A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Antinal - existuje ještě???

| jitrenka
Ahoj všem, jelikož příští týden odlétáme do Egypta, tak znovu a docela podrobně pročítám informace uvedené na tomto webu. Našla jsem zde mimo jiné i informaci o tom, že lék Antinal se již údajně nevyrábí!!! Chtěla bych se tedy zeptat na zkušenosti těch z vás, kteří se z Egypta nedávno vrátili - lze koupit Antinal nebo je nahrazen něčím jiným a příp. tedy čím? Děkuji všem za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.08.2018 11:15 195.113.148.***
Antinal prášky-sirup 

My jsme letos kupovali léky Antinal od delegáta a ten říkal že je to od 12 let.Tak nevím co bude lepší jestli sirup nebo pilulky.Zajímá nás to taky protože chceme vzít 8 letého vnuka poprvé do Egypta,tak napište zkušenosti. Děkuji Renata

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.08.2018 21:03 194.228.59.***
Antinal pro deti? 

Zdravim,mamina s otcimem leti v nedeli s jeho vnuckou do Sharmu. S malou 8letou leti prvne a nevedi co pro ni,kdyz bude mit strevni potize? Muze Antinal pripadne nas Ercefuryl? Kdysi jsem tady cetla,ze existuje detsky sirup Antinal,nevite jaky he u neho davkovani? Jinak jestli je neco co se da koupit i u nas pro dite,tak muzete poradit? Pokud to bude na recept,tak je to uz hold pozde a musi sehnat az v Egypte. Mama vnucky uz nevi co mala brala v loni,kdyz byla v Egypte s ni a v lekarne ji pry bylo receno,ze pro deti do Egypta nic nemaji. Dekuji za jakoukoli radu a za pripadny preklep se omlouvam,pisi z mobilu. Petra

Neregistrovaný uživatel
11.08.2017 13:30 91.214.156.***

Jo a ještě toto, ve starší diskuzi jsem se dočetla, že tu protikřečovou složku egyptských léků nahradí naše No-Spa /na recept/.

Neregistrovaný uživatel
10.08.2017 22:22 109.105.39.***

Ahoj včera návrát po 15 dnech z Egypta. Antynal 5 dolarů. Já vozím už 7 let ercefuryl je u nás na předpis složení stejné jako antinal. Hned zabere večer je po problému. :-) :-)

• lerak
Neregistrovaný uživatel
10.08.2017 21:32 94.127.133.***

Rohozd - pisete, ze Vám zůstalo, neprodal byste? Rada bych jela už s jistotou Antinalu v kabelce :-D

Jiří Kuchta 10.08.2017 18:52

Standartní cena Antinalu je 5LE/12 tobolek. To platívá pro normální lékárny například v Hurghadě. Turistické lékárny nasazují "turistickou" cenu kolem 5€.
Mimochodem, lepší by měl být Drotazide, ten by měl mít v sobě ještě nějaké další uklidňující látky.

Neregistrovaný uživatel
09.08.2017 09:03 193.179.209.***

Ahoj všichni mám to štěstí,že nemám žádné střevní problémy.
Vždy jsem ,ale raději šla hned do lékárny pro Antinal...nikdy nepoužit a darován.
Teď jsem četla o STREPTOQUIN ten zmínila snad bejki.
Doporučuje ho doktor a říká,že má rychlejší učinek a je více agresivní a tím je i kratší doba potíží. ;-)
Neštovička

Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 19:59 194.228.11.***

Já se nechci nějak dohadovat,ale chodim každé 3 měsíce na gastro a mé doktorce jsem se zmínila o Antinalu,ona koukla na internet a řekla,že Ercefuryl je to samé jen pod jiným názvem a musim říct,že této doktorce dost věřim,ale kdo ví. Petra

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 14:00 178.23.234.***
antinal 

V nemocnici nám řekli, že už se neprodává, a dostali jsme jiný lék. Taky zabral hned.

rohozd 08.08.2017 08:31

Ze své zkušenosti mohu říct, že jedině ANTINAL...stojí pár euro (v lékárně jsem dával do 5 euro) a zabírá do dvou hodin. Rozhodil jsem si trávení větším množství slivovice (už těm povídačkám o vypálení bacila nevěřím - asi neplatí čím více, tím lépe :D) a zkoušel jsem Smectu, Imodium, uhlí, Ercefuryl a nic, pak ANTINAL a byl klid úplně.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu