A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

| Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
31.07.2019 14:29 91.139.8.***
Návštěva Luxoru 

Chtěla bych mockrát poděkovat společnosti LM Holiday za zprostředkování výletu do Luxoru! :-)

Už v ČR jsme s přítelem plánovali, že během našeho pobytu na dovolené (Marsa Alam) podnikneme nějaký výlet. Počkali jsme si proto, co nám nabídne CK. Ta však nabídla jen předražené výlety, proto jsme se takřka ze dne na den rozhodli a objednali výlet přes LM Holiday. Okamžitá odezva, domluva s paní Lenkou výborná, až nás ta pohotovost zaskočila.

Především velké poděkování patří průvodci, p. Tamerovi. Opravdu skvělý výklad a seznámení se zajímavými místy Luxoru.

O pár dní později jsme chtěli vyrazit na čtyřkolky, chyba byla však, že jsme se rozhodli, že si tento výlet zkusíme domluvit přes místní prodejce. Ti nejdřív, že mají kapacitu již obsazenou a pokud bysme chtěli opravdu jet, tak musíme zavolat delegátovi (rozuměj předražený výlet). Takže jsme bohužel nejeli nikde, příště už víme, že v Egyptě využijeme jen tuto společnost.

Ještě jednou velké díky za úžasný výlet a zážitky v Luxoru!!

Neregistrovaný uživatel
16.07.2019 10:03 217.195.172.***
LM HOLIDAY EGYPT- SATAYA 10.7.2019 

Dobrý den ,chtěl bych vám moc poděkovat za váš servis .
Nevěřili jsme tomu to výletu ,ale byli jsme velice spokojeni.
Průvodce ,Kapitán a celý lodní tým byl opravdu velmi dobrý výběr.
Nejen ,že jsme měli to štěstí vidět delfíny, ale se i o nás perfektně starali.
Nápoje a Oběd byl na perfektní úrovni.
Moc děkuji.

maxmar 14.07.2019 12:01
LM Holiday - výborná volba na výlety v Egyptě. 

Právě jsme se vrátily z dovolené z Marsa Alam a už podruhé jsme využili služeb LM Holididay. Letos jsme zvolili výlet na ostrovy Hamata. Komunikace přes Whatsapp s paní Lenkou probíhala perfektně, na každý můj dotaz odpověděla skoro ihned. Rezervaci jsme ještě potrvdily přímo na místě a peníze za výlet jsme platily až během plavby na lodi. Co se týče cen jsou velmi příznivé stačí se podívat na jejich stránky. Služby jsou dle mne stejné jako při výletech s CK v hotelích, ale ceny o hodně nižší. V Egyptě jsme byli počtvrté a jestli pojedeme zase, určitě využijeme služeb LM Holiday. Takže díky za fajn výlet a jen tak dál. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
27.06.2019 12:08 178.17.10.***
Poděkování paní Lence Gratzlové - lmholiday 

Prosím o poděkování paní Lence Gratzlové a její agentuře lmholiday za možnosti výletů v Hurghádě , o kterých některé cestovní kanceláře vůbec neinformují. Do Hurghády jezdíme se sestrou 2x ročně, ale nikdy jsme o těchto možnostech nevěděly. V roce 2017 jsme podnikly výlet díky jí na Malý Egypt, jsou to miniatury mnoha egyptských památek, v lonském roce zase Delfinárium, Akvarium a výlet po městě Hurghádě a letos na SAND City, pískové město. Úžasné stavby , sochy a k našemu překvapení na informačních tabulkách k jednotlivým exponátům je česká vlaječka a i popis v češtině. Ještě v letošním roce se chystáme do Egypta jednou a také chceme využít možnosti, které dále paní Lenka nabízí. Výlety jsou pro nás za příznivou cenu, polodenní, řidič vozidla nás přesně ve stanovenou dobu v hotelu vyzvedne a také dopraví zpět. 8-) V Egyptě jsme již na spoustě výletů, které se běžně nabízejí byly, toto je velice pěkné a levné zpestření pobytu v Egyptě. Moc děkujeme. I.Gutová + T. Haladová Praha od 25.5. - 8.6. 2019

Neregistrovaný uživatel
23.04.2019 17:42 90.179.19.***
LM Holiday je ten správný průvodce po EGYPTĚ 

s LM Holiday jsme byly na výletě v Luxoru a provázel nás Tamer..výlet jsem na rychlo domluvila ve 20:30 večer a ráno ve 3:45 na nás před hotelem čekalo taxi. Vše proběhlo nad naše očekávání,organizačně opravdu na výbornou,nevím jak to Tamer dělá,ale všude jsme byly dříve než davy turistů,máme proto úžasné fotky a památky jsme procházely v klidu a mohly se kochat.. absolvovaly jsme také výlet na Banánový ostrov i ten určitě také stojí za návštěvu,banánová plantáž a úžasné ovocné pohoštění a zjištění jakou má ovoce jinou chuť když místo chemie úřaduje sluníčko..tento výlet jsem já podstoupila před 10 lety se synem s jinou CK a nedá se to vůbec srovnávat,tentokrát jsem si to opravdu užila a dozvěděly jsme se spoustu nových informací o našem milované Egyptě..
Druhý výlet byl se Zdenkou do starého města El Quiser a to byl také opravdový zážitek..kdo chce poznat pravý Egypt a ne jen ten za zdmi hotelových komplexů,ať vyrazí na tento výlet.Zdenička nám odpovídala na naše otázky týkající se nejen historie,ale přiblížila nám život místních z pohledu češky žijící v Egyptě a návštěva v chudém příbytku beduínů nás teda opravdu dostala.Lidé tak chudí že sami nemají téměř nic a přesto nás chtěli pohostit..recenzi píšu už z ČR ,ale plánujeme další zájezd a vím 100% ,že využijeme služby LM Holiday,protože nabízené služby jsou perfektní a cena je více než příznivá..zdravím všechny milovníky Egypta

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.04.2019 08:32 212.96.176.***
Shams El Naga 

Může někdo podat bližší informace, hlavně jestli se dá snorchovat v menší hloubce. Jsem špatný plavec

Neregistrovaný uživatel
03.04.2019 16:29 79.110.37.***
LM HOLIDAY je pro mě TOP mezi cestovními kancelářemi! 

Pokud chce kdokoli zažít dovolenou SNŮ a užít blahobytu, průzračného moře, rybiček všech barev a pohodu a hlavně NECHAT SE OPEČOVÁVAT zaměstnanci LM HOLIDAY od nákupu dovolené a spolupráce s Lenkou Gratclovou, přes průvodce- TAMER, TIFO......... vřele doporučuji LM HOLIDAY. Budu se vracet do Egypta stále a stále. Je to milovaná země mého srdce. Díky LM holiday a jejich INDIVIDUÁLNÍHO PŘÍSTUPU k zákazníkům jsme se cítili jako ve VATĚ. Děkujeme celému ZASTOUPENÍ.

Neregistrovaný uživatel
06.03.2019 09:03 85.207.44.***
Re: Privání dovolená s Lm holiday a Tamerem 

Zajímalo by mě jestli jste byli v zimě na dovolené v oázách a prosím jaké to bylo . Děkuji K.H.

Neregistrovaný uživatel
27.02.2019 20:14 89.190.91.***
Spokojenost 

Dobrý den,

musím se přidat k řadě spokojených účastníků zájezdu s cestovní kanceláří LM Holiday. Kudy chodím, tudy chválím. Ceny na všechny nabízené výlety jsou nižší než od jiných agentur.
Ráda opět s nimi pojedu opět.
MaŠe

Neregistrovaný uživatel
11.10.2018 13:15 185.16.181.***
Super Luxor 4.10.2018 

LM Holiday můžu jen doporučit. Jejich služeb jsme využily poprvé. Jely jsme z HRG, řidič Joussef nás od hotelu vyzvedl přesně, vše velmi dobře zorganizované, v Luxoru se k nám připojil super průvodce Jásser, podal pěkný výklad, umí velmi dobře česky. Co dodat k jízdě...náš řidič s námi komunikoval, rychle jezdí všichni, takhle to v Egyptě prostě je. Vše klaplo a pokud se zas někdy utrhneme na výlet, tak jinou CK nemusím hledat :-). Díky Lenko, Joussefe a Jássere!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze