A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Radisson BLU Resort, , El Quseir, Marsa Alam

| Jerabci
Jerabci
Nemá někdo zkušenosti s tímto hotelem?? Jsou potřeba kalhoty na večeře, nějaké vychytávky a další???
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
baterflai 15.10.2019 11:33
Re: Radisson 

Dobrý den v sobotu 12.10.2019 jsem se vrátila z tohoto hotelu. Hotel je velice pěkný a čistý, personál milý. Pokoje jsou hezké a útulné, rozdělené do dvou bloků s čísly 1 a 2. My dostali pokoj 1102 bohužel v této části se nachází velmi hlučný agregát, který jede nepřetržitě, kdo má lehké spaní nemá šanci usnout =-O a tak jsme poprosili delegáta o výměnu pokoje, vše proběhlo bez problémů. Dostali jsme nový pokoj kousek od pláže, kde byl klid, bylo slyšet jen šumění moře. O:-). Pláž je velká a každý má soukromí, plavat a šnorchlovat se dá i ze břehu a to i pří odlivu, na molo vůbec nemusíte. Já osobně byla z mola šnorchlovat 1x, je to pro zdatné plavce, silné proudy a velké vlny. Korál u hotelu je hodně zničený, ulámaný. Rybiček málo :-( ale dá se to. Na pláži fungoval jeden bar. Za drobnou úplatu, číšník nosil pití až na lehátko. Jídlo v hotelu bylo dobré, né moc velký výběr ale hlady jsme netrpěli.
Z hotelu se dá jít i ven, jen se u vrátného zapíšete a on vás pustí. Kousek od hotelu je kavárna a jinak bohužel nic. Pak můžete jet taxíkem třeba do El Quasiru na nákupy a nebo do zátoky, kde je hezký korál a více rybiček. Tuto zátoku hojně využívají i potápěči, mají tam i svůj hotel. Celkový dojem z dovolené byl dobrý, počasí krásné a moře teplé, klientela hotelu převážně Italská a Německá, (((clap))) žádný uřvaný rusáci. Tudíž klid a relax na pláži.

Neregistrovaný uživatel
09.09.2019 14:02 195.144.99.***

Tak se zdá že do tohoto hotelu asi nikdo nejezdí :-) ;-)

Neregistrovaný uživatel
08.09.2019 15:36 46.33.96.***

Také bych prosila o informace,jsem na tom uplně stejně,my bychom chtěli začátkem listopadu.Recenze převážně kladné,ale občas se najde hrozivá.
Je možnost si trochu zaplavat i ze břehu,nebo jenom z mola?Při černé vlajce asi průšvih.Díky za každou informaci.

Neregistrovaný uživatel
29.07.2019 10:22 185.61.86.***
Radisson 

Prosím byl někdo letos již v tomto hotelu, chystám s tam 5.10.2019. Chtěla bych nějaké čerstvé informace (((clap))). četla jsem hodně dobré recenze ale i špatné a tak nevím co očekávat. Za každé info. budu ráda.

pola 27.02.2018 10:39
Výhodnější a lepší pokoj 

lze získat vložením pozorného do pasu nebo je to zbytečné ? Máte s tím nekdo zušenost a kolik asi, aby to zapůsobilo?

Korálek 11.09.2017 10:44
Re: ... 

Je tu, fakt...

deiwith 17.06.2017 10:26

Ano byla:-))) Já se dokonce seznámil s kuchařem co dělal odpolední pizzu u bazénu a večer býval v jídelně. Jídlo bylo nejlepší co jsme kdy v Egyptě jedli. Já jsem hodně na ovoce a zeleninu a ty kombinace zeleninových salátů a tak špičkově dochucené. Byli jsme strašně mile překvapeni a spokojeni. Korálku třetrp to v Baronu a jak se vrátíš písni do zprávy větší podrobnosti.Moc děkuji a přeji aspoň zbytek pěkné dovolené:-))))

• pola
Korálek 16.06.2017 14:08

To deiwith: kdybych vedela, ze jsi v Radissonu, pozadala bych Te o zapujceni kuchare...my ted v Baronu trpime. Prosim, byla za vas kachna na pomerancich? Moc rada jsem si od Tebe zpravu precetla...

deiwith 16.06.2017 07:43

Ahojte, souhlasím s předchozí recenzí - korálkem:-) Ve středu jsme se vrátili z Radisson Blu a musím říct, že to byla nejkrásnější dovolená v Egyptě. Byli jsme 12 dní. Hotel velmi klidný,na úrovni,bez křiků dětí, žádné fronty,minimum hostů, žádné stupidní večerní programy.Na večeři pánové dlouhé kalhoty,slušné stolování a chování všech hostů. Zaměstnanci milý a příjemní. Super spa centrum a posilovna. Jídlo bylo TOP co jsme kdy v Egyptě jedli - to bylo tak vymazlený, že to nebylo ani možný. Vlastní pečivo, tak chutné, že to nekoupíme snad ani v ČR.Pokud to půjde na podzim se asi vrátíme:-) Máme rádi klidné a pohodové dovolené!!

Korálek 21.04.2017 18:23
... 

Zdravim z Radissonu. Hotel krasny, cisty. Minimum lidi, klidek, vyborne jidlo. Usmevavy a ochotny personal. Nelze si na nic stezovat. Jen cesta z letiste trochu delsi. Moc se nam tu libi.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu