A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Internet Vodafone, Letisko Marsa Alam

| starec007
starec007
Ahojte. Za týždeň odlietam do Marsa Alam a dočítal som sa, že na letisku otvorili stánok s predajom internetových SIM kariet Vodafonu. Chcem sa spýtať tých čo tam boli tento rok, či je ten stánok otvorený a prípadne od kedy do kedy? Ja priletím na letisko 9.6.2014 o 06.15 ráno. Neviem či tam bude tak skoro ráno vobec niečo otvorené. Aké máte skúsenosti vy? Ďakujem za každú odpoveď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.10.2019 14:11 89.24.34.***
Kolik GB kartu 

Ahoj všem, prosím poraďte, jak velkou kartu případně pořídit - resp. kolik GB? Aby vydrželo 9 dní a užití především messenger a WhastApp, občas Fcb. Telefonovat nechci ani nijak zuřivě brázdit po netu. :-)) Nemám vůbec potuchy, kolik GB by mi mělo stačit?? Moc děkuji

Neregistrovaný uživatel
05.10.2019 08:16 94.125.218.***
Čerstvá zkušenost. 

Na letišti Marsa Alam prodává společnost Orange své datové karty. Stánek je ve výstupní hale hned u východu. Koupili jsme 10 GB kartu za 16 dolarů. Je tam i popsána aktivace v českém jazyce, kterou si ofotíte a podle návodu provedete. Oni na oplátku si oskenují váš pas. Protože nejsem terorista, ani špion, bylo mi to jedno. Jen pozor! V návodu píšou, že aktivaci je možno provádět po dvou hodinách. Zkoušeli jsme to pořád do blba, a nic. Po třech hodinách už jsem byl naštvaný. Internet náhle najel po ŠESTI hodinách a fungoval bezchybně až do odletu z Egypta. Tak nepanikařte, když to po dvou hodinách nepojede. :-D

Neregistrovaný uživatel
22.09.2019 14:04 196.158.23.***
Re: Internet Vodafone, 

Zkušenosti Egypt 9/2019,

Zakoupena SIM vodafone data za. 12 dolarů,letiště Hurghada,na kartě cca 5Gb,aktivace prodejcem(vždy musí aktivovat domorodec),někomu můžou dojít i 2 nastavovací sms,,ty pak potvrdit,
Za 2 dny instalace apky AnaVodafone,Egypt,
Pěkné kolečko s zobrazením zůstatku kreditů,domorodec ať to přehodí do angličtiny
(Nahoře napravo menu,pak 2odspodu,pak 3odspodu,vyber jazyk,
Data bez problémů 3G,pokud blbne Messenger,odinstaluje, nainstalujte verzi Lite,
Přílet cca v 05,00,
Doporučuju i koupit cigára LM 17, Marlboro 20 dolarů,hotel cca 15 km od centra,
Hotelové ceny 12-2,5gb,14-4gb,atd
Cigára 3-4 krabička,tak taky žádná hrůza,

Neregistrovaný uživatel
11.09.2019 08:43 195.113.148.***
Datová karta 

My jsme objednávali na tomto odkazu a byli jsme spokojení.Byli jsme v červnu 2019
v Marse.Platili jsme po předání na letišti http://www.marsaalam.com/Marsa_Alam_Sim_Card.html

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.09.2019 16:31 194.228.174.***
Re: zkušenosti s předobjednanou kartou 

Dd,

mužete mi poslat kontak na toho "Stevena " prosím ? 725 397 129 .

Děkuji

Libor

Neregistrovaný uživatel
07.09.2019 16:10 188.122.198.***
Zrušené stánky 

Kdo teď letěl do MA, podle info na internetu stánky operátora jsou zavřené, je to tak?

Neregistrovaný uživatel
03.09.2019 09:05 212.5.211.***

Na letisku v MA je otvorený stanok Orange...

Neregistrovaný uživatel
02.09.2019 19:51 88.100.42.***

Na letišti už SIM karty opravdu neprodávají. Proto jsem využil služeb Stevena. Do e-mailu jsem mu napsal čas příletu a jméno a objednal 5 GB kartu. Cena 12 EUR za data + 5 EUR za kartu. Předání proběhlo bez problémů. U východu z letiště čekal chlápek s cedulkou s mým jménem. Karta fungovala bez problémů až do vyčerpání 2 GB. Naštěstí po urgenci přes sms a telefonátu dobil zbývající 3 GB. Nevím, jestli to byl omyl nebo záměr. Myslím, že to trošku zkouší, jestli budete reagovat nebo ne.

Neregistrovaný uživatel
07.08.2019 13:38 46.13.85.***

Také jsme v červnu objednávali přes Stevena a naprostá spokojenost. Na letišti pán čekal při východu z letiště s cedulkou a naším jménem. Jen s ním musel jít manžel mimo-na parkoviště k autu (nesmí prodávat na letišti) a tam mu vše předal. Dala jsem do mobilu a vše fungovalo bez problémů.
Nebo vám zavezou simkartu za poplatek přímo do hotelu.

Neregistrovaný uživatel
07.08.2019 06:14 195.113.209.***
Karta 

My objednávali letos v červnu z ČR tady na tomto odkazu a byli jsme spokojeni, Na letišti mněli cedulku se jménem objednavatele převzali jsme a zaplatili na letišti. http://www.marsaalam.com/Marsa_Alam_Sim_Card.html

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu