A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

LM HOLIDAY Egypt

| Pa111
Pa111
Dobrý den, koncem dubna letíme do Egypta - Marsa Alam. Scháním informace o fakultativních výletech. Našla jsem si na webovkách společnosti LMegypt, která nabízí spousty zajímavých výletů za příznivé ceny, nemáte někdo zkušenosti s touto společností?Děkuji, Janča
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
28.07.2021 13:44 95.129.240.***
Re: LMegypt 

Dobrý den, jeli jsme už čtyřikrát na výlety s LM HOLIDAY ( Petra, Jeruzalém, Káhira ) a nyní v červenci na překrásný dvoudenní výlet do Luxoru, Asuánu a Abú Simbelu. Vše vždy probíhalo perfektně, bez jakýchkoliv problémů.
Organizace výletů, perfektní auta ( Toyota Hiace ), průvodce - vše perfektní.
obzvláště pan Tamír je naprosto nepřekonatelný.
Mohu jen doporučit.

Chaloupkovi

Neregistrovaný uživatel
03.03.2021 20:19 78.80.139.***

Byli jsme na výletě v Luxoru 23.2.2021 prvně a musím jenom doporučit. Průvodce Násir uměl krásně česky, výklad byl srozumitelný a odpověděl na každou otázku. Celý výlet byl v pohodové atmosféře na to, kolik jsme toho stihli :) Děkujeme, třeba se někdy vrátíme.

Neregistrovaný uživatel
27.02.2021 13:56 46.23.50.***

Z vlastní zkušenosti mohu LM HOLIDAY jedině doporučit. Stačí si na jejich stránkách najít zájezd a objednat v klidu až budete v Marse. Objednávám to přes WhatsApp přes paní Lenku, telefon na ni si najdete někde na jejich stránkách. Napíšete jí a ona se už s Vámi domluví a nabídne Vám možná i něco navíc. Zdravím Petr

Neregistrovaný uživatel
27.02.2021 13:44 46.23.50.***
Překrásný výlet do Luxoru 

Byli jsme s LM Holiday již potřetí a vždy naprostá spokojenost. Průvodci Tamer a Nasser byli perfektní, vtipní a podali nám vyčerpávající informace. Díky skvělé organizaci zájezdu jsme za 1 den stihli navštívit spoustu památek a vidět jedny z nejzajímavějších míst na světě. Až budeme opět v Egyptě, určitě využijeme služeb této cestovky, která je cenově i svou kvalitou bezkonkurenční. Moc děkujeme a už teď se těšíme na další zájezd s Vámi. Petr a Libuše

Neregistrovaný uživatel
23.01.2020 14:58 195.250.142.***
Plavba po Nilu a dovolená 

Oslovili jsme tuto cestovku s nestandartním požadavkem a vyhověli nám. Na základě požadovaného programu nám sestavili 15 denní pobyt s plavbou po Nilu. Rádi bychom poděkovali za celou skupinu. Paní Lenka vše rychle vyřídila a průvodci na místě byli taky 100%. Děkujeme. O:-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.11.2019 16:58 37.188.167.***
Re: Dovolená sestavená na míru 

Chtěla bych se podělit o zkušenost, kteroujsme měli s LM Holiday. Našla jsem je přes internet a po pár dnech váhání poslala dotaz na individuální dovolenou. Odpověď přišla téměř okamžitě, takže jsme začli plánovat a sestavovat dovolenou tak jak už jsem dlouho měla v plánu, ale nevěděla jsem, zda je to vůbec reálné, protože všechny naše CK majívše už jasně danné a změna je nemožná, mile mě překvapila flexibilita LM Holiday. Letenky jsme si zajistili a vše ostatní nám zařidíla paní Lenka. I přes měnší obavy po našem příletu se ukázalo, že se vše skvěle naplánované a moje obavy byly zbytečné. Naše dovolená splnila můj vysněný sen a já doporučuji všem co chtějí dovolenou jinak kontaktovat paní Lenku a LM Holiday. Jejich práce je neskutečná a profesionální. Moc děkujeme. Mocková

Neregistrovaný uživatel
30.10.2019 17:21 212.67.88.***
LM Holiday: pobyt v Hurghadě + plavba po NILU 

Teprve včera jsme se vrátili ze zájezdu po Egyptě. Naprosto dokonale připravený kombinovaný zájezd: 2 dny pobyt v Hurghadě - 4 dny na lodi, plavba po Nilu - 3 dny v Hurghadě. Zájezd neměl chybu. Vše probíhalo v naprostém pořádku. Egyptský průvodce hovořící dokonalou češtinou měl fantastické znalosti a byl velice milý. Hotel AMC Royal v Hurghadě velmi příjemný, čistý a jídlo výborné. Příští rok pojedeme s cestovní kanceláři LM Holiday znovu a to do Káhiry a na pyramidy. Tato cestovní kancelář "šije" zájemcům zájezdy na "míru", což mně a manželovi naprosto vyhovuje. Komunikace je výborná a organizace skvělá. Děkujeme Eva Strnadová

Neregistrovaný uživatel
31.07.2019 14:29 91.139.8.***
Návštěva Luxoru 

Chtěla bych mockrát poděkovat společnosti LM Holiday za zprostředkování výletu do Luxoru! :-)

Už v ČR jsme s přítelem plánovali, že během našeho pobytu na dovolené (Marsa Alam) podnikneme nějaký výlet. Počkali jsme si proto, co nám nabídne CK. Ta však nabídla jen předražené výlety, proto jsme se takřka ze dne na den rozhodli a objednali výlet přes LM Holiday. Okamžitá odezva, domluva s paní Lenkou výborná, až nás ta pohotovost zaskočila.

Především velké poděkování patří průvodci, p. Tamerovi. Opravdu skvělý výklad a seznámení se zajímavými místy Luxoru.

O pár dní později jsme chtěli vyrazit na čtyřkolky, chyba byla však, že jsme se rozhodli, že si tento výlet zkusíme domluvit přes místní prodejce. Ti nejdřív, že mají kapacitu již obsazenou a pokud bysme chtěli opravdu jet, tak musíme zavolat delegátovi (rozuměj předražený výlet). Takže jsme bohužel nejeli nikde, příště už víme, že v Egyptě využijeme jen tuto společnost.

Ještě jednou velké díky za úžasný výlet a zážitky v Luxoru!!

Neregistrovaný uživatel
16.07.2019 10:03 217.195.172.***
LM HOLIDAY EGYPT- SATAYA 10.7.2019 

Dobrý den ,chtěl bych vám moc poděkovat za váš servis .
Nevěřili jsme tomu to výletu ,ale byli jsme velice spokojeni.
Průvodce ,Kapitán a celý lodní tým byl opravdu velmi dobrý výběr.
Nejen ,že jsme měli to štěstí vidět delfíny, ale se i o nás perfektně starali.
Nápoje a Oběd byl na perfektní úrovni.
Moc děkuji.

maxmar 14.07.2019 12:01
LM Holiday - výborná volba na výlety v Egyptě. 

Právě jsme se vrátily z dovolené z Marsa Alam a už podruhé jsme využili služeb LM Holididay. Letos jsme zvolili výlet na ostrovy Hamata. Komunikace přes Whatsapp s paní Lenkou probíhala perfektně, na každý můj dotaz odpověděla skoro ihned. Rezervaci jsme ještě potrvdily přímo na místě a peníze za výlet jsme platily až během plavby na lodi. Co se týče cen jsou velmi příznivé stačí se podívat na jejich stránky. Služby jsou dle mne stejné jako při výletech s CK v hotelích, ale ceny o hodně nižší. V Egyptě jsme byli počtvrté a jestli pojedeme zase, určitě využijeme služeb LM Holiday. Takže díky za fajn výlet a jen tak dál. (((clap)))

Zpět na všechny diskuze