A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Gemma Beach

| Markétkainlove
Markétkainlove
Byl jste již někdo v tomto hotelu? Jaká je pláž? Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.10.2019 13:28 213.180.46.***
Re: Hotel LABRANDA Gemma Resort 

Kam zmizela otázka nevím:) ale v každém případe :
v Gemma molo není, vstup do laguny je z pláže. Laguna je obrovská a krásný šnorchl je až dále, téměř na hraně reefu a spíše doprava k beduínským stanům. Vpravo / u relax pláže / je porost mořské trávy, kde se pasou želvy:)

Neregistrovaný uživatel
03.10.2019 12:05 5.145.104.***

Včera jsem se ptala, jestli je u tohoto hotelu molo. Otázka zmizela!

Neregistrovaný uživatel
03.10.2019 08:18 109.164.66.***

Taky hledám a čekám. ;-) 8-)

Neregistrovaný uživatel
02.10.2019 18:25 46.33.96.***

Kdepak máme příspěvek z 13.52 hod.z 2.10.??

Neregistrovaný uživatel
04.08.2017 23:48 188.75.128.***
Hotel LABRANDA Gemma Resort 

Dobrý den, jedete někdo do tohoto hotelu v termínu 15.8.-25.8. s rodinou od Fischera? My 2+2 (holky 11 a 6 let). Hotel vybrán pro celkem "chválené" služby, ubytování, stravu atd. a Funtazie klub. Mínus je, že zde nejsou tobogány a skluzavky + slabší podmořský život + delší vzdálenost od letiště. I tak si to snad i letos užijeme.
V hotelu v posledních týdnech nějaké novinky?
My Egypt letos třetí rok po sobě, ale zatím pokaždé jinde.... Pavel

Neregistrovaný uživatel
17.07.2017 09:55 77.48.59.***
Bar 

Nevíte prosím jak je to s barem na pláži? Je tam vůbec nějaký a dávají tam i pivo?
děkuji za odpověď

Neregistrovaný uživatel
19.05.2017 16:03 94.112.24.***
Re: Dotazy 

Ještě dotaz. Dá se na hotelu sehnat bezkofeinová káva?
Díky za rychlou odpověď. Vítek

SonaB. 15.05.2017 15:00

Určitě Gemma. Hotel co se týče personálu - je bez výtek. Personál je skvělý, což také v recenzi uvádím. Problém byl s prodejci, a následně na recepci, a s vjezdem do areálu hotelu, kdy na pojišťovně ERV uvedli, že je hotel nepustí do objektu vozidlo pro odvoz nemocného. Na recepci sice řekli, že ho pustí, ale pojišťovna trvala na svém, vyhledali jsem tedy lékaře v objektu a bylo to bez problémů. O vjezdu se zmiňovala i v LM Holiday, že musíme před bránu, že vozidlo dovnitř nepustí.Srovnání: listopad Magic Life Kalawy, květen Fayrouz, březen Resta Grand.....jídla bylo oproti jiným opravdu daleko menší výběr. Mrzelo mne striktní dodržování 14 hodin pro vydání pokoje. Kdyby nezasáhla průvodkyně Fischeru, čekali bychom do odpoledne, nebo platili 20€ za dřívější přidělení. Dle recenzí jsem čekala ubytování ihned (Magic i Fayrouz ubytování ihned, bez doplatku). To samé za pozdější odchod z pokoje. Ale opět, personál restaurace byl super, to samé plážový servis úžasný, tem byl nejlepší i z navštívených hotelů a pokoje obrovské, čisté, krásné.

Neregistrovaný uživatel
13.05.2017 11:51 93.99.200.***

Nebyly jste náhodou podle recenze na jiném hotelu?Psal jsem na Gemmu pár lidem z personálu jestli se tam něco nezměnilo k horšímu a o ničem nevědí...A navíc majitel pan Rufino by okamžitě udělal pořádek.Se kterými hotely můžete srovnávat Gemmu.Dik za odpověď.

SonaB. 09.05.2017 09:31

Napsala jsem recenzi, mám ale rozporuplné dojmy. Jinak jen doplním, že alkohol a míchané drinky jsou zdarma všude, rozdíl mezi náramky jsem nerozeznala, náramek jsem od druhého dne ani nenosila a nikdo to neřešil. Takže se nepotvrdilo, že by Italové měli jiné nároky - bez alkoholu a podobně. Všichni stejně. Výborné mojito na baru u dolního bazénu, bohužel čerstvou mátu měli asi jen jeden nebo dva dny a pak lili jen zelený sirup. Nechápu, protože hned za barem, směrem k moři měli záhony s mátou. Asi lenost. Vynikající kafe, to bylo opravdu skvělé. Jinak případně piště do SZ nebo sem, pokusím se odpovídat. A výlet do parku Wadi El Gemal doporučuji bez cestovky. Taxi vás vyjde na 25$ za celé auto a uvidíte to samé co s průvodcem. Je to jen zátoka s pár mangrovníky, se sladší vodou, kde se můžete koupal a povalovat. Nikdo to tam ani nehlídá, vstupné se neplatí. Za 1$ vám uvaří kafe i s ukázkou, jak se pravé Egyptské dělá včetně pražení atd. Je to asi půl hodiny od Gemmy a taxikář na vás rád počká (neplatit předem, nikdy a nic !!!). Akorát budete muset jít asi až před vrátnici, nevím zda taxík do hotelu vpustí. (To jsem nikde nezažila, zvláštnost hotelu.) Navíc LM výlet zrušil po problémech s organizací a průvodcem.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu