A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Kdo se právě vrátil z Egypta.

| Aktimel
Aktimel
Určitě by řadu cestovatelú zajímala aktualní situace v turistických lokalitách (Taba, Marsa, Hurghada). Je tam klid, pohoda a je nějak znát momentální politická situace? Je v pohodě zásobování a služby? To se teď čerstvě nikdo nevrátil z dovči? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jardík 24.07.2019 10:19
Re: Kdo se právě vrátil z Egypta. 

Přečetl jsem otázku pozdě.Ano ,oba hotely jsou ve stokilometrové vzdálenosti od letiště a otázka je na místě.V Shamsu je rozhodně lepší všechno.Happy Life a Dahab je ale krásné místo a jsem rád,že jsem tam byl.

Neregistrovaný uživatel
24.07.2019 08:28 109.81.211.***

Můžete v recenzi také porovnat hotel Happy Life Village s hotelem Shams Alam Beach Resort? - hlavně šnorchlování a ryby. Díky!

Neregistrovaný uživatel
23.07.2019 17:59 78.80.18.***

Těším se na recenzi, už jsem zvědavá, jak to na hotelu vypadá po letech.
Byli jsme tam v roce 2015, a patři mezi naše nejoblíbenější.
Zdenka Bos 8-)

Jardík 23.07.2019 10:41

Dnes jsem přijel od Dahabu z hotelu Happy Life Village.Evropanů na hotelu tak mezi 10 až 20%,jinak místní,někteří civilizovaní,většinou však nikoliv.Recenzi napíšu brzy,na SZ odpovím hned.

Neregistrovaný uživatel
20.07.2019 14:04 213.210.172.***
Re: Brayka 

Teď se zase zlodějna řešila na Kalawy :-)

kostička1 15.07.2019 11:56
Re: Taba Heights 

Krásné fotečky. My šnorchlovali mezi těmi dvěma opuštěnými moly. Jako bylo to hezké, ale prostě v Marse se nám líbilo v moři víc ;-) Ale tak Tabu jsme vyzkoušeli a příště někam jinam.

Neregistrovaný uživatel
12.07.2019 20:32 85.13.99.***

pro CZ Ert - fotky jsou prostě nádherné ;-)

CZ Ert 12.07.2019 08:42

Pekne koraly, ryby atd. jsou cca. mezi Mosaique a temi moly u opusteneho hotelu co je za nim. U tech samotnych mol nic moc. Za mne spokojenost - viz http://taba.peklo.biz/

• Jardík
  • baterflai
kostička1 08.07.2019 12:26

Dobrý den, za nás šnorchlování v oblasti Taba Heights zklamání. U našeho hotelu Bayview nic moc. Chodili jsme šnorchlovat až za hotel Mosaique ( na jejich molu bylo v květnu vždycky hodně lidí). Byla tam dvě mola ( neudržovaná), korály hezké a rybiček bylo taky celkem dost. Ale Marsa Alam to není... možná jsme měli smůlu, nebo nekoukáme, ale sem podruhé už určitě ne.

Neregistrovaný uživatel
07.07.2019 05:46 85.13.99.***

Taky by mě zajímalo moře pod hladinou, má cenu tam kvůli tomu letět?
nebo radši Marsa ? díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu