A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

faraonova pomsta

| zu.ju
zu.ju
Jaké máte zkušenosti s faraonovou pomstou? Jak se proti ni ochránit, aby nepřišla. Je to tak hrozné jak se říká, že ji dostane každý? Když ji dostanu, co udělat, aby co nejrychleji odešla.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.08.2019 19:45 78.102.57.***
Re: faraonova pomsta- raja 

Doporučuji si zajít k lékaři. Výtěr konečníku může ukázat co vám vlastně je. Dva měsíce mi přijde hodně dlouhá doba ????

Neregistrovaný uživatel
12.08.2019 19:39 78.102.57.***
Faraonova pomsta 

Ahojky lidičky. Taky přidávám svoji zkušenost s Faranoovou pomstou. Před týdnem jsem se vrátila z Egypta. Dovolená v Egyptě proběhla na jedničku je teda pravda, že jsem druhý den měla krece6v břiše a 2 X byla na WC ale nic hroznyho. Nasadila jsem Antinal a druhý den byla bez příznaku. Dceru to chytlo den po mě a opět nasazení Antinalu a vše ok. Dovolenou jsem si užila na jedničku ale k jádru věci.
Faraonova pomstu jsem si dovezla domu a mohu říct, že si na mě Faraon smls plnymy doušky. Týden jsem do sebe cpala vše co je na průjem. Od Endianoru po borůvky s banánem a nic. Naštěstí jsem neměla žádné jiné problémy jako bolení břicha, křeče atd.. jen zvýšená teplota, malatnost a unava6ale to připisují oslabení organismu s vetsneho běhání na WC ????
Po týdnu jsem zašla k doktorovi a postoupila vyter konečníku (na výsledky ještě čekám) Doktorka mi předepsala Ercefuryl 4 x denne tak teď čekám na výsledek.
Modlim se aby mi zabral a bylo mi líp a nemusela ležet doma.
Podotýkám byli jsme v 5* hotelu, voda jen z PET lahví tak nevím kde jsem udelala chybu.
Pro ty co se do Egypta chystáte doporučuji ihned zakoupit Antinal a to více balení a užívat i po návratu domů.

Neregistrovaný uživatel
09.08.2019 10:55 109.81.211.***
Re: Antinal prodej 

Ercefuryl vozím každoročně (asi 16 let) sebou a zabírá mi. Jsem v klidu, že mohu vzít hned při prvních příznacích a nemusím nic shánět. Asi na každého působí jinak. Nejlepší je, když není potřeba ani Antinal ani Ercefuryl :-D

Neregistrovaný uživatel
09.08.2019 09:03 91.187.63.***

Nám taky vždycky zabere a už několik let,jezdíme každý rok a Ercefuril u nas stojí kolem 70kč,letos si ho také necháme napsát a bereme si 2balení.Nic tím nestratíte,nechte si u nás napsát recept a když nebude zabírat jak tvrdí, :-) tak si koupíte Antinal,my loni byli na Auroře a prý chtěli za balení 20dolarů

Neregistrovaný uživatel
09.08.2019 08:08 193.85.207.***

Nám zabralo, tak proč jim píšete takové věci, ať to aspoň zkusí, jinak nezjistí, jestli jim to zabere nebo ne a lepší než se trápit..

Neregistrovaný uživatel
08.08.2019 13:33 89.24.32.***

Sice údajně podle lékařů složení stejné,ale není to tak! Ercefuril někomu nezabere a potřebuje Antinal. Vím to z vlastní zkušenosti.

Neregistrovaný uživatel
08.08.2019 07:37 217.75.221.***

Nevím, proč nejdete k doktorovi. U nás se předepisuje Ercefuril, složení stejné jako Antinal.

• Anonym (1)
  • Jiří Kuchta
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.08.2019 06:46 92.43.56.***
Antinal prodej 

Ahoj, nemá prosím někdo Antinal na prodej? Vrátili jsme se z Egypta a manžela to dostihlo =-O O:-)

Neregistrovaný uživatel
06.07.2019 12:31 31.192.89.***
Re: faraonova pomsta 

Každé ráno vypít šťávu z citronu a je pohoda.Nepít ledové nápoje,nepouštět klimu na plné vajca a nepřežírat se.

Neregistrovaný uživatel
06.07.2019 06:12 81.201.48.***
Re: faraonova pomsta- raja 

Letos poprvé v Egyptě - zdálo s to být ok, jen mi tam lékař předepsal na škrábnutí od korálu antibiotika a hned od druhého dne se objevil průjem. Ne klasicky faraon, dalo se to snést. Jenže ty problémy trvají už 2 měsíce. Dieta to nepatrně vždy srovná, ale jakmile sním normální jídlo, je to tu opět. Musím k lékaři, nejspíše se bude jednat i nějakou bakterii opravdu dovezenou z dovolené. Antibiotika střevo oslabí a vstup pro infekci je snadnější. Kamarádka měla problémy po návratu z Egypta 6 měsíců !!!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu