A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Sunrise Marina Resort Port Ghalib

| kiki 29
kiki 29
Byl někdo prosím v tomto hotelu? Jsem letos nějak bezradná s výběrem . :-(. Trochu se Marsy bojím ohledně vln a vstupů do moře. Moc rádi šnorchlujeme, ale zároveň preferujeme písečný vstup, žádné boty do vody nebo molo. Poraďte prosím. :-).
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.09.2019 18:10 185.140.245.***
Re: sunrise. 

Tak ÚÚÚÚÚÚPLNĚ naposled. Sice asi zbytečně, leč přesto to zkusím. Na ceně/kvalitě kvádra se úroveň člověka poznat moc nedá, ale o tom zde nikdo polemiku nevede ! Mluvil jsem o lidech, kteří si nejsou schopni ani ochotni zjistit podmínky místa kam se jedou rekreovat!Oblečení dle požadavků hotelu není otázka dobrovolnosti, ale POVINNOST!!!!!!!!! Člověk který v koupacích šortkách a plážových gumových botkách vleze do jídelny možná není lump, ale ignorant a buranské dacanské hovado zcela jistě!

Neregistrovaný uživatel
06.09.2019 16:34 94.125.218.***

"A co teprv Ti, co se neumí ani obléci". Tak těch se právě nebojím. Jsem na světě dost dlouho na to, abych od života odpozoroval, že "čím větší lump, tím dražší kvádro". :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.09.2019 16:30 94.125.218.***
Re. sunrise. 

Pán se "překlepnul". Vám se to nikdy nestalo? Jako inteligent byste měl vědět, že takovéto chyby je nejlépe "přehlédnout", rozhodně na ně neupozorňovat, "slovíčkaření" totiž nevypadá dobře. Ju? :-)

Neregistrovaný uživatel
06.09.2019 15:24 185.140.245.***

A co teprv Ti, co se neumí ani obléci, Ti budou zřejmě ještě horší než pan doktor Mengele. Mě to prostě přijde, jako kdyby ke mě někdo přišel na návštěvu a místo na WC si odskočil do dřezu. Prostě by mu to přišlo pohodlnější a na to, co já po návštěvě požaduji by zvysoka ....Nejde totiž o délku kalhot, ale o to se buď zařídit dle daných podmínek, nebo jet jinam !!!

Neregistrovaný uživatel
06.09.2019 15:15 195.47.33.***

S tou vzdělaností to asi tak horké nebude, když pán neví, že se píše STANDARDNÍ a ne standarTní.

Neregistrovaný uživatel
06.09.2019 06:17 94.125.218.***

Slovo "frak" jsem dal záměrně do úvozovek, aby bylo jasno, že jde o nadsázku. I tak jste se ho "chopil" a neváhal zneužít proti mně. K číšníkům: nezapomínejte, že oni nejsou na dovolené, ale v práci. Působte si na lidi jak chcete, kultivovaně, vzdělaně, ale nezapomínejte, že tyto věci o samotném člověku nic nevypovídají. Kultivovaný, vzdělaný, k dámám vždy galantní byl i Josef Mengele. A určitě po Osvětimi chodil slušně oblečen. Takže asi tak, pane vzdělaný, kulturně a sociálně vyspělý. :-)

Neregistrovaný uživatel
05.09.2019 21:02 185.140.245.***

No....to je věc vzdělání, kulturní a sociální vyspělosti.Sunrise si na svých stránkách a na informačních panelech podmínky vstupu do společenských prostor něčím podmiňuje a má na to PLNÝ a NEZPOCHYBNITELNÝ nárok.
Hosté mají dvě možnosti, buď to respektovat, nebo ne. Mluvíte-li o fraku, jste mimo celkem dost, o tom dress code Sunrisu nehovoří... Na tamní končiny mám také svůj názor a to nezveřejnitelný, protože by mi hrozilo obžalování......., nicméně na tom, že 99,99% hostů Sunrisu zdaleka svou celkovou úrovní ani zdaleka nedosahuje úrovně hotelu trvám a na rozdíl od Vás by mi dělalo radost, kdybych celkově ( vzhledem, elegancí, chováním, jazykovou výbavou atd.) působil na své okolí jako tamní číšníci.

Neregistrovaný uživatel
04.09.2019 08:49 94.125.218.***

"Z kraje pobytu jsem se zděšeně styděl za svou národnost"... A zase to české sebemrskačství! Ruku na srdce, napsal by tohle Američan? Anebo Němec? Rus už vůbec ne, i když by měl často tisíc důvodů se v hotelu stydět za svou národnost. Jít do Louvre v kraťasech by asi bylo faux pas. Ale u Rudého moře se potloukat ve "fraku"? Dost mimo. Hic jak prase na který našinec není zvyklý, klíma v jídelnách často nefunguje, nač tedy ten masochismus? Myslím že bontónu je v těchto končinách dáno zadost, pokud turista nepřijde do jídelny v plavkách. Byl jsem minulý rok v Auroře. První dva dny jsem chodil do jídelny v dlouhých kalhotách a košili. Pak jsem si všiml, že vypadám jako číšník. Všichni kolem byli v kraťasech a tričku. Tak jsem se s radostí přizpůsobil...

baterflai 03.09.2019 12:45
Re: sunrise 

Perfektně napsáno (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
02.09.2019 07:04 195.47.33.***
Re: sunrise 

Jen malá technická: píše se samozřejmě STANDARDNÍ, pokud se jedná o standard a ne standartu, což je, jak snad víte, vlajka. Jinak text skvělý, souhlasím na 100%. Rozhodně to platí pro všechny prázdninové destinace, kam jezdí Češi s cestovními kancelářemi.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu