A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

CK Blue Styl

| Renata
Má, prosím Vás, někdo zkušenosti s touto CK?Díky za názor ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.01.2020 22:03 188.75.189.***
Re: "hra" s cenami u CK Blue Style 

Nikdy nevybíráme levné hotely, naopak preferujeme kvalitu. Letošní cenové machinace CK Blue Style a jejich nezájem o stálé klienty nás do budoucna hodně vyskolil

Neregistrovaný uživatel
11.01.2020 00:34 178.255.168.***
Re: CK Blue Styl 

Podělím se o zkušenost. Koupili jsme koncem roku zájezd na konec října, protože cena začala stoupat. V nabídce byl pouze pobyt na max osm dní a na dotaz u CK mi bylo řečeno, že se delší pobyty v tomto termínu nepředpokládají. Včera se objevily pobyty až na třináct dnů. Dnes jsem řešil s CK změnu ve smlouvě. Ne, že zaplatíme tisíc korun za osobu, za prodloužení pobytu, ale ještě nám nacenili cenu pobytu o šest set dráž, než je oficiálně na stránkách. Naše blbost, chtěli jsme ušetřit, máme to dražší. Jen tak pro info.

Neregistrovaný uživatel
06.01.2020 09:48 46.33.96.***

Přesně tak.Pokud chci určitý hotel v určitém termínu,nečekám.Létáme roky na first min s BS,ještě se nám nikdy nestalo,že by byla později jiná cena,ale stát se asi může,jak je vidět.My tak jednou zaváhali a nebyly už ani letenky.Takže i když podraží,mám svůj vybraný hotel i termín.Nelétáme na dovolenou do jakéhokoliv hotelu jenom proto,že je levný,my si pečlivě vybíráme a jsme v klidu. :-)

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
06.01.2020 07:30 5.145.104.***

Já mám zase takovou zkušenost, že tentokrát čekala a potom už nebyl termín, který jsem chtěla, volný. Nakonec jsem musela s Eximem o 8 tisíc dráž. Takže se s pokorou vrátím k "prvnímu momentu" a pak už to raději nebudu sledovat.
Jitka

Neregistrovaný uživatel
03.01.2020 22:00 94.112.132.***

Bohužel mám také tuto zkušenost. Těžko říct, kdy vlastně u nich kupovat. Možná teď v lednu? - Kupovala jsem v červnu na březen a opravdu jsem byla mezi prvníma a měla zdarma pojištění a parkovné. Jenže pak v létě cena klesla, že to bylo zase při nákupu pojištění a parkovného "šulnul". Jediné, co mi pomohlo, abych se netrápila je, že hotel vyřadili z nabídky a museli mi dát lepší... nevím, kolik stál v červnu, tak nemohu porovnat ceny....

Neregistrovaný uživatel
12.12.2019 20:54 188.75.189.***
"hra" s cenami u CK Blue Style 

Chtěla bych se podělit o letošní negativní zkušenost s CK Blue Style, se kterou jsme doposud létali pravidelně. Při zakoupení zájezdu na, dle nich nejvýhodnější "prvni moment", byl zájezd o několik tisíc dražší než za kolik lze zakoupit dnes. Při upozornění na tento fakt se odpověď skládala z několika "trapných a obehraných" frází. Bohužel to byla naše hloupost, že jsme se při výběru dovolené chtěli spolehnout na tuto cestovní kancelář.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2019 10:23 37.48.30.***
Re: Změna odletového letiště. 

Tak včera večer mi přišel Návrh nové Smlouvy se změnou odletu místo Brno-Brno- Marsa, Praha-Brno. Tak alespoň že se do Brna vracíme (resp. budu v to doufat, aby týden před odletem nebylo překvapení...). 23.-31.8. Letíme na 9 dní, takže nebyla jiná možnost, než přijmout, pokud jsem chtěla do "našeho" hotelu protože je asbolutně vyprodaný na celé září i říjen.(Shams Alam). Přemýšlela jsem nad Fantazií, kde by to šlo řešit Brno/Brno na 8 dní, ale nakonec jsem se rozhodla pro "jistotu" , protože ve Shamsu jsem byla, líbilo se nám tam a Fantazii neznám, nicméně i ona má super recenze, takže možná? to zkusíme příští rok.

Neregistrovaný uživatel
27.08.2019 14:20 193.85.207.***

Z Brna se lítá do Egypta i v pátek, ale s Tureckou společností...

Neregistrovaný uživatel
27.08.2019 11:41 37.48.30.***

Bohužel Brno lítá jen čtvrtky :-( . My máme letět ve středu, protože nemáme zájezd na 8 dní, ale na 9... to je celý ten problém. =-O Takže nás ta Praha nemine, jedině by nasadil BS mimořádně letadlo na tento termín z Brna.

Neregistrovaný uživatel
27.08.2019 11:26 46.33.96.***

To by vás tlačit na Prahu neměli,pokud je to všední den.Brno nelétá jen o víkendech.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu