A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Cigarety do Egypta

| skopyna
skopyna
Dobrý den poradí mi někdo, kolik cigaret si s sebou mohu vzít sebou do Egypta? Chci kupovat v duty free v Praze.
Děkuji za rady.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.05.2020 20:44 193.165.237.***
Re: Cigarety do Egypta 

do Egypta nevozit žádné jsou tam mnohem levnější než v nějakém duty

Neregistrovaný uživatel
20.05.2019 16:59 77.242.95.***
Re: Druhy cigaret v Egyptě 

Zdravím,na letišti tyto cigarety nekoupíte.Já kupuji kamarádce tenké ochucené,mentol,káva,svěží atd.v hotelovém obchodě.Známý Egypťan mi je scháněl i u nich ve městě ,ale nesehnal. Táňa

Neregistrovaný uživatel
20.05.2019 16:31 109.234.47.***
Druhy cigaret v Egyptě 

Zdravím, možná pro někoho hloupá otázka, pro mě poměrně podstatná :-D Prodávají v Egyptě i mentolove (praskaci), cigarety? :-\

Neregistrovaný uživatel
02.03.2018 08:49 109.81.211.***
Re: 

Už také vozíme jen karton na osobu. Jednou jsme měli v Praze smůlu (měli jsme 1 karton navíc), že nás vyhmátli. A to jsme měli tašku duty free už v příručním zavazadle. Nestálo to za tu (pro mě hanbu) pernou hodinku - všechno vybalovat (jestli balíte při odjezdu jako já, tak chápete), hodina papírování a samozřejmě doplatit. Nás to stálo "jen" 1000 Kč. Už nikdy!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.03.2018 16:47 82.100.0.***

Cigarety jsme kupovali až v Hurghádě na letišti konec Ledna 2018 v Duty free při výstupu pod schodama, přílet ráno v 5.50 hod. Duty free otevřeno. Cena za karton Rothmans 13 USD, tj nějakých 273,- Kč. V regálech nejsou napsané ceny, ty jsou nalepené z boku kartonu na malém štítku.Zápis do pasu od koupě jsme nedostali, cigarety zalepeny i s účtenkou do bezpečnostního sáčku.Karton na osobu při příletu ok.Pak rovnou na skenerovou kontrolu a jste z letiště venku. Při cestě domů koupě cigaret v odletovém Duty free značka Cleopatra ( nejsou špatný) karton za 6 USD, tj. 126,- Kč. ( v resortu Cleopatry 2 USD za krabičku) Povolené množství bez placení cla je 200 ks cigaret tj. 1 karton na osobu, během dovolené budete mít množství kamarádu, kteří nekouří tak vám můžou koupit cigarety na sebe. Nerozbalovat sáček, na letišti v Praze jsou kontroly ještě za vyzvednutýma zavazadlama, tak POZOR. Hezkou dovolenou v Egyptě

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.07.2017 15:10 194.228.11.***

Taky máme zjištěno,že jdou po taškách z shopu,takže mamina mám takovou starší oranžovou látkovou tašku od Eximu a do toho si ty cigára dáva,myslim tim třeba 4 kartony plus máme každý něco ještě v kufru. Pak máma s taškou vždy probíhá,když jde kolem kontrol více lidí a ona jde hned za nimi,ale letos si řikala,že to asi raději pokoušet nebude. Díky všem. Petra

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.07.2017 13:47 77.242.95.***
Re: 

To víte,že kontrola probíhá,ale to už záleží na štěstí jestli vás vyhmátnou.Chtěla jsem tím říct,že už vozím jen málo navíc.Také jsem vypozorovala,že pokud máte tašku s Free schopu tak se rádi celníci podívají .Jednou jsem se zařadila za manželé,kteří měli na kufrech tašky s free schopu no a já měla cigára v kufru a ne málo, a vyšlo to,prohrabali je důkladně.Táňa

Neregistrovaný uživatel
01.07.2017 13:13 91.192.35.***
Re: 

Ano v Praze se kufry namátkově kontrolují.Dají Vas stranou a musíte vybalit kufr Je to velice nepříjemné Myslím že těch pár cigaret za ten strach nestojí.

Neregistrovaný uživatel
01.07.2017 11:58 194.228.11.***

Mamina si kupuje cigára jak při příletu do Egypta a ty pak dává všem do kufru a právě jsem myslela,že v Praze kontrolují i kufry nebo tomu tak neni?Petra

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
01.07.2017 07:25 77.242.95.***
Re: 

Byly časy kdy jsme vozili z Egypta i 10 kartonů.Když jsem na vlastní oči viděla co dokáží celníci v Praze na letišti,mám z toho husí kůži ještě teď.My si nakoupíme cigarety při příletu na celý pobyt plus domů.Na zpáteční cestě nemám v tašce žádná cigára.Táňa

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu