A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

List bad boys of Hurghada

| Barča@
Barča@
;-) Ahoj zdravim vše,podle rady jedné holčiny jsem se podívala na ruský blacklist of Hurghada a napadlo mně co kdyby jsme si udělaly neo podobnýho na našem webu?Když se tady bavíme o praci,manželství a žití s egyptanem mely by jsme si bejt stopro jistý co vy na to?Taky tam mam přítele ale jestli neni neco v poradku rada bych vedela jestli to stoji za to(rada bych s nim zkusila žít a pracovat v Egypte) než se pro něco rozhodnu.Tak dejte vedet kdo je pro a mužem se domluvit jak to spáchat.Zatim se mejte fajn a hodně stestí s tema vasema:-))Budu se těšit Ahoj
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
abasta 18.04.2021 14:33
Re: hurghada 

195 možeš dat link na tu stránku? BEZNESS EGYPT.

Neregistrovaný uživatel
17.04.2021 20:16 195.168.210.***
Re: Blacklist 

NIE JE UŽ MÔJ LEN SIM SI TO MYSLELA, KÝM SOM NA BEZBESS NEPREČÍTALA, ŽE UDRŽIAVA KONTAKTY ZO ŽENAMI Z CELEJ EURÓPY; HLAVNE HOLANDANKY, ČESKY, SLOVENKY ATĎ. DALA BY SOM SEM JEHO FOTOGRAFIE, MÁM ICH DESIATKY ALE NEDÁ SA TO. JEHO MENO JE MOHAMED ELBARKY LEKÁR KLAMAR, ZENATÝ, MÁ DVE DETI. MAM FOTOGRAFIE AJ JEHO DETI A MANŽELKY. CHCE SA ZO ŽENAMI OŽENIŤ PRITOM JE ŽENATÝ DVE DETI. VYSTUPUJE MOC SERIÓZNE. PO ČASE PÝRA PENIAZE POD RÔZNÝMI ZAMIENKAMI. PRE CHORÚ MATKU NA LIEKY, PRE SEBA NA NAČAKANÝ PROBLÉM " PREPUSTILI MA ZO ZAMESTNANIA". NEMAM NA KREDIT , MUSÍM PREDAŤ SVOJ TELEFÓN NEMÔZEM TI PÍSAŤ " ATĎ KAŽDÉ SLOVO JE KLAMSTVO!!!
JA SOM NADVIAZALA KONTAKT S JEHO KAMOŠMI, NAŠTASTIE MI VŠETKO POVEDALI, CHCELI MOJU FOTOGRAFIU, POSLALA SOM, NEMÁM ČO TAJIŤ!!!
DAJTE SI POZOR PREČÍTAJTE SI PORTÁL " BEZNESS" A UŽ ZABUDNETE NA EGYPŤANOV NA VEKY VEKOV!!
JE TAM NAPÍSANÉ KOĽKO HOLANDANIEK DOSTALI O PRACHY ! KÚPILI EGYPŤANOM BYT, AUTO A INÉ....POTOM SA K NÍM SPRÁVALI NÁSILNICKY, ŽE EADŠEJ UTIEKLI. EGYPŤANIA BOHATNÚ NA ÚKOR NAIVNÝCH EURÓPSKÝCH ŽIEN.!!!!!!!!! ANI SA S NIMI NEDÁVAJTE DO REČI! JA SOM MALA ŠŤASTIE, ŽE JEHO KAMARÁTI HO ZRADILI.
ONI MAJÚ V ZÁLOHE AJ 30 ŽIEN. NECHAVAJÚ SI POSIELAŤ PENIAZE CEZ WESTERN UNION. OPÝRAJTE SA NA POŠTE, ONI VÁM TAM POVEDIA KOĽKO ŽIEN POSLALA PENIAZE DO EGYPTA!!!NEDAJTE SA PODVIESŤ!!! A ČITAJTE " BEZNESS"
PORTÁL TO VEČER NEZASPÍTE, KOĽKO OKLAMANÝCH ŽIEN TAM PÍŠE !!!!!

Neregistrovaný uživatel
17.04.2021 19:55 195.168.210.***
BEWARE! BEWARE !!!!!!MOHAMED ELBARKY LIAR! 

BEWARE MOHAMED ELBARKY THE CHEATER MARRIED TWO CHILDREN ONLY WANTS MONEY.
HE WRITES FROM HUNDREDS OF WOMEN FROM ALL OVER EUROPE THEN AND PROFESSES THEIR LOVE ASKING FOR MONEY. HE HAS AN ACCOUNT AT WESTERN UNION. LATER WOMAN BLACKMAIL. BE CAREFUL NOT ANSWER!!!!!!

Neregistrovaný uživatel
17.04.2021 02:42 195.168.210.***

Áno, počula som od mojej známej o ňom. Scenár ten istý. Pýta prachy, vyznáva lásku. Miss you, I love you. Chorý je, bež vás a potrebuje peniaze na lieky pre matku, otca, pre seba a vyhodia ho zo zamestnania. Chce s vami žiť. Chce si vás zobrať za zenu. Aj vás chce s celou vašou rodinou, známy trik.
Má to rozohrané s najmenej tridsiatymi. Ktorá odmietne uteká za ďalšou. Dajte si pozor. Už nikdy si nezačínajte Egyptanom Tunisanom! NIKDY. Dostane vás o peniaze, oni nevedia čo je láska. Iba prachy a vypočítavosť! Je to jedno ako vyzeráte!

Neregistrovaný uživatel
17.04.2021 02:33 195.168.210.***

Dajte si do googla BEZNESS EGYPT. DEAŤTISÍCE PODVEDENÝCH ŽIEN. HOLNDANKY , NEMKY, ANLIČANKY. JE TAM SLOVENSKÝ PEKLAD. KLIKNITE NA" PRELOŽIŤ" A KEĎ ANI TOTO VÁM NEOTVORÍ OČI TAK POTOM NIET VÁM POMOCI. NEŠŤASTNÉ ŽENY RAM OPISUJÚ TISÍCE PRÍBEHOV. UŽ TO ČÍTAM TÝŽDEŇ. JE TO HOROR, ČO TÍ MUŽI DOKÁŽU A AKO NAIVNÉ ŽENY SA ZAMILUJÚ.
KUPUJÚ MUŽOM AUTO, BYT, SÚ TO NEMKY, ANGLIČANKY ATĎ ZO ZÁPADNEJ EURÓPY!! BERÚ SI PÔŽIČKY PRE SVOJICH PODVODNÍKOV. JE TO STRAŠNÉ UŽ LEN ČÍTAŤ A NIE PREŽIŤ.
PROSÍM VÁS ANI SA S EGYPŤANOM NEDÁVAJTE DO REČI!!!
PREČÍTAJTE SI BEZNESS....!!!! ONI MAJÚ AJ 10 ŽIEN NARAZ V ZÁLOHE! VY SI MYSLÍTE, ŽE STE JEDINÁ?? NIE, AJ KEĎ VÁS PREDSTAVÍ RODINE! RODINA HRAJE S NÍM ZA PENIAZE.
AŽ RAZ MALÉ DECKO Z RODINY PREZRADÍ A OSLOVUJE INÝM MENOM ALE TO BOLA NÁHODA. UŽITE SI DOVOLENKU A NEDÁVAJTE SA DO REČI S EGYPŤANOM NIKDY!!!
DOPLATÍTE NA TO ! VŠETCI SÚ ROVNAKÍ! MÔŽETE BYŤ MLADÉ A KRÁSNÉ AKO OBRÁZOK, ALEBO STARŠIE ....IMTO JE JEDNO. MLADÉ= VÍZUM DO EURÓPY A SEX . STARÉ PENIAZE A SEX TIEŽ VÍZUM DO EURÓPY. RUKY PREČ OD NICH !

Neregistrovaný uživatel
03.04.2021 00:03 195.168.210.***

Počula som o ňom. " skomný" " iba" 500$. :-D Pre boha, prečo ste mu dali? Ani jeden moslim nechce peniazeod ženy, ktorú miluje!! Funguje to opačne! Moslim musí zabezpečiť ženu.

Keď len raz pýtal odo mňa peniaze okamžite som ho zablokovala. Všetci sú rovnakí. Nezačínajte si s moslimom už nikdy!!!

Neregistrovaný uživatel
02.04.2021 05:50 195.168.210.***
Re: Re 

Áno poznám už dva roky. Detský pediater. Ženatý dve deti. Povie, že je slobodný. Pýta peniaze klame. Na lieky pre matku, rôzne historky, same klamstvá. Najväčší podvodnik akého poznám. Chcel sa dostaťdo Európy. Väcšinou ženyho odhalili. Má stovky žien a nechava posielať peniaže cez Western union. Ja som mu neposlala ani cent. Daj si od neho ruky preč. Okradne ta a zmizne. Použiva rôzne mená.

Neregistrovaný uživatel
02.04.2021 05:15 195.168.210.***
Re: Dávate si pozor na Sasha Saša. Sasha Hurghada.Alsayd Dakheet Mohamed. 

Dopíste na čiernu listinu Mohamed Elbarki.Detský pediater. Stráca zamestnanie po čase a pýta na nájom, jedlo, klame má stovky žien v zalohe. Posiela fotografie. Ženaty, ak na to prídete, tak bez vahania povie, že on môze mať štyri ženy.

Neregistrovaný uživatel
02.04.2021 05:08 195.168.210.***
Re: List bad boys of Hurghada 

Môže byť falosné meno, lebo pod vlastnym menom ho už každá pozná. Vie falšovať diplom cez počitač alebo vám diplom pošle v arabčine. Ide mu len o peniaze. Je ženatý.
Dáva inzerát všade a žije z toho čo mu naivne ženy posielajú.
Nečakaná dopravná nehoda, choroba rodiny. Na operáciu matky, otca atď. Srdcerevúce príbehy, ktoré sú len klamstvami. Utekajte od neho !!!

Neregistrovaný uživatel
02.04.2021 04:57 195.168.210.***
Re: List bad boys of Hurghada 

Dr. MOHAMED ELBARKY. Ženatý dve deti. Vydáva sa za slobodného balí kazdú ženu cez zoznamku, facebook , všetko možné. Ide mu len o peniaze! Klamáŕ a Oskaroví herec. Vsadí na to, že naletíte, posiela svoje diplomy. Vyznava lásku každej, má to rozohrané na kazdú stranu. Keď si ženu získa, hneď píše o problémoch, náhle straty zamestnania pôžičky. Nedavajte mu ani cent. Je podvodník

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu