A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Brayka Bay Marsa Alam

| atid
atid
Ahoj jedeme v srpnu do hotelu Brayka Bay chtěla jsem se zeptat zda tam jsou velbloudi na kreých by se dcera mohla projet a jak jste byli spokojeni díky :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.07.2019 10:00 193.107.255.***
Re: Zatoka 

pro 91.139.8.*** např.v Utopii jsem nikdy žádné děti nepotkala.. v září tam letíme po třetí.. skvělý šnorchl-viz moje video https://www.youtube.com/watch?v=2BNXuuzkW7Y&t=52s

Neregistrovaný uživatel
14.07.2019 09:05 89.103.220.***
Datovka v Brayce 

Ahoj,kupoval někdo datovou kartu přímo v hotelu? Jaké jsou ceny prosím,díky Jana

Neregistrovaný uživatel
12.07.2019 14:54 91.139.8.***
Re: Zatoka 

Děkuju moc za info! :-) Zájezd ještě koupený nemáme, přemýšlíme mezi royal braykou nebo elphistone, proto vyptávám informace o tom koupání v zátoce..nerada bych, aby mi kolem hlavy skakaly deti :D
Ne, že bych je neměla ráda, ale nechci se zkrátka mačkat jak u mácháče..

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
12.07.2019 03:10 93.91.241.***
Zatoka 

A s tím koupanim v zatoce nevim.. Na to kolik nam rikali ze je kapacita hotelu obou.. A ze jsou plne.. Tak si clovek nekdy rika kde jsou vsichni? Ale asi vylety.. Porad nejake jidlo.. Bazen
.. Slo to videt hodne vecer.. To bylo vsude narvano a nebylo skoro misto v barech, ve vsech.. Ale v mori super.. Pohodicka.. I kdyz my byli mesic zpatky. Nikol. Uzijte si a pak napiste :-)

Neregistrovaný uživatel
12.07.2019 03:03 93.91.241.***
Osusky 

Letos byly v brayce modre i fialove pruhované.. A videla jsem tam i cele modre.. Coz si myslim ze bylo z royal.. Uz zlute asi nemaji.. Nevsimla jsem si.. Muzu zjistit.. Ale to jsou detaily.. Restarace samozřejmě.. To uz bylo loni ze se nepodavaji jidla a myslim ani napoje.. Tezko rict.. Stejne je to tam sam cech
.. Tak si muzou vsichni vse vzit navzajem ;-)

Neregistrovaný uživatel
11.07.2019 20:01 81.30.229.***
Re: brayka 

Aha,tak to se omlouvám,to mě vlastně nedošlo,je to pravda.Royal má žlutý pruhovaný osušky a stará brayka modrý pruhovaný.Omlouvám se. O:-) O:-)

Neregistrovaný uživatel
11.07.2019 19:58 81.30.229.***

Myslím si ,že to nikdo nehlídá,pláž je široká a lehátek bylo dostatek,podle mě to nikdo nekontroluje,protože tam chodí všichni,kteří chtějí třeba i šnorchlovat.Na info schůzce nám bylo řečeno,že se může vše všude používat kromě restaurace.Ale to by Vám měli říct delegát z Royal Brayky.

Neregistrovaný uživatel
11.07.2019 19:51 85.13.99.***

Ne nejde to, lidi z Royal Brayky nemůžou využívat lehátka ze staré Brayky Bay.
Každý hotel má jinou barvu plážových osušek, takže by vás hned odhalili. :-D

Neregistrovaný uživatel
11.07.2019 16:19 94.112.44.***
brayka 

Jedeme do Roayal Brayka beach,
Chtěla jsem se zeptat jak je to tam s těma lehátkama na pláži,jestli můžu i na ty od sesterského hotelu?Je to tam nějak rozděleno? Děkuji

Neregistrovaný uživatel
11.07.2019 14:40 81.30.229.***
Re: Brayka Bay Marsa Alam 

podle mě není ,zátoka je dost velká,každý si najde svoje místo.Jsou tam bazény,takže zátoka přeplněná určitě není.My byly v červnu a bylo to ok. 8-) 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu