A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sheraton Soma Bay

| Ava
Ava
Chystáme sa sem v lete, ale napriek tomu, že v tomto hoteli bolo niekoľko ľudí z tohto fóra, nie sú o ňom recenzie. Máte niekto nejaké nové info? Je to dobrá voľba? Ďakujem :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.01.2019 13:49 109.81.215.***
Re: All inclusive vs Ultra all inclusive 

Měli jsme all incl., tvrdý alkohol byl v ceně. Kromě ginu. Ivana

Flasar 10.01.2019 03:49
All inclusive vs Ultra all inclusive 

Mám dotaz jaký je rozdíl v tomto hotelu mezi klasickým AI a ultra AI ? Je tedy pravda jak je zde psáno,že v klasickém AI není alkohol,jen pivo a víno,takže na drinky můžu zapomenout ?

Neregistrovaný uživatel
18.09.2018 16:45 109.81.215.***
Re: návrat 

V sobotu návrat ze Sheratonu. Hotel starší, ale dobře udržovaný, čistý. Jídlo skvělé, nej jsou obědy na pláži s výběrem z jídelního lístku, servírování bez chyby..
Moře úžasné, větší odliv okolo poledne v zátoce, ale plavat se dalo již po... cca 30 metrech - mám špatný odhad :-) Šnorchl z mola - byla jsem nadšená. Zatím nej co jsem zažila. Ivana

• Anonym (2)
vulpesvulpes 19.08.2018 15:41
jaké je tam šnorchlování 

Opravdu nemá nikdo nějakou aktuální zkušenost? Resp. o hotelu jsem asi už načetla, co se dalo, a nějakou představu mám, ale jde mi hlavně o šnorchlování.
Chápu, že v laguně v podstatě nic není, šnorchluje se z mola. Tak mám jen obavy, jestli tam také nebývají velké vlny, které by vstup do moře z mola znemožňovaly?
Dá se také šnorchlovat i z toho pevninského cípu, co tam vybíhá? Případně jestli je reálné cíp obeplavat - jít třeba z mola a vrátit se přes pláž u hotelu / nebo obráceně?

Pak mám ještě jen obavy, jestli vzhledem k poloze lokality tam nebude v říjnu až moc větrno a nepříjemně? (vím, že fouká všude, ale vždy jsem byla v nějaké zátoce, zatímco tohle je vyloženě cíp).
Děkuji, jestli se někdo ozve

Neregistrovaný uživatel
19.07.2018 22:40 109.81.215.***
Re: Sheraton Soma Bay 

Nikdo jste tam nebyl?? :-\ :-)

Neregistrovaný uživatel
17.07.2018 21:37 109.81.215.***

Salve....děkuji za recenzi. Jen dotaz- byla wifi za poplatek???Díky Ivana

Neregistrovaný uživatel
12.07.2018 21:54 109.81.215.***

Wjerčo tak jaké jsou dojmy ze Sheratonu? Chystáme se tam také...dejte info po návratu. Díky Ivana

Wjerča 08.07.2018 22:03

Dobrý den, můžu se zeptat na bližší informace ohledně Sheratonu? :) V neděli letíme a nikde toho moc v češtině aktuálního o tomto hotelu není. Díky :-)

Aktimel 11.05.2018 14:16

Tak to nezbývá, než závidět, mám ho letos také v "hledáčku" a vypadá fantasticky :-) Doufám, že po návratu dáte vědět, moc info opravdu nikde není, ani čerstvé recenze na TripAdvisoru....mohl by tam být klídek, pohoda a luxus. A za ty prachy...super 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
salve 11.05.2018 13:41

Zdravím, za týden odlétáme do Sheratonu. Moc informací o tomto hotelu není, nebyl tam někdo letos, kdo by odpověděl na pár otázek?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu