A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Jak dostat Egyptana do Cech??

| Gayed
Gayed
Dobry vecer,
mela bych jednoduchy dotaz. Muj snoubenec je egzptsky krestan. Radi bychom spolu zili v cr, ale brat se kvuli tomu nechceme. Uz jedbou tu byl na 3 mesice na kurzu cestiny.
Vim, jak je tezke pro Egyptana dostat se do cr. chce to dobry kontakt. Lidem na ambasadach a na konzilatech a cizineckych policiich se neda verit..
Dekuji za jakoukoli radu nebo kontakt. Jsem zoufala..
Nia
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.07.2021 10:19 85.163.74.***
Re: Jak dostat Egyptana do Cech?? 

Nemáte některá z vás nějaké zkušenosti s Egypťanem s přezdívkou MESHO tak se píše na FB :-\

Neregistrovaný uživatel
10.07.2021 13:28 147.161.26.***
Re: Prosím o radu 

Komu není rady... Je to marný... :-(

Neregistrovaný uživatel
09.07.2021 12:22 37.48.46.***

Samozřejmě dárek ve formě 3 triček, bot a hlavně učebnice čj pro Araby bude, ale tím má peněženka zůstává uzavřená ;-). Po dovolené se rozhodnu, jestli ho pozvu na nějakou dobu k sobě. Zatím uvažuji o 3 měsících - to nevydrží se přetvařovat, letenku sem i zpět si bude muset zaplatit sám - to zatím neví a pak se uvidí. Mno, čeští hoši-nepohrdám jimi, ale nějak nemohu najít toho pravého, prý mám vysoké nároky, přitom mi stačí, aby chlap byl normální chlap...Takže, už abych byla u toho svého...Hezký den všem

Neregistrovaný uživatel
08.07.2021 20:58 31.30.175.***

Snad tomu nevěříte?
Někdo si z Vás dělá prdel. :-D :-D

Neregistrovaný uživatel
08.07.2021 16:18 46.33.96.***

Nezlobte se,ale na to,že jste vysokoškolačka,tak jste neuvěřitelně naivní nanynka.Vy teprve uvidíte,jak se ulhaní egyptští kluci umí chovat.A ta jejich tzv.romantika,to je jen profesionální blamáž jak vás dostat,hlavně vaši peněženku.V tom jsou přeborníci.Nepohrdejte českými muži,až se spálíte,budou vám dobří.Hodně štěstí.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.07.2021 10:12 37.48.46.***

Píšu to na tlf a zrovna mi do toho skočil hovor, takže překlep..

Neregistrovaný uživatel
08.07.2021 10:09 37.48.46.***

Mno, myslela jsem, že se mi to nestane, ale už při 1.dovolené v Egyptě jsem se zamilovala. Líbil se mi tam jen 1, nikdo jiný...a teď za ním letím znovu. Když by Češi byli co k čemu, uměli se k ženám chovat, tak by naše ženská ega postrádající romantiku, nemusela hledat v jiných vodách...podotýkám, mám VŠ, životní zkušenosti, ale Čech mi toho tolik nedal, jako ON. Sex ještě nebyl, prý až po svatbě. Někdy se usmívám nad jeho výkony-I love you...apod., ale stejně mě to k němu táhne...jo, a je o 13 mladší, já vypadám o 10 mladš.než jsem, takže ten rozdíl není takový...MILUJU HI

Neregistrovaný uživatel
27.04.2021 10:22 193.165.96.***

Ach jo! Nešlo by ty milé a pracovité hochy radši ponechat v Egyptě, můžete za nimi jezdit? Tady o ně fakt nikdo nestojí.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.04.2021 08:46 85.207.79.***

Ahoj, teď se sem dá dostat na partner visa, nám se to povedlo, mužu dat vic info. Jbouckova10@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
18.04.2021 11:23 78.102.65.***

wow.váżnė milá a kultivovaná česká babička jak od Bożeny Němcovè.10 parchantů s deseti čmoudy..Milá paní, pokud je celá Vaše rodinka povedená jak Vy sama,tak potěš koště :-) <3

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu