A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Sindbad Aquapark 5* - II. recenze SINDBAD AQUAPARK RESORT - opět pěkná dovolená v příjemném prostředí.

Hodnocení ubytování

Po příjezdu na hotel okolo 20:00 h. a po vyřízení veškerých formalit jsme ihned dostali klíče od pokoje, kartičky na ručníky a stravování včetně pásky All Inclusive. Pokoj jsme dostali v 6. patře, v htl. Sindbad Aquahotel ( pro orientaci pokoj 6049 ), s překrásným výhledem na skoro celý areál htl. Sindbad Aqua Park Resort a jejich tobogany a i v dálce jsme zahlédli jak hladinu moře, tak i přistávání letadel a část hlavní třídy od Little Buddhy až po htl. Giftun Azur Resort ( moje srdcová záležitost). Pokoj byl s balkonem, standardně vybaven: velká postel - tzv. letiště, klimatizace, TV SAT, lednička - minibar (za poplatek) a na vyžádání je na pokoji možné internetové připojení za poplatek a bezpečnostní schránku - trezor, který je umístěn vedle recepce. Koupelna: sprchový kout, fén, lahvičky se vlasovým a sprchovým gelem, vždy doplňováno. Jinak v hotelu se nachází internetový koutek (naproti recepci), směnárna, diskotéka a konferenční prostory. Úklid pokoje je každý den. Ručníky se měnily každý den - bez problému. Vše bylo uklízeno a nikdy nebyl žádný zádrhel.

Hodnocení stravy

Tady se budu opět opakovat: Strava výborná, na výběr bylo: snídaně - vajíčka na všechny způsoby, různé druhy měkkých salámů a sýrů, pomazánky, zelenina - různě namíchané saláty, ovoce, sladké, slané pečiva, müsli, jogurty, džemy, lívanečky, káva, mléko, čaj, sladké džusy, ...atd. Obědy: ty se konaly v restauraci " Fakhr El Din ( v htl. Sindbad Aquahotel ) nebo šlo využít restauraci v htl. Sindbad Beach Resortu ( Le Marche), kde byla i další italská restaurace (Pronto) za nějaký ten příplatek. A na výběr ...kuře na všechny způsoby, taktéž i ryby, skopové maso, vařené, dušené pečené. Jako přílohy - těstoviny, rýže kus-kus, brambory (výborná byla kaše) a i občas hranolky, saláty - různé přílohy... a nesmí samozřejmě chybět zákusky, dortíky, sladké želé, pudinky a ovoce. Bylo vždy z čeho vybírat. Na pití (každý si čepoval kolik chtěl) víno (červené, růžové a bílé ), nealkoholické nápoje, džusy a samozřejmě rozlívali pivo i místní alkohol, drinky. Večeře se opět konaly v hl. budově - "kde byla snídaně" - a ještě zde byla na výběr další restaurace Syrtaki (řecká restaurace) a v htl. Sindbad Beach Resort restaurace Lebanese a italská Pronto (v těcto restaurací bylo menu již stanoveno, tak jste věděli co budete mít k jídlu). Nesmím zapomenout i na restauraci La Cabana v htl. SINDBAD AQUAPARK RESORT. Tam taktéž bylo možno se stravovat. A kdo by si nevybral, mohl vyběhnou do nedalekého KFC nebo Mc´Donalds či Pizza Hut apod. Bylo zde i hodně barů např. Oriental Lounges (kde se podávala shisha , Heavns Bar, Lobby Bar ( Breezes, cafe Vienna , central cafe). Ale i bary na pláži... BarZar ( tak též i v htl. SINDBAD AQUAPARK RESORT) nebo CocoLoco (v době provozu pláže a vše AI) a pool bar Oasis (v htl. Sindbad Aquahotel) a La Gitara (v htl. Sindbad Beach Resort).

Hodnocení hotelu, pláže, okolí

Pláž u htl. Sindbad Beach Resortu (nacházející se přes silnici) je písečná, hrubý písek, čistá a udržovaná, lehátka jsou z kraje moře bez slunečníku, dále mají již slunečníky. Moře má pozvolný vstup, vhodné pro rodiny s dětmi, dno písčité bez korálů. V blízkosti se nachází malý přístav. Lodě však ráno odplují a na večer se vrací - nějak to neobtěžuje. Hotel se nachází u promenády v oblasti Village Road, kde se nachází hodně obchůdků a kdo se nechce dohadovat o cenách, jsou zde i velké obchodní střediska - vše za pevné ceny. Jinak je tam hodně barů, restaurací, internetových kaváren s připojení WI-FI (zdarma připojení v McDonaldu). Dále jsme využívali celý aquapark v htl. SINDBAD AQUAPARK RESORT v rámci All Inclusive nebo bylo pár sklutavek v htl. Sindbad Beach Resort u bazénu. Je to zde skromné, ale na pobavení to stačí. Je zde i možnost sportovního využití. Zdarma fotbal, stolní tenis, volejbal, kulečník, šipky a za poplatek sauna, tenis, fitness, masáže, potápění a vodní sporty na pláži. Jsou zde animační programy a pro děti je zde připraven dobře vybavený mini-klub.

Hodnocení personálu hotelu

S úslužným, ochotným a pozorným personálem se domluvíte hlavně rusky (není divu, když všude kde se ohlédnete narazíte na ruskou klientelu, v našem hotelu zastoupeno z 80 procent, zbytek tvořili klienti z Německa, Dánska, Polska a pár "nás našinců"). A když dáte malé bakšišné ( nazval bych to všimné ) tak jistě budou úslužní a ocení to nějakou tou službičkou, např. ručníky dle přání kolik potřebujete nebo vytvoří z nich různé motivy zvířátek, květin apod. Zde nebylo co vytknout. A taky dodávám, že po nás nikdo nic nechtěl - tzv. bakšiš.

Celkový dojem, přístup personálu

Sindbad Club je jeden z nejoblíbenějších areálů v Hurghadě, který se skládá ze tří ubytovacích komplexů (Sindbad Beach Resort, Sindbad Aqua Hotel, Sindbad Aquapark Resort). Tento hotel bych opět doporučil všem věkovým kategoriím, rodinám i bezdětným párům. Poprvé jsme tento hotel navštívili v roce 2010 a vše bylo na 1*. Proto jsme se rozhodli se znovu vrátit a porovnat služby. A nebylo co porovnávat. Opět nás nezklamal. Hotel má svoji velmi dobrou úroveň poskytování služeb a ubytování, a ten si drží. Hvězdičky odpovídají, jak cenám tak i službami, zaslouženě. Pěkná dovolená v příjemném prostředí, počasí na sklonku března nádherné - v té době dosahovala teplota na sluníčku okolo 33 C, moře 24 C. A jedno pro mně velké plus na závěr - umístění hotelu v blízkosti letiště, v pěkné lokalitě.

Fotogalerie

Další recenze hotelu

Spokojenost.... Jiří   19.11.2010
doporučení   28.04.2010
vynikajici hotel Frantisek a Iva JIRKOVI   07.04.2010
Pohodova dovca Tomas Bryja   25.02.2010
NÁDHERNÁ DOVOLENÁ Míša   07.07.2009