A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

CK Blue Styl

| Renata
Má, prosím Vás, někdo zkušenosti s touto CK?Díky za názor ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.08.2019 10:23 37.48.30.***
Re: Změna odletového letiště. 

Tak včera večer mi přišel Návrh nové Smlouvy se změnou odletu místo Brno-Brno- Marsa, Praha-Brno. Tak alespoň že se do Brna vracíme (resp. budu v to doufat, aby týden před odletem nebylo překvapení...). 23.-31.8. Letíme na 9 dní, takže nebyla jiná možnost, než přijmout, pokud jsem chtěla do "našeho" hotelu protože je asbolutně vyprodaný na celé září i říjen.(Shams Alam). Přemýšlela jsem nad Fantazií, kde by to šlo řešit Brno/Brno na 8 dní, ale nakonec jsem se rozhodla pro "jistotu" , protože ve Shamsu jsem byla, líbilo se nám tam a Fantazii neznám, nicméně i ona má super recenze, takže možná? to zkusíme příští rok.

Neregistrovaný uživatel
27.08.2019 14:20 193.85.207.***

Z Brna se lítá do Egypta i v pátek, ale s Tureckou společností...

Neregistrovaný uživatel
27.08.2019 11:41 37.48.30.***

Bohužel Brno lítá jen čtvrtky :-( . My máme letět ve středu, protože nemáme zájezd na 8 dní, ale na 9... to je celý ten problém. =-O Takže nás ta Praha nemine, jedině by nasadil BS mimořádně letadlo na tento termín z Brna.

Neregistrovaný uživatel
27.08.2019 11:26 46.33.96.***

To by vás tlačit na Prahu neměli,pokud je to všední den.Brno nelétá jen o víkendech.

Neregistrovaný uživatel
27.08.2019 11:04 37.48.30.***

V tom případě Vám peníze vrátí. Už to tady pár lidí řešilo, že po "odmítnutí" návrhu nové cestovní smlouvy, BS peníze bez problémů vrací - tj. celou částku, protože z jejich strany došlo k porušení již uzavřené Smlouvy. Já stále čekám s čím se na nás vytasí. Měla jsem letět z Brna 23.10. do 31.10. a předpokládám, že nás budou taky "tlačit" na Prahu.
Co se letadel SW a TS týče, tak nemáte moc na výběr. Jedině exotiku, tam myslím SW nelítají?

Neregistrovaný uživatel
27.08.2019 08:25 94.125.218.***

Tak, a je to tady! Za měsíc jsme měli letět z Ostravy do Marsa Alam, včera nám poslali z BS návrh nové smlouvy o zájezdu se změnou odletového i návratového letiště na Prahu. Zamítli jsme. Nejraději bysme byli, kdyby nám celý zájezd zrušili a poslali peníze zpět. Po tom, co udělal ten prý "zkušený pilot", u mě normální magor při návratu z Řecka do Prahy už nechci do letadel společnosti SW a TS sednout. Letět s dopravním letadlem z Řecka do Prahy na jeden motor je v podstatě trestný čin obecného ohrožení. Divil bych se, kdyby někdo ze 170-ti cestujících na něj nepodal trestní oznámení. Dlouho českým aerolinkám nic nespadlo, a já si myslím, že fatální nehoda přímo visí ve vzduchu.

Neregistrovaný uživatel
19.08.2019 14:18 91.187.63.***
Re: Změna odletového letiště 

Třeba nás informovali dříve,protože s nimi lítáme pravidelně.Nevím.Nebo také proto,že Gorgonie je vyprodaná až do konce listopadu a někam nás potřebovali strčit.

Neregistrovaný uživatel
19.08.2019 13:26 37.48.49.***

Tak to jste jedni zmala,co informovala s predstihem.Červencove lety řešili s lidma tyden dopředu a miň.My jsme meli letet v neděli a ve čtvrtek navrh na změnu smlouvy teprve.S touto cestovkou už nikdy.
Tolik urgenci na ně,pořad jsem volala a nic mi stale nechteli řict

Neregistrovaný uživatel
15.08.2019 13:30 91.187.63.***

To že jsme přistoupili na Prahu je že tam mám bráchy tak uděláme i navštěvu,podívám se na neteř.Spojím příjemny s užitečným.

Neregistrovaný uživatel
14.08.2019 10:05 193.85.207.***

My jsme taky od Kroměříže, ale letíme až 17.10. a navíc z Ostravy.. chtěla jsem tím napsat, že jste dobří, že jste přistoupili na nabídku odlet z Prahy.. :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu