A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

hotel fort arabesque resort Makadi

| majka2111
majka2111
Byl už někdo v tomto hotelu v Makadi? Uvažuji o tomto hotelu, nebo o Sunrise Select Royal Makadi. Byla jsem v Egyptu jednou, a to v r. 2004 v Makadi Club.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.11.2019 07:26 88.81.71.***
Re: Arabeska 

poslední příspěvek je od Zdenka Bos

Neregistrovaný uživatel
17.11.2019 07:26 88.81.71.***

Taky umíme z AJ jen minimum frází, ale zkusila jsem jen říct -
west wing, a sama jsem byla překvapená, že to zabralo :-D.
Jinak vždy mám na papírku napsáno v A, co chci.Takže asi tak. :-)

Neregistrovaný uživatel
16.11.2019 17:27 31.10.62.***

Děkuji moc za rady. Asi přeci jenom zkusím ten e-mail, protože si nedovedu představit, jak se domlouvám na recepci s neznalostí angličtiny a má němčina to taky nevytrhne. Třeba se to povede a našimi 66+ jim v západním křídle snížíme věkový průměr :-D :-D :-D Zdravím Jana

Neregistrovaný uživatel
16.11.2019 07:19 88.81.71.***

Dobré ráno, taky jsme měli po 2x v Arabesce západní křídlo. Poprvé náhodou a líbilo se nám tam, takže podruhé jsem se jen v recepci při příjezdu zmínila, a vyšlo to. My jsme leželi kousek od samoobslužného baru, takže to záp. křídlo je dobrá volba. Taky zvažujeme návrat do Arabesky, je tam úžasný relax.
Zdenka Bos ;-)

Neregistrovaný uživatel
15.11.2019 16:56 77.78.89.***

Jana- zdravím a budu si vzpomínat- než jsme se rozhodli pro Arabesku, napsal jsem na jejich stránky email, zda je možné být ubytován v západním křídle, atd. blablabla. Odpověď byla téměř okamžitá- ano, při příjezdu se ozvěte a my to zařídíme. Zařídíli. Podvakrát druhé patro, boční výhled na moře(je to ta delší strana budovy, ta kratší, jakoby nad restaurací a barem má přímý výhled na moře, ale za příplatek. Proč?) Pozor, píše dědek 70+, v západním křídle je úplný klid, jsou tam ubytováni hodněklienti anglické Saga- klub pro seniory(mají pro sebe vyhrazené prostory v přízemí), my jsme dost ředili věkový průměr. Ale pro nás všechno báječné- pár metrů na pláž, po ruce malý (samoobslužný) bárek, pár kroků do jídelny i večer do baru(spíš před bar), ale jak jsem předeslal- klídek až do zblbnutí. Živo je asi v té hlavní budově, kde je recepce a jídelny. Tam jsme nechodili(občas ze zvědavosti). Zkuste napsat. Zdraví éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
15.11.2019 15:20 31.10.62.***

Pro éňu: ve starých diskuzích jsem se dočetla, že jste byli ubytováni 2x v západním křídle. Kde přesně Vás ubytovali-v patře, v přízemí a kam výhled? To jste měli na smlouvě, nebo to byla náhoda? Taky bychom chtěli do západního křídla, ale nepotřebujeme výhled na moře / tu možnost cestovka dává za příplatek/. Díky, zdravím Jana

Neregistrovaný uživatel
11.11.2019 19:29 178.77.244.***

Zdravím, klub 159 jsme navštěvovali hlavně večer po večeři, Gin tonik, pivo, káva, ap je v All, přes den taky. Večer lepší obsluha jak přes den.....Jinak grilovací večeře na objednávku a placené . Klidně jedte je tam hezky a dobře..

Neregistrovaný uživatel
10.11.2019 18:12 31.10.62.***

Taky by mě zajímal Club 159. Vloni v září byl placený, ale po 21.00 hod. snad měl být v All. Nevyzkouseli jsme, protože bylo vždycky plno. Vzadu se ještě něco pristavovalo, měli jsme ubytování v hlavní budově v zadní části, hodně se nám prasilo na balkón. Je ta stavba už hotová? Prosím, jestli máte někdo novější poznatky z Arabesky, napište, chceme tam také příští rok jet :-)Jitka :-)

Neregistrovaný uživatel
08.11.2019 10:32 77.78.89.***

83.208.197- Ivana- našel jsem Váš příspěvek, ve kterém se dost rozepisujete o Arabesce. My jsme tam byli 2x(4/2017, 4/2018), jde mi o bar Club159- při naší návštěvě se právě čerstvě otvíral a proto se denně prezentoval promo akcemi- vše zdarma, v rámci AI. Jak je to teď, za Vaší návštěvy atd.? Pomýšlíme, že se do Arabesky vrátíme potřetí. Díky za pár řádků, éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
20.10.2019 19:15 31.10.62.***

Pro 83208197: chtěla bych se zeptat, jak jste se dostali do západního křídla? Připláceli jste si, měli jste požadavek na smlouvě nebo Vás tam ubytovali sami?
Ještě by mě zajímalo, jak je to s klubem 159 - je v rámci all nebo se tam platí?
Kdy jste dostali náramky ?Dalo se jít po příjezdu na snídani nebo alespoň na kafe?
Děkuji za odpověď Jana

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu