jíst normálně, no nemáte už tolik hlad,těch dortů zákusků a ovoce. Kdo si nevybral , tak šel na pláž kde od 13h.se dělali hranolky,hamburgry,pica ta byla moc úžasná, po obědě od 15 hod.-18h. zase jídlo u bazénu s vodním pólem v restauraci a od 19 h.-22h. večeře v hlavní jídelně,zase nepředstavitelné kolik jídla tam je a hlavně jakmile jídlo dochází ať je to sladké nebo cokoli jiného, vše se ihned doplňuje. Pak zase jídlo u bazénu kde se hraje to vodní pólo a to je až do rána, Jestli měl někdo hlad,tak to není ani možné,všude je pořád co jíst. Pití je na třech místech a pořád je všeho všude plno, uvnitř loby baru kde kromě obsluhy byl i postmix, bylo tam vše nejstudenější a hlavně 24 hod.pořád na doplnění z třech džusů a vody čisté,ať člověk nemusí pořád lítat, je dobré si nechat vždy po vypití plastovou láhev a naplnit, pozor lidi se báli ale nemusí spíš to doporučujou ať nelítáte, je pravda, že když to brzo nevypijete,tak na tom šíleném vedru je to za chvíli teplé. Další postmix je ve velké jídelně,ale jen v době otevření a pak na plážovém baru, tam ale i přesto že se snaží tyto nápoje chladit,tak jsou teplejší,jinak vám tam i samozřejmě nalejou, jen dávají to malých plastových kelímků a to se člověk uběhá, nám to nevadilo, číšník na plážovém baru je jediný kdo nás sral, ale nesmíte se nechat. Chlapi opravdu tam pijou ,ale nám to nevadí,přiznám se, že i my pili,a ostatní taky, ale ať pije každý tak nakolik se cítí,nenašel se nikdo kdo by dělal-a bordel,vichni chlastat prostě uměli, seznámili jsme se za tu dobu s hodně lidma a bohužel jsme všichni pili a bavili se u toho ,kdo už nechtěl tak prostě odešel, nebo pil nealko, jsme přece na dovolené,tak si to musíme užít. Strava plně odpovídá Egyptu, knedlíky se zelím a podobně tam prostě nenajdete, to tam raději nejezděte, ale hlad a žízeň, tam rozhodně neměl nikdo!!

Hodnocení hotelu, pláže, okolí

Tak ty slavné lehátka, prosím vás pro všechny ,těch je tam opravdu dostatek, ale kdo chce ležet v první řadě přímo před hotelem musí jít na pláž jako my v 7 ho.dát si tam ručník zajít se najíst a jít na pláž, ne jak něktří kokoti,kteří si tam dali do první řady ručník a pak přišli v 11 hod.až se krásně vyhajali to by jim člověk prdele nakopal,ale opravdu lehátek je pro všechny dost,jediné co je na pláži s prominutím nahovno jsou otravní prodejci, ale stačí jim říct la, to znamená né,a když nechápou tak jim řít důrazné lááááááááá a dají pokoj, nic jiného na ně neplatí. Moře nádherně, čisté, vhodné hlavně a to jsem přece chtěla pro malé děti, nebo my dospělí jsme se tam váleli a tak měli přehled a dozor a ještě jsem byla i ve vodě a nemusela jsem se bát,že by se někdo utopil. Je fakt ,kdo děti neměl, tak buď se válel taky nebo si hold musel dojít dál kde si šel zaplavat,jak byl ráno příliv tak tam u kraje bylo dost vody,odpoledne už né, to bylo fakt míň,ale jak říkám to jsem chtěla,hlavně pro ty co chtějí pořád plavat to opravdu není.Když si vemete z jídelny housku tak jdete krmit rybičky ke korálovým útesům a to je podívaná, jen nekrmit pod vodou!!!Pozor můžete přijít o prsty,některé ty větší ryby mají zuby. Okolí je prostě jak v egyptě- nic,my za celo dobu nikde nelezli nejsem na to, navíc to pokřikování na vás mi taky vadí, ale jestli ,můžu poradit, nákupy nechte až na letiště, je tam nejlevněji a ti se tam umí už chovat a hlavně smlouvají velice dobře, moc dobře ví, že tam lidi nechají poslední peníze a ani se to tam nedá projít,kolik tam toho je. Stavění tam opravdu je, ale jen ze strany bazénu kde se hraje to vodní pólo vlevo při pohledu na hotel,ale pozor žádné nějaké údery tam nejsou, jen sem tam projede náklaďák a to ani nevidíte, jen slyšíte, u toho bazénu nejsou ani moc lidi , málo kdo věděl za tu dobu co jsme tam byli, že tam nějaký bazén vůbec je. Prosím všechny kdo vyhlédává zábavu ,procházky a ostaní, tak tento hotel není vhodný pro takové lidi. Animátoři jsou úžasní snaží se vás zabavit všemi zůznými způsoby.

Hodnocení personálu hotelu

Tam není co dodat starají se o všechny, ztratili se tam dva čeští kluci, půlka hotelu je hledala a našla. Animátoři se moc snaží u večeře vás uvítají a pozvou na dětskou diskótéku a nějaký program pro dospělé večer, hudba hraje i na pláži a i u bazénu, komu předtím nehrála tak nebyla sezóna.

Celkový dojem, přístup personálu

tento hotel doporučím těm, kdo vyhledává klid, ale opravdu klid, protože tam opravdu není co dělat, pokud nepojedete na výlety. Klidně bychom se do tohoto hotelu vrátili, je nový,krásný,čistý....,zkrátka prostě nááááááááádhernýýýýýýýý

Fotogalerie

Další recenze hotelu