A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Makadi SUPER DEAL odlet 6.7.!!! Chce nekdo jet? :)

| vavrovam
vavrovam
Ahoj vsichni... Mela jsem jet s kolegyni v sob 6.7.do Makadi bay Lemon&Soul garden za dobrou cenu,344 EUR/tyd/os/all in, odlet z Drazdan. Dojedu tam za hodku autem... Je mi lito pustit tak super zajezd, kolegyne to rano musela z rod.duvodu zrusit... Nechce nejaka pohodova slecna, pani jet se mnou?? :) Sranda a spontannost musi byt! :)
Kdyby nekdo chtel, muj mail je vavrovam@hotmail.com
Martina
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.08.2019 11:08 195.113.142.***
Re: EGYPT -TABA léto 2019 

Příště volte Chorvatsko, tam je tělo na tělo a pořád nějaké vzrůšo

Neregistrovaný uživatel
08.08.2019 22:51 45.240.77.***
EGYPT -TABA léto 2019 

Sliboval jsem si od zájezdu Čedoku podstatně více.Jsem na hotelu STRAND.Paráda, vstřícnost nelze nic vytknout. Ale nikam se nedostanete.Běžný taxi tady není. VIP limuzína je pořád k dispozici. Cca 20 km za 35USD.Jeden směr. Ještě nevyjela.V hotelu všechno běží ale venku z hotelu nikde nic nyvyřídíte ani nezajedete. Má někdo nějaký nápad?Tady je člověk jak v kleci.

vavrovam 02.07.2019 14:27
Makadi SUPER DEAL odlet 6.7.!!! Chce nekdo jet? :) 

Ahoj vsichni... Mela jsem jet s kolegyni v sob 6.7.do Makadi bay Lemon&Soul garden za dobrou cenu,344 EUR/tyd/os/all in, odlet z Drazdan. Dojedu tam za hodku autem... Je mi lito pustit tak super zajezd, kolegyne to rano musela z rod.duvodu zrusit... Nechce nejaka pohodova slecna, pani jet se mnou?? :) Sranda a spontannost musi byt! :)
Kdyby nekdo chtel, muj mail je vavrovam@hotmail.com
Martina

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze