A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Animator v Egyptě s agenturou nebo ne?

| exZeL
exZeL
Dobrý den, Konkrétně se jedná o práci animátora v hotelu Prima Life, Makadi Bay. Chtěl bych se zeptat jestli je bezpodmínečně nutné tuto záležitost řešit přes agenturu. Protože když jsme tam byli, tak jsem se o tom bavil člověkem který tam má animátory na starost a řekl mi že bych tam klidně mohl pracovat. Dali jsme si na sebe kontakty a řekl mi ať se mu ozvu až budu moct přijet, že se domluvíme. Proto mě zajímá jestli i v tomto případě, dyž mi to on sám nabídl je nutné to řešit přes agenturu. Díky za odpovědi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.07.2021 15:35 194.228.76.***
Re: Animator v Egyptě s agenturou nebo ne? 

Web není dostupný. Co je tam ?

Neregistrovaný uživatel
07.07.2021 15:33 194.228.76.***
Re: No stress 

Myslím že jste vhodný člověk, měla bych otázku zda je dobrý nápad jako Češka práce nebo spíš brigáda v Egyptě? Protože máte pravdu kdo v dnešní době něco chválí že?! Jestli by jste se poptala kamarádek? Na zkušenostiy, podmínky atd ... Dostala jsem z těch článku strach... Ale zas je to můj sen. První bych si samozřejmě vypilovala angličtinu někde v nějakém výměnném pobytu na hlídání dětí. A až potom. Protože moje angličtina stojí za .... Prd???? učím se jí několik let ale....Poradila by jste mi? Na internetu nejsou žádné podrobné články a nebo jen odstrašující. Takže vlastně vím úplně.... Nic ????... Nemám žádné zkušenosti... V Egyptě jsem sice byla ale... To mi v přesnějších představách moc nepomohlo :-(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.10.2019 16:59 185.156.38.***
No stress 

Vsichni tady strasite clankama jak hrozná byla prace v Egyptě, ale tech článku zas tolik neni asi 4, a v dnešní dobe nekdo neco chválí? Vsichni píšou jen to spatne o kladné veci se nikdo nepodeli. Znam spoustu kamarádek co jsou spokojene a některé to dělají uz i jako svoji primární praci. A ze pracuji cely den a jsou nadreni to je snad jasny, kdyz jste na dovolene tak to sami vidíte a vite do ceho jdete

Neregistrovaný uživatel
14.08.2018 18:37 213.226.220.***
Re: Hľadám spolucestujúceho 

Mohla bych se optat na nějakou recenzi z Sharm el Sheikhu? Mám tam v plánu jet jako animátorka ale zatím ještě váhám :) Předem díky :-)

Neregistrovaný uživatel
28.05.2018 11:23 84.47.54.***
Re: Animator v Egypte (kolega) 

Zdravím zajtra letím do Egypta ako animatorka a chcem sa spýtať či nemá niekto záujem aj ked to je takto na rýchlo ?:) Natalia.ilencikova@gmail.com

• Anonym (1)
Miška
21.06.2014 01:54 83.208.174.***

pro všechny, co by takovou práci v Egyptě chtěli dělat! Přečtěte si to ! http://www.letslive.cz/2014/06/animatorkou-v-egypte-uz-nikdy.html

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
M
06.02.2014 21:51 89.176.193.***

pokud si zaridite pojisteni a vse ostatni sam tak pres agenturu nemusite nic resit :-)

Veronika
25.11.2013 11:15 85.70.253.***

Tento rok jsem byla s českou cestovkou a práce opravdu super, kdo by měl zájem pište na VerHot@seznam.cz
PS: bohužel ale nemají Egypt.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
02.10.2013 08:17 89.102.19.***
Prace v Egypte ( Hurgada ) 

Dobry den,

shanim nove animatory do hotelu v Hurgade. Muj manzel tam ma svoji agenturu. Pracoval jako animator 10 let. Ma dobre zkusenosti. Pro vice informaci prosim kontaktujte me na mem e-mailu Girlspark5@seznam.cz

Dekuji Lucie

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Nany
28.09.2013 01:08 88.101.190.***
Re: POZOR NA TUHLE NEEXISTUJÍCÍ AGENTURU 

Ty jo, měla jsem s nima letět, ale den před zaplacením těch jejich poplatků jsem to zrušila, protože jsem našla lepší nabídku s českou známou CK.. bože, díky bohu :)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu