A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

E-travel

| Ivča8
Ivča8
Dobrý den,
máte někdo zkušenost s CA e-travel? Váháme, zda koupit zájezd od nich nebo přímo od CK Exim, která zájezd pořádá. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.09.2019 10:03 158.255.26.***
Re: E-travel 

Väčšinou to nie je o tom, že si "Nemec" ale o tom, koľko si zaplatil a koľko zaplatila CK.
Klientela nemeckých CK je niekoľkonásobne väčšia, vo výbere sú aj kvalitnejšie izby (rodinné, s výhľadom na more, s bočným výhladom na more, apratmany a podobne), ktoré si samozrejme u CK kúpiš. České a slovenské CK kupujú malo a tie najlacnejšie izby, takže sa nečudujte, že je niekedy aj rozdielný prístup ku klientom.
Cestujete s nemeckými CK a tam to pekne uvidíš. Izbu si si vyberieš akú chceš a podľa toho aj zaplatíš. Takú izbu dostaneš, niekedy aj lepšiu .
A všetky podmeinky sú dojednané s Ck a také aj platia. Napríklad pripoznávacom zájazde v Áziu (s nemckou CK, český sprievodca) sme nikdy nečakali na izbu a kufre nám zobrali z izbu a doviezli do druhej izby v duhom horteli, aj keď to bolo viac ako 1 000 km. Jednoducho sme si tu službu zapalzili a CK všetko zariadila .

Neregistrovaný uživatel
22.09.2019 08:30 178.22.112.***

Já si teda nikdy nevšimla, že by němci měli ubytko hned.. ale že jsou protěžovaní, to je fakt.. a navíc jsem si všimla, že když si všimnou, že jsme češi, tak niás hážou do jednoho pytle..

Neregistrovaný uživatel
22.09.2019 08:29 178.22.112.***

Základy němčiny a angličtiny mám, opravdu jen základy a je mi to stejně prd platné..

Jiří Kuchta 20.09.2019 22:03

Proč myslíte ? Já jen vím, že němečtí delegáti většinou umějí i anglicky.
V nejhorším se dá požádat i konkurence - český delegát, když si od něj koupíte nějaký český výlet se kterého bude mít provizi, tak se může revanšovat.

Neregistrovaný uživatel
20.09.2019 16:12 37.48.42.***

Tak jest.obvzlast,kdyz jedete do hotelu co ma nemeckeho vlastnika

Neregistrovaný uživatel
20.09.2019 15:24 46.33.96.***

To musíte jet přes německou CK a mít německý pas.

Neregistrovaný uživatel
20.09.2019 14:38 5.145.104.***

Tak teď už je to jedno, když EXIM koupil od Komárka CK Fischer nejspíš i s e-Travelem.
Jinak já jezdím jen s Fischerem, a že by se mnou v hotelích zacházeli vstřícněji než s klienty Eximu, BS atd. nemám dojem. Dřepím na recepci a čekám na pokoj jako ostatní. Pak přijedou na hotel Němci, po nás samozřejmě a ubytko mají většinou hned. Tak asi tak.

Neregistrovaný uživatel
20.09.2019 13:49 195.47.33.***

Domluvit se anglicky nebo německy je velká výhoda, proto doporučuji, pokud je to možné, snažte se naučit alespoň základy nějakého světového jazyka. Jinak budete do smrti odkázáni na předražené cestovní kanceláře.

Neregistrovaný uživatel
20.09.2019 12:23 195.113.142.***

Tak třeba já se domluvím skoro s každým, ale jenom česky :-)

Neregistrovaný uživatel
20.09.2019 12:07 80.95.253.***

Teda pane Kuchta, vy jste materiál ...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu