A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Antinal - existuje ještě???

| jitrenka
Ahoj všem, jelikož příští týden odlétáme do Egypta, tak znovu a docela podrobně pročítám informace uvedené na tomto webu. Našla jsem zde mimo jiné i informaci o tom, že lék Antinal se již údajně nevyrábí!!! Chtěla bych se tedy zeptat na zkušenosti těch z vás, kteří se z Egypta nedávno vrátili - lze koupit Antinal nebo je nahrazen něčím jiným a příp. tedy čím? Děkuji všem za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
16.08.2019 08:20 109.81.211.***
Re: 

Je to jako se všemi léky. Co zabere jednomu, nemusí zabrat i druhému.

Neregistrovaný uživatel
15.08.2019 14:28 91.187.63.***
Re: 

Kamarádka skončila přímo z letiště v nemocnici na kapačkách.Já na Egypt nedám dopustit,ale ona už nikdy více.Nepomohl ani Antinal.Každý to hold máme jinak.Chce to zkusit a uvidí se.

Neregistrovaný uživatel
13.08.2019 10:10 46.33.96.***
Re: 

Tak jste jedna z těch,komu Ercefuril zabral,ale asi jste nepochopila otázku,bylo to určeno těm,co Antinal brali a neměli to štěstí,že jim zabral Ercefuril,tak jako u mě.Proto bych si nedovolila dát někomu radu,aby si pro všechny případy nekupoval Antinal,že stačí Ercefuryl,protože ten je nespolehlivý.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
13.08.2019 09:43 109.81.211.***
Re: 

Mně Antinal skutečně nezabral :-D. Asi proto, že jsem neměla důvod ho shánět. Na moje střeva stačí Ercefuryl.

Neregistrovaný uživatel
12.08.2019 22:50 46.33.96.***
Re: 

Prosím vás,ať tady napíše už někdo,komu nezabral Antinal.Já jsem ještě neslyšela totiž o nikom.Zato jsem už několikrát četla,že nezabral Ercefuryl a mohu to potvrdit i sama na sobě.Takže vážení,můžete si tady psát co chcete,že je složení stejné atp...,ale podle mě Ercefurylu něco chybět bude.Takže za mě,já bych u postele v hotelu určitě měla Antinal,pomohl během chvilky vždycky,Ercefuryl nezabral.Samozřejmě,pokud je faraon už s horečkami,bolestmi atd,tak už nezabere zřejmě ani jeden z nich.Ale pro běžný průjem prostě Ercefurylu nevěřím.

Neregistrovaný uživatel
12.08.2019 13:53 83.240.61.***
Re: 

Já si vezu taky pokaždé ercefuryl zabere hned ten den takže spokojenost vzdy????????

Neregistrovaný uživatel
12.08.2019 09:49 156.200.99.***
Re: Antinal - existuje ještě??? 

Výňatek z příbalového letáku v angličtině:
Dosage:
Unless otherwise prescribed by the physician, the usual dose is:
Adults: 1capsule 4 times daily
Children:
- below 2 months: 1 teaspoonful (5ml) twice daily
- 2 months - 1 year: 1 teaspoonful 3 times daily
- over 1 year: 1 teaspoonful 4 times daily

Prodávají se kapsle a suspenze.

Neregistrovaný uživatel
18.10.2018 10:21 46.33.96.***
Re: 

My byli vedle v Arabesce a Antinal jsme kupovali,když jsem šli kolem Sunrisu pořád dále po chodníku.Narazili jsme na pár obchůdků a byl tam i obchůdek se vším možným,ploutve,drogerka,opalovací krémy ...a nějaké léky.Prodávali Antial po platíčkách,ale já chtěla celé orig.balení,vytáhl ho ze šuplíku.Chtěl 8 doláčů,ukecala jsem to na 6.Obchůdek byl po pravé ruce,po schodech.

Neregistrovaný uživatel
18.10.2018 10:15 176.97.9.***
Re: 

Zdravím, chci se jen zeptat, kde jste prosím na Makadi kupovali Antinal? A za jakou cenu? Vždy jsem kupovala v Hurghadě, tady to bude asi horší:-( :-$ Jedeme do Sunrise Royal Makadi, koukala jsem, že v oblasti rezortů Red Sea (jak je Sunwing, makadi Palace, Grand Makadi ap.) mají své nákupní centrum a pak ještě centrum na druhé straně, v komplexu řetězců JAZ. Dá se do těchto center běžně jít nakoupit, i když lékárna bude určitě i v SRM? Díky moc.

Neregistrovaný uživatel
17.10.2018 09:34 217.115.247.***
Re: Antinal - existuje ještě??? 

Asi před 3 měsíci jsme se vrátili z Egypta ze Sinajského poloostrova a tam jsme Antinal koupili v lekárně za 5 dolarů a pomohl

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu