A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

hotel fort arabesque resort Makadi

| majka2111
majka2111
Byl už někdo v tomto hotelu v Makadi? Uvažuji o tomto hotelu, nebo o Sunrise Select Royal Makadi. Byla jsem v Egyptu jednou, a to v r. 2004 v Makadi Club.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.02.2020 20:23 77.236.206.***
Re: zdravim 

Tak proc nejedete do makadi. Byl jsem tam loni a letos jedem zas. Po celem hotelu jsem jinak nikoho nevidel s jinym naramkem. Pouze okoli plaze. A ja chodil do arabesky snorchlovat,plavcik pouze nesnesl batoh s pitim asi se bal ze by ho nekdo z arabesky cornul :-D jinak arabeska bych spis rekl ze to je hotel uz pro starsi 16+ a kdo ma deti jako ja 10+6 tak spis sunrise royal

Neregistrovaný uživatel
21.02.2020 20:54 92.240.172.***
Neregistrovaný uživatel
21.02.2020 13:55 46.167.210.***
zdravim 

nevite jakou barvu ma hotel naramku a třeba i barvu naramku u hotelu sunrise royal makadi je možno jit na tobogany prosím jen važne info budu rada Jana

Neregistrovaný uživatel
19.02.2020 19:50 213.210.172.***
Re: dovča 

děti 21 let????tak ty asi chtějí zábavu s animákama :-))))))

Neregistrovaný uživatel
19.02.2020 18:44 46.167.210.***
dovča 

zdravim v červenci 23.7. letíme do for arabeqka leti nekdo z prahy jak je to z alacarte tam se vše platí jak ctu je opravdu hotel tak dobry jak se vychvaluje nebo kam se chodit sravovat a je tam nejaka zabava pro deti 21 let ca aby se nenudili dekuji za kazde info je treba dat do pasu by dali hned naramek a mohli jsme na snidani nebo se muze jit

Neregistrovaný uživatel
17.11.2019 07:26 88.81.71.***
Re: Arabeska 

poslední příspěvek je od Zdenka Bos

Neregistrovaný uživatel
17.11.2019 07:26 88.81.71.***

Taky umíme z AJ jen minimum frází, ale zkusila jsem jen říct -
west wing, a sama jsem byla překvapená, že to zabralo :-D.
Jinak vždy mám na papírku napsáno v A, co chci.Takže asi tak. :-)

Neregistrovaný uživatel
16.11.2019 17:27 31.10.62.***

Děkuji moc za rady. Asi přeci jenom zkusím ten e-mail, protože si nedovedu představit, jak se domlouvám na recepci s neznalostí angličtiny a má němčina to taky nevytrhne. Třeba se to povede a našimi 66+ jim v západním křídle snížíme věkový průměr :-D :-D :-D Zdravím Jana

Neregistrovaný uživatel
16.11.2019 07:19 88.81.71.***

Dobré ráno, taky jsme měli po 2x v Arabesce západní křídlo. Poprvé náhodou a líbilo se nám tam, takže podruhé jsem se jen v recepci při příjezdu zmínila, a vyšlo to. My jsme leželi kousek od samoobslužného baru, takže to záp. křídlo je dobrá volba. Taky zvažujeme návrat do Arabesky, je tam úžasný relax.
Zdenka Bos ;-)

Neregistrovaný uživatel
15.11.2019 16:56 77.78.89.***

Jana- zdravím a budu si vzpomínat- než jsme se rozhodli pro Arabesku, napsal jsem na jejich stránky email, zda je možné být ubytován v západním křídle, atd. blablabla. Odpověď byla téměř okamžitá- ano, při příjezdu se ozvěte a my to zařídíme. Zařídíli. Podvakrát druhé patro, boční výhled na moře(je to ta delší strana budovy, ta kratší, jakoby nad restaurací a barem má přímý výhled na moře, ale za příplatek. Proč?) Pozor, píše dědek 70+, v západním křídle je úplný klid, jsou tam ubytováni hodněklienti anglické Saga- klub pro seniory(mají pro sebe vyhrazené prostory v přízemí), my jsme dost ředili věkový průměr. Ale pro nás všechno báječné- pár metrů na pláž, po ruce malý (samoobslužný) bárek, pár kroků do jídelny i večer do baru(spíš před bar), ale jak jsem předeslal- klídek až do zblbnutí. Živo je asi v té hlavní budově, kde je recepce a jídelny. Tam jsme nechodili(občas ze zvědavosti). Zkuste napsat. Zdraví éňa @};--.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu