A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Royal Brayka Beach Resort

| pavlina.prausova
pavlina.prausova
Nemáte někdo informace o tomto novém hotelu? Zajímalo by mě, jak je to tam s pláží a vstupem do moře, je v blízkosti nějaká nakupní možnost, a jak je to s vodou v hotelu, jsou tam barely s vodou, nebo mají vodu balenou..?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.10.2019 18:24 94.125.218.***
Právě jsem se vrátil... 

Právě jsem se vrátil (ne z Hradu), ale z Royal Braiky, a chtěl bych přidat pár čerstvých postřehů. Snad to někomu pomůže. Na hotel jsme přijeli kolem 12:30, pokoje ještě nebyly připravené, a tak nás poslali na oběd. Po obědě jsme dostali pěkný, zachovalý pokoj v budově číslo 2, v prvním patře. Je to u bazénu s tobogánem. Kdesi tam za zelení hučí diesselagregát, ale pokoje jsou na druhou stranu a nic jsme, zaplať pánbůh neslyšeli ani v noci. Lednička, kterou jsme na noc vypínali je rozhodně hlučnější. Pokoj pěkný, klimatizace fungovala, koupelna čistá, hezká. Jídelna je oproti recepci dobře klimatizovaná, což nás příjemně překvapilo. Jídla a příloh dost, vše chutně připraveno, pokaždé když jsme šli do jídelny dávali jsme si závazek, že se tentokrát už nepřežereme, že budeme střídmí. Podařilo se nám to až ve chvíli, kdy se dostavili první zažívací potíže. Kromě jídla se zde podávalo také pivo a víno. Vše nevalné kvality. Takové víno pijí u nás spíš bezdomovci, po vypití dvou sklenek piva jsem raději přešel na ananasový džus, ten byl pitelnější. Personál se ale staral, nikdy za pobyt se nám nestalo, že by něco chybělo, na něco se čekalo. Špinavé nádobí ze stolu odklízeli ihned, jak host dojedl. Sklínky nikdy nechyběly. Vlastně nic nikdy nechybělo. Moře. Na pláž bylo třeba přijít do sedmé hodiny ranní, (raději ještě dříve) jinak byl problém s volnými lehátky. Nové molo je sice krásné, šnorchlistu hned přivede do hloubky za rybami na okraj útesu, ale má malou vadu. Jedny schody sloužící pro vstup a zároveň pro výstup z moře. Vzhledem k počtu šnorchlisů zde vznikají fronty čekajících. A je to i nebezpečné, když se někdo potřebuje dostat rychle z vody, musí čekat než se někdo s ploutvemi na nohou konečně vyprdelí do moře a uvolní schody. Na ty schody bacha, konstrukce má na spodní straně poměrně ostré hrany. Za náš pobyt se tam dva lidé dost škaredě poranili. (na šití). Moře plné života, připadáte si jak v přeplácaném akváriu, i když mohlo by být čistější. Na pláž nemá smysl chodit se šnorchlem, v hloubce po pás nevidíte dno. A nyní, co mě štvalo. Takže štvalo mě, že si člověk v jídelně nesměl nabrat do PET flašky ani čistou vodu. Jedna 1,5l láhev pro dva lidi na pokoj je na Saharské podnebí opravdu málo. Možná by to mohlo stačit Tuaregům, ale středoevropan žízní. A pak mě štval každodenní vítr vanoucí od moře Ráno klid, kolem deváté už slušně foukal, v jedenáct vám vzal matraci z lehátka. Večer se opět zklidnil. Červenou vlajku na molu jsme však neměli ani jednou, čemuž se dost divím. Rozhodně nebrat lehátka hned u moře, tam ten orkán chytnete z první ruky. Bar na pláži funguje dobře, barman je profík a stíhá bez toho, aby se tvořily větší fronty.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.09.2019 07:35 213.216.57.***
Re: Hotel Royal Brayka Beach Resort 

Kdo si chce zaplavat, musí při odlivu trochu dál do moře, my odliv vítáme, aspoň se můžem "rochnit" u břehu. A ti co chtějí hloubku hned jdou z mola. Za nás nejlepší koupání, žádné vlny i když fouká vítr - jako třeba vedle v Hiltonu.

Neregistrovaný uživatel
13.09.2019 15:18 46.33.96.***

Díky,já jen že jsme četla na recenzích že je to tam moc špatný,že při odlivu moře uplně uteče...

Neregistrovaný uživatel
13.09.2019 12:45 213.216.57.***

Zdravím .... molo je už od června 2018 a je perfektní !!!! Hned jste u krásných korálů. :-)

Neregistrovaný uživatel
11.09.2019 19:08 46.33.96.***

Zdravím všechny,v tomto hotelu nikdo v poslední době nebyl?Molo už je dostavěné??Díky.

Neregistrovaný uživatel
05.04.2018 12:38 46.33.96.***

Zdá se,že je pouze rozestavěné,tak pokud bude hotové,dejte prosím vědět,kdo tam budete 8-).Znáte jak to s tou prací v EG je :-@.

• Alen
Neregistrovaný uživatel
05.04.2018 12:31 91.192.35.***

To už víme.

Anonymous user 05.04.2018 11:49

Dobrá zpráva-nové molo v Royal Brayce

• Alen
Anonymous user 05.04.2018 11:48

V Royal Brayce staví molo <3

Neregistrovaný uživatel
04.10.2012 09:34 212.79.110.***
Počasí přelom října a listopadu Royal Brayka 

Dobrý den.
Chystáme se 28.10.2012 do tohoto hotelu nebo do vedlejšího Brayka Bay.
Byli jsme tam loni i letos v září. Ale začátkem listopadu ještě ne. Mohl by mi prosím někdo poradit jaké je tam začátkem listopadu počasí? Kdy se tak stmívá, jaká je teplota vody a vzduchu? No prostě, jestli se tam ještě na přelomu října a listopadu ohřejeme a nahřejeme dostatečně na nadcházející zimu u nás v ČR? Díky :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu