A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Diskuze byla uzamčena
Původní dotaz

HURGADA-cesta LETECKY,doba letu?

| zil
zil
chci se zeptat letíme poprvé do Egypta Z BRNA S MEZIPŘISTÁNÍM V OSTRAVĚ.
Jak dlouho tam trvá let i s tím mezipřistáním?Nevíte jestli se pak v Ostravě vystupuje nebo ne a lidi pouze nastoupí?Třeba když poletíme z Brna ve 12 hodin kdy budeme v Egyptě?A pak jak dlouho trvá cesta busem do hotelů?? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
ifigenie7 25.03.2012 11:53
Re: 

jejda =-O,z Hurghady jsme \o/, a asi tři cigarety :-P :-P

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ifigenie7 25.03.2012 11:50
Re: 

Zdravim,já mám jinou zkušenost,z Ostravy jsme odlétali včas,S Eximem i s Fischerem,při cestě zpět,ať z Tunisu nebo z Hurghady js,e letěli přes Brno,pokaždé jsme museli vystoupit,kuřákům to vyšlo ais na tři cigarety a pak zpět do letadla,co se týká doby letu,nikdy to nebylo déle než 4 hoďky. 8-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.03.2012 22:57 85.71.233.***
janíček
12.02.2012 13:09 82.209.18.***
Re: HURGADA-cesta LETECKY,doba letu? 

S Eximem je tom pohroma.V Ostravě všichni brńáci musí vystoupit.Pomaločku se odbavuje letadlo.Po cca 25 min stání konečně přijíždí cisterna.Pozvolné tankování.V Rakousku by si nevydělali ani cent.Takže běžne odlet opožděn o 90 min.Přílet a nástup na hotel v Africe se protáhne až do noci.Cesta zpět?Pohroma! Už na odletu z Hurghady 25 min sekera.V Brně se vystupuje - jen brňáci.Ostraváci mají sedět a připoutaní.Dveře letadla otevřeny do průvanu.Zima jak v ruském filmu.Na to že CS aerolinky zaměstnávají a bohatě platí převeliký managment tak toto prostě nezvládají.

• Anonym (2)
venda 36 05.02.2012 19:46

ahoj i já sem napíšu recenzi.Loni v 13 října jsme letěli na naší vysněnou dovolenou do Egypta.Začátel letu všední pohoda :-)Jen když jsme se přiblížily k Řeckému vzduš.prostoru tak nám kapitán oznámil že Řekové stávkují a uzavřeli vzdušný prostor nad celím Řeckem.Měli jsme prý palivo pouze na přímou cestu do Hurghády,a dvě možnosti.Buď zaletět do Turecka tam si sednout adotankovat,nebo zvolit jinou trasu a doletět.Náš pilot zvolil tu druhou možnost a do Hurghády jsme letěli 3h 35min.Byla to nejkratšší cesta,jakou jsme zažily za ty roky co létáme.Dokonce nám i Kapitán přeložil pár názorů jiných kapitánů,kteří nebyly vpuštěni do Řeckého vzdušného prostoru,některé slova raději vypípal.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
05.02.2012 12:23 193.179.195.***

nikam nejedes a ani neletis je plno jdi domu :-)

• Anonym (2)
durino666 21.08.2011 09:35

bol som v egypte : 6.8-17.8.2011
cesta tam : airbus 320 - 4hodiny
cesta domov : 3.5 hodiny

• Anonym (1)
Vrána
21.08.2011 08:49 86.49.121.***
re Dovolená 

Ono totiž je něco jiného rychlost vůči zemi a rychlost vůči okolnímu vzduchu - obě může velmi ovlivňovat silný po/protisměrný vítr, v těchto výškach nezřídka přesahující i 100km/h. V závislosti na tom se mění samozřejmě i čas letu (ten ale ovlivňuje i mnoho dalších faktorů). Takže je otázka, jakou rychlost zobrazují info panely v letadle nebo zda je to jen odečet z osobního GPS přijímače atd.
Takže znovu upřesňuji - posměrný vítr zvyšuje rychlost vůči zemi (tu budou ukazovat i GPS přijímače), ale snižuje rychlost vůči okolnímu vzduchu. A naopak.

PetrHof 09.01.2011 15:09
RE: dovolená 

to TOMÁŠ EGYPT viz můj přípěvek s nickem PH: já nemám důvod si něco vymýšlet, možná si letěl do New YOURKU a k tomu ve VÍŠCE ale to co píšu je pravda. Bylo to s ČSA, byl to A320 a fotku mám bohužel jen s rychlostí 955 km/h ale jak říkám bylo tam i přes tisíc.....

• Anonym (1)
argus 09.01.2011 11:52
dovolená 

tak asi mám na letadla smůlu :-P :-P :-P

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu