A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Animátorka v Egyptě

| smoookie6
smoookie6
Ahoj lidi,
mám takovej problém/dotaz. Byla jsem v létě na dovolené v Egyptě a zůstala jsem v kontaktu s jedním animátorem, který mě teď přemlouvá, abych přiletěla do Egypta a šla s ním pracovat jako animátorka. Práce animátorky by mě hrozně lákala, ale nevím, jak si zajistit, abych dostala práci v tom daném hotelu. On mi sice říká, ať přiletím a vyřeším to na místě, ale to se mi úplně nechce, radši bych jela na jisto, tak se obracím sem, jestli mi někdo poradí? Mám zkusit třeba kontaktovat ten hotel a zeptat se na práci animátorky? Nebo to mám risknout a letět a zařídit to tam? (To mi přijde až moc riskantní). Nebo se na to mám úplně vykašlat :D Děkuji za názory
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Korálek 20.09.2019 12:47
Re: Animátorka v Egyptě 

Zase musim psát zprávu podruhé, první se opět ztratila...

Nechci se zastávat cestovek, ale jak by měli na svých stránkách uvádět hlučnost hotelů? Já si koupím na FM hotel jako klidný a než odcestuji, hotel udělá smlouvu např. s Italy a bude po klidu. Nebo naopak. Zažili jsme šílený italský Going a za měsíc, při další návštěvě, byl pryč (prý se přesunuli že Sentida do Fantazie včetně turistů) a měli jsme boží klidek. Jak by tohle mohla cestovka vědět?

Neregistrovaný uživatel
19.09.2019 21:57 46.33.96.***

Tak tak.Většina lidí jede k moři relaxovat,číst...prostě jede za klidem a pohodou,odpočinout si od práce a starostí a je určitě zvědavá ještě na dovolené ohluchnout.Měli jsme takový jeden italský tým na pláži od rána do božího večera,Italka mlela pantem v kabině do mikrofonu,samé soutěže,řvaní...bylo to neúnosné.CK by to měly uvádět u každého hotelu na svých stránkách,ne každý to sem napíše.

• Jiří Kuchta
  • Anonym (1)
Jiří Kuchta 19.09.2019 21:40

Jseš si jistá že sneseš pocit, že tě polovina klientů hotelu bude ze srdce nenávidět, protože budeš patřit do spolku těch deb**** kteří jim do relaxace u bazénu nebo na pláži pouštějí na plný kule nějakej rap nebo hiphop ? Většinou to má decibelovou úroveň diskotéky, takže vlastní slovo člověk neslyší, natož souseda.

• Anonym (1)
smoookie6 19.09.2019 20:20
Animátorka v Egyptě 

Ahoj lidi,
mám takovej problém/dotaz. Byla jsem v létě na dovolené v Egyptě a zůstala jsem v kontaktu s jedním animátorem, který mě teď přemlouvá, abych přiletěla do Egypta a šla s ním pracovat jako animátorka. Práce animátorky by mě hrozně lákala, ale nevím, jak si zajistit, abych dostala práci v tom daném hotelu. On mi sice říká, ať přiletím a vyřeším to na místě, ale to se mi úplně nechce, radši bych jela na jisto, tak se obracím sem, jestli mi někdo poradí? Mám zkusit třeba kontaktovat ten hotel a zeptat se na práci animátorky? Nebo to mám risknout a letět a zařídit to tam? (To mi přijde až moc riskantní). Nebo se na to mám úplně vykašlat :D Děkuji za názory

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu