A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

Hodnocení ubytování

Krásný hotel (letos nově otevřený) areál, všude čisto, zahrada úžasná. Pokoje pěkné, velké, světlé s balkonem, klimatizace fajn, plně vyhovující, ale bohužel jsme dostali pokoj s výhledem na hlavní silnici, ještě, že nebyla moc frekventovaná jako v centru města, zkoušeli jsme 2xvyměnit i za bakšiš, ale bylo nám řečeno, že hotel je plně obsazen, možná jsme měli zkusit přes delegátku, což se ostatním Čechům povedlo, ale už jsme to nechali být. S úklidem jsme byly také spokojeni.Jen ta voda na pokoj, dávali 0,5l, a měli dávat 1,5l což se pak změnilo, po upozornění delegátky.

Hodnocení stravy

Jediné co bych vytkla byl výběr - strava, ta mě opravdu zklamala, byla velice slabá s porovnáním jinde, chuťově ne moc dobrá, jen občas jsme si pochutnali, hotel je jen s all inclusive pouze do 22hod! - snídaně se neměnily, dobré byly palačinky, které dělali přímo před Vámi, nebo omelety se sýrem, zeleninou, výběr sladkého také velký. Oběd se podával buď v restauraci, kde byl samozřejmě větší výběr nebo na pláži -- kde byl lehký snack max. 3 jídla -- chuťově ne moc dobré -- i ostatní si stěžovali a každý den pizza -- dobrá, ale to je asi to jediný co jsem si vybrala, občas hranolky, ale málo, 1 druh ovoce a 1 druh zákusku, proto jsme raději jezdili na hotel, jako většina lidí, což byla škoda. Večeři prezentovali každý večer jako jinou kuchyni (např. francouzskou, cinskou, americkou...) Těšila jsem se na zeleninové saláty, bohužel do všech přidávali kopr, který ne každý má rád, Maso dělali přímo před Vámi max. 2 druhy, a občas ryba, když bylo kuřecí tak jsme zajásali, přílohy se moc neměnily rýže, brambory a zelenina. Chuťově nic moc, škoda, co jsem zaregistrovala, tak hodně Čechů si na jídlo stěžovalo. Co mohu pochválit, tak výběr sladkého, to si musel vybrat každý, výborné!!

Hodnocení hotelu, pláže, okolí

Pláž byla opravdu krásná, vždycky si vybírám hotel podle pláže (i když tentokrát nám ck změnila hotel, ale to je vedlejší), pláž byla vzdálená od hotelu asi tak 10 min chůze (400m), Chodí se ven bránou hned rovně, přes hotel Steingeberger beach, který je hned naproti. Jezdil na ni minibus, nejdříve jsme chodili pěšky, ale pak jsme jednou jeli s řidičem a zážitek s ním nám to víckrát nedovolil (tanec, hudba, zpěv). Někdo v recenzi napsal, že byla cítit nafta, ani jednou za 14dní jsme to nepocítili, lodě na pláži vůbec nebyly jako je tomu skoro všude v centru Hurghady, kde kotví. Pláž úplně úžasná, velká, všude čisto, moře azuro, korále -- šnorchlování super, rybičky, bar na pláži v rámci All inclusiv. Lehátka v sezoně může být problém sehnat, určitě nedostačuje kapacitě hotelu, ale to je asi všude, zvlášť když ještě plážový personál za bakšiš na ně dává ráno ručníky. Prodají Vám i Antinal samozřejmě s přirážkou. (což jsme využily) Okolí hotelu -- hotel je v úplně nové klidné zóně zvané Mašaj, velká promenáda, několik km dlouhá, všude daleko-to je škoda, v tom je Salkala lepší -- myslim na nákupy) jednosměrná ulice, takže žádný ruch aut, jako v Sakkale, super na večerní procházky, vypadá to jak v pohádce tisíce a jedné noci. Po levé straně směrem na Sultan Beach -- ten hlavně nebrat, příšerná malá pláž, zátoka, kde u mola kotví lodě a pokaždé tam byla cítit velmi silně nafta, děkovali jsme, že jsme neměli takovou pláž, i když hotel vypadal moc hezky. Za Sultanem začínají krámky několik km dlouhé. (od hotelu je to tak 1,2km k sultanovi) na druhé straně od našeho hotelu není nic, jen přímo u hotelu je po pravé straně pár krámků, lékárna ale drahá, lepší je jít k sultanovi hned vedle je lékárna. Jinak v okolí diskotéka žádná, hotel je asi 8km od centra, není problém si usmlouvat taxik na 15-20 eg. liber, jinak výměna peněz nemá cenu, jsou radši všude za dolary nebo eura -- což nám delegátka neřekla, zbytečně jsme měnili. Jinak v okolí hotelu se neustále staví, ale vůbec to ničemu nevadí.

Hodnocení personálu hotelu

Musím pochválit, všichni velice milý, samý úsměv, laškování, jak v restauraci tak na pláži. V hotelu byly dva bazény, hezky a podrobně to má popsané v recenzi Luciennea, která byla ve stejném termínu a tímto ji zdravím i sestru, přesně takhle to bylo, nebudu psát znovu, souhlasím s ní, takže se budu snažit ji spíš doplnit, + to co jsme zažili my. Výborní byly animační programy, ty byly vyvěšený na nástěnce, ale je fakt, že se hodinami se moc neřídili. Animátoři byly výborní, skvělí, pánové byli tři a byly skoro pořád s námi - Jamaica (pláž, sport. aktivity) každý ráno mě doslova vytáhl na gymnastiku a odpoledne lákal na airobick, taky občas na vodní, jednou zrežíroval i vodní hry, škoda, že jen jednou, byl úžasnej, milej a byla s nim sranda. Pak Casanova (ta přezdívka trefná, v obležení dívek) ten měl v režii u bazénu vodní airobick (jeho kontrol materiál na dívky při skocích se musel smát každý), myslim, že se střídal s Midem, u bazénu jsme byly málo, škoda. Také jsme zapomněla na Dj. Zaka -- volejbal, moje večerní šiki, šiki se mu líbilo, byly zlatý. Večerní program byl u malého bazénu s barem (příjemný) a byl opět vyvěšen na nástěnce u bazénu, ale byl jen na 1 týden, pak už se nemění, takže jsme si to dali 2x, to bylo blbý), každý večer nejdříve minidisco pro děti, a pak od 9,30h nějaká show, afro, fakír, oriental show, živá muzika, miss hotel, fajn je, že jsme jenom nekoukali, ale občas nás vytáhli přímo do děje, takže jsme tancovali, jinak pánové všichni tři výborní tanečníci, kteří Vás prostě nenechali sedět.

Celkový dojem, přístup personálu

Super, byli jsme spokojeni, jen ta strava nás mrzela (myslim, že hodně lidí jen kvůli tomu sem nepojede) i trošku to ubytování na ulici, v hotelu bylo i několik čechů asi jednotlivě deset co jsme s nima mluvili, co si stěžovali na ubytování bez balkónu s malinkým oknem, pod větráky -- hluk, ještě byl průchozí pokoj se sousedy "tzv. rodinné pokoje na ty pozor, pokud nechcete mít nevítané hosty. Také měli být ubytování v jiném hotelu. Jinak vše Ok, ale asi to chce jet jen na týden, max. 11 dní, pak už se večerní program opakuje, což je nuda. Jinak z 16 denního pobytu nám ck udělala 14denní, což je nepříjemný a nedovedu si to představit u týdne.Jinak hotel moc hezký, pláž super, a animátoři skvělí -- právě proto si to příští rok zopakuji. Hotel vřele doporučuji!!!!!!!!!!! Když kliknete nahoře na moje jméno, zobrazí se Vám fotogalerie.

Fotogalerie

Další recenze hotelu