A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Pensee Azur Resort

| Koblih26
Koblih26
Ahoj zítra jedeme do hotelu Pensee Azur Resort a chtěla jsem se zeptat toho kdo tam byl, jestli byly k dispozici rucniky u bazenu a na plazi???Děkuji ze odpověď
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.07.2019 21:14 109.238.32.***
Re: Hotel Pensee Azur Resort 

Super, užitečné info i pro nás, také se tam chystáme :-) Díky!

Neregistrovaný uživatel
12.07.2019 19:55 88.101.51.***

Myslím ,,že promo superior pokoje jsou v hlavní budově v přízemí . Není ale problém v recepci změnit na první nebo druhé patro . Pokoje v prvním patře začínají na 4 a v druhém patře na 5 .Na půli cesty jsou pokoje s čísly 4O3,405,407 ...atd . v pravé části budovy směrem k moři a naproti čísla 404,406,408......Pokoje v patře mají výhled na moře , není dovnitř vidět a nic nemůže vlézt dovnitř , což je pro mně výhoda .

Neregistrovaný uživatel
11.07.2019 12:18 109.81.211.***

A co takhle tip na číslo pokoje - zhruba na půli cesty mezi jídelnou a pláží? Můžete někdo poradit? Díky moc!

Neregistrovaný uživatel
06.07.2019 10:04 109.238.32.***

Pokoj superior promo od Blue Style je v budově nebo je to bungalov? Případně ještě další dotaz: mají bungalovy třeba terásku, kde se dá sedět (vypít ranní kávičku a cigárko :-D)? Nebo doporučujete připlatit za pokoj superior? Děkuji za info. Všem hezkou dovolenou bez zdravotních potíží a dalších nepříjemností!

Neregistrovaný uživatel
05.07.2019 19:27 193.165.237.***

Prosim,jak je to v Pensee s komarama?

Neregistrovaný uživatel
25.06.2019 16:59 193.107.255.***
Re: hotel Pensee - prosba o aktuální informace 

pro 188.75.189.*** budte bez obav hlady v Pensee neumřete-byli jsme jak v Pensee tak v Utopii a s klidným srdcem mohu říci že jídla za nás tam bylo víc jak v opěvované Brayce Bay!! tam za nás byly z masa jen kuřecí křídla (ale ty kuřata tedy byly hodně malinký!!) takže za nás Pensee ano-no a šnorchl-paráda!! viz moje video z Utopie z lonska-jinak pláž je od Utopie oddělena je tam takový modrý barevný domek-a za ním už je pláž Utopie..nikdo nic nehlídá můžete volně procházet.. jinak když vlezete do vody u toho modrého domku a poplavete rovně až narazíte na útes-na něm sídlí tři chobotnice-chce to počkat až se hnou-dobře se maskují.. vzadu za molem bývají delfíni.. https://www.youtube.com/watch?v=2BNXuuzkW7Y&t=27s

Neregistrovaný uživatel
25.06.2019 15:22 109.81.189.***
Re: Penseé Royal Garden 

Pokoj superior promo, je ten nejobyčejnější pokoj alá socka :-D, většinou je hodně daleko od hlavní budovy a od moře. Je prostě nějakým způsobem znevýhodněn.

Neregistrovaný uživatel
24.06.2019 09:30 109.81.211.***
Re: hotel Pensee - prosba o aktuální informace 

Nevíte někdo, jaký je rozdíl mezi pokojem superior a superior promo? V Pensee jsme byli už 2x, pokaždé od jiné cestovky - jednou jsme byli v budově v 1.poschodí, podruhé v bungalovech blíž k pláži. Jezdíme hlavně kvůli moři, ale přesto by mě zajímalo srovnání. Díky!

Neregistrovaný uživatel
24.05.2019 15:48 188.75.189.***
hotel Pensee - prosba o aktuální informace 

Ahoj všem milovníkům Egypta, může mi prosím někdo podat aktuální informace o úrovni hotelu? Recenze nejsou celkově moc příznivé, vím, že hotel má svoje skalní příznivce. Pláž je stále společná s hotelem Utopia nebo se to už nějak hlídá? A jídlo je opravdu slabou stránkou hotelu? Vodu doplňují na pokoj nebo se dá nečepovat z barelů? Do Egypta jezdíme pravidelně několik let, na pokoj nejsme nároční, jde nám hlavně o moře, ale zase bychom neradi byli týden hladem (jsem vybíravá :-) Děkuji všem za sdělení zkušeností

Neregistrovaný uživatel
23.02.2019 13:44 90.176.183.***
Penseé Royal Garden 

Prosím ,neví někdo , kde jsou situovány v tomhle hotelu pokoje promo superior ? :-(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu