A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Marsa Alam a vítr

| Kewell
Kewell
Ahoj, docela mě láká Marsa, ale v hodně recenzích čtu že spousta lidí měla skoro celý týden černou vlajku. Přeci jen tam jede člověk k moři a tak by měl zajímalo jak je to s větrem během roku? Je to třeba kolem léta klidnější?

Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.01.2020 18:00 188.167.254.***
Re: Fayrouz hotel 

Dobrý deň,ideme do hotela v lete,môžete mi prosím napísať o ale čísla izieb by som mal požiadať emailom recepciu aby boli ako ste písali že v strede hotela.
Mirec1.

Neregistrovaný uživatel
14.01.2020 15:56 77.78.89.***

Táňa- P A R Á D A, končím, neboť toto je stránka o větru v Marse. Díky, asi jsem se rozhodl, éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
14.01.2020 11:43 77.242.95.***

Eňo,byl jste ve Fantazii,tak si k té cestě z pláže do jídelny přičtěte asi 15 m. Bazény,bary,jídelnu,recepci máte pohromadě,na pláži mate veškerý servis,toalety,sprchy,vany s rybičkami co vám okusují a masírují kůži na nohou,jídelnu.Také máte možnost požádat emailem recepci o pokoje ve středu arealu.Přítel má problémy s chůzí a vše zvládal v pohodě. Všechno záleží na tom,kde budete ubytováni.Před hotelem je chodník,který vás dovede až do Port Ghalibu.Táňa

Neregistrovaný uživatel
14.01.2020 11:13 77.78.89.***

Táňa- věděl jsem, že se ozvete. Protože jsme kategorie 70+, prosím (i kohokoliv) o zkušenost, jak je vše daleko. Čtu vesměs- rozlehlý areál, všude daleko. Tak jak ? éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
14.01.2020 09:59 77.242.95.***

Zdravím Eňo,ano relax pláži se také říká modrá laguna,jak jsem psala u této pláže není bar,je tam jen pár slunečníků a klid.\Myslím si,že i vaše paní by došla v pohodě po plotnách až do vody.Na hlavní pláží je molo s dřevěnými schody.V zátoce Mubarak je pozvolný vstup.My jsme byli ubytováni v přízemních apartmánech u hlavního bazénu a k tomu druhému jsme to měli pár kroků.U hlavního bazénu je také jídelna.Nad jídelnou je recepce a dva bary a také terasa k večernímu posezení.Za našeho pobytu tam hrál úžasný saxofonista.Jídelna na pláži je super,vůbec jsme neměli potřebu chodit na oběd do hlavní budovy.Táńa

Neregistrovaný uživatel
13.01.2020 22:28 77.78.89.***

pro Táňu- po dlouhé době chceme změnu. A líbí se nám Fayrouz. Jedna dobrá duše mi nastínila, co je to relax pláž s krásným koupáním i šnorchlem. Jedná se o tu modrou lagunu, co Vy píšete? Prosím o pár řádků. S heslem " my starší Orbioňáci si musí pomáhat" zdraví éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
13.01.2020 21:49 77.242.90.***
Fayrouz 

My jsme byli ve Fayrouzu v roce 2018, také se nám velmi líbilo. Hotel velmi dobře funguje pod vedením schopného manažera, který vás pozve na přátelské setkání. Moře je v této oblasti nádherné, každý má možnost využít vstupy dle svých možností. S tímto hotelem budete určitě spokojeni, už kvůli úžasnému personálu. Klientela hotelu byla na úrovni, dress code byl při večeři dodržován. Přeji krásný pobyt. Lenka

Neregistrovaný uživatel
11.01.2020 15:25 77.242.95.***

Určitě tím nic nezkazíte.Nám se líbila i restaurace na pláži,za celý pobyt jsme na oběd nechodili do hlavní jídelny.Modrá laguna je bez baru,má málo slunečníků,je tam naprostý klid a krásné koupání.Přeji vám krásnou dovolenou ve Fayrouzu.Táňa

Neregistrovaný uživatel
11.01.2020 13:36 178.23.219.***
Fayrouz hotel 

Moc díky, tak je rozhodnuto, ve čtvrtek letíme přes německou cestovku, sehnali jsme to o 5000kč na osobu levněji. Bude to veselé, neumíme německy ani slovo :-) :-[ Máme zkusit napsat na recepci o rezervaci pokoje u moře? :-! O:-)

Neregistrovaný uživatel
11.01.2020 12:09 77.242.95.***
Re: Výběr hotelu v závětří 

Bazény jsou vyhřívané, tuším,že dva.Ty vesty jsou také kvůli bezpečí,na pláži není plavčík a pokud budete plavat dál od břehu dostanete se na otevřené moře.Táňa

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu