A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Egyptská armáda

| Dita
Dita
Dotaz spíše na vdané či zadané slečny/paní. Byli vaši miláčkové během vašeho vztahu na vojně?
Má někdo nějaké info jak to tam chodí, jestli je šance dostat nějakej opušťák, jestli mají dovolené mobily atd....
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.09.2019 20:26 95.173.83.***
Re: Egyptská armáda 

Ahojky, je tu prosím někdo s kým si můžu vyměnit par vět? Co má manžela/přítele Egypťana? :-\

Neregistrovaný uživatel
07.12.2018 12:31 193.85.230.***

Manžel toto též podstoupil cca 2 roky zpětně, ale přes ambasádu v ČR to tedy řešit nešlo, musel odcestovat do Egypta, tam dodat veškeré podklady na vojenské správě a na základě toho měl vojenský soud a vyměřil mu pokutu cca 15-20 tis Kč, poté si musel udělat novou občanku a nový pas a teprve potom se mohl vrátit zpět do ČR, tady na ambasádě v Praze situaci nepomohou vyřešit, vydávají jen nějaký náhradní pas dočasný, pokud člověku už pas prošel z důvodu, že se bál do země kvůli vojně vrátit, aby mohl na něj přicestovat a soudně si to tam dořešit. Manžel tam byl 5 týdnů kvůli tomu.

Neregistrovaný uživatel
06.11.2018 21:47 88.81.91.***

Ziji 8let v Čr s Egyptským partnerem a mame spolu syna ani tohle neni duvod proc by nemel nastoupit vojnu.
Pritel emigroval o prazdninach na vysoke skole v Egypte a proto povoleni od armady vycestovat dostal ale uz se do Eg.nikdy nevratil.Ted je mu 29let a v rodne zemi je porad chtenny od armady,tudiz ani nemuze navstivit rodinu.Hrozi odneti svobody na 2roky a pokuta.Pokud dosahne 30let veku,uz nemusi na vojnu a na ambasade musime zaplatit 500$ a hotovo.
Pritele jsem se ptala a na vojne jsou normalne vychazky ale mobilu urcite NE!
VOJNA to bylo u nas tema 8let a je mi lito egyptanu po teto strance.

Mejte se pa
Lucka

Neregistrovaný uživatel
04.11.2018 21:24 193.81.75.***
Re: Povinna vojenska služba v Egypte 

Takto aj mna klamal. To si ich triky

Neregistrovaný uživatel
25.07.2018 00:58 89.102.29.***

Dobrý den, ráda bych se s Vámi spojila. Prosím napište mi na email: florisova.martina@seznam.cz

Předem velice děkuji.

Neregistrovaný uživatel
22.05.2018 11:25 193.85.230.***
Re: Eg. armáda 

Soud urcuje castku individuálně. Většinou v přepočtu do 20 tis. Kč max.

Neregistrovaný uživatel
22.04.2018 17:06 93.99.17.***
Re: Eg. armáda 

A kolik stálo vykoupení ?

Neregistrovaný uživatel
22.04.2018 10:41 86.49.32.***
Re: Povinna vojenska služba v Egypte 

Ahoj a na konec šel nabo ne ?

admin2 19.10.2010 13:43
admin - přesun 

Zdravim, dospela jsem k nazoru, ze lepsi asi bude presunout toto tema do sekce o animatorech a laskach z dovolene - tak tedy tema presouvam. Diky za pochopeni a preji vsem hezky den!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
samuela 19.10.2010 10:33
Dotaz 

Ahoj všichni.Jsem tady poprvé a musím se přiznat,že valím oči.Můj kamarád taky má nastoupit na vojnu ,ale jsem z toho docela mimo. Pokaždé říká něco jiného že tam jde pracovat potom že neví přesně kolikátého má nástup neví na jak dlouho a kam.Zdá se mi to podivné.Neví kdy a jestli bude mít opušťák atd. :-?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu