A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Sunrise Holidays Resort

| Lucy
Ahojte Vsichni, je tu nekdo, kdo byl v hotelu Sunrise Holidays?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.08.2019 21:00 77.48.29.***
Helča 13.08.2019 20:49
Re: 

zapomněla jsem na vodu je všude k dispozici na pokoji, v jídelně, na všech barech. A co mě vyhovovalo nejvíc při snídani roznášeli fresh džusy a zdarma! To jsme ještě nezažili nikde. Delegát nám nabízel výlety za šnorchlem měl docela přijatelné ceny my jsme nejeli, ale lidi nám vyprávěli.

Neregistrovaný uživatel
13.08.2019 12:57 77.48.29.***
Re: 

Děkuji za odpověď, škoda že ten korál je slabší, to si pak v nahradíme jinde. Jinak se mi to zdá výborné. Ara

Helča 13.08.2019 11:35
Re: 

V hotelu jezdí dva výtahy, všude je blízko, měli jsme pokoj ve čtvrtém patře s výhledem na moře bez bakšiše. Ubytovali nás asi hodinu po příjezdu do hotelu, náramky jsme dostali hned. V jídelně jednou odchytli manžela, že má mít tričko s krátkým rukávem a kalhoty třeba krátké, ale pod kolena. Dá se jíst i venku v otevřené jídelně tam jedli povětšinou kuřáci.
Připlavali k hotelu jednou delfíni a želva byla dost často, trnuchy a perutýni jsou vidět hlavně po západu slunce pouhým pohledem z ostrova. Korál nic moc jsme z Egypta zvyklí na lepší, ale zase všude panuje klid a pohoda. příjemné je posezení v restauraci Nasaya je na pláži, je tam i lehký oběd, ale večeře se tam platí. Po večeři vedle jídelny je scéna a tam každý den je živá hudba. a od 21,30 animační programy.

Neregistrovaný uživatel
10.08.2019 16:05 77.48.29.***
Re: 

Díky za zprávu, zajímá mě všechno, třeba kde je dobré ubytování aby byla blízko jídelna i moře, vstupy do vody, mám po operaci kolene tak bych se nerada moc nachodila. Jestli je voda balená nebo barely, ty dlouhé kalhoty pro pány, obsazenost lehátek a pod. Jinak letos jedeme do Egypta už po dvanácté a měli jsme vždycky štěstí na dobrý hotel. Ještě by mě zajímaly korály. Ještě jednou děkuji za odpověď. Ara.

Helča 10.08.2019 08:44
Re: Sunrise Holidays Resort 

Byla jsem tam letos v květnu, co by tě zajímalo. Byla to nejpohodovější dovolená, Egyptě jsme byli po třinácté.

Neregistrovaný uživatel
09.08.2019 09:29 77.48.29.***
RE : 

Nebyl tu někdo v poslední době? Recenze jsou už staršího data. Děkuji ara.

Helča 11.04.2019 22:47
dlouhé kalhoty v jídelně 

Kdo jste byli nedávno v tomto hotelu. Jak je dodržován dreskod v jídelně pro muže musí mít nutně dlouhé kalhoty? Už jsme byli v několika 5*, ale nikde to nebylo striktně dodržováno.

alanis33 19.08.2016 08:49
Re: 

Sunrise Holidays rozhodne neni tak veliky hotel,jsou vetsi rezorty-jak kapacitou,tak rozlohou.Z hotelu jste rovnou na plazi,zadna velka zahrada,super laguna i dobry pristup na otevr.more.Kdo chce centrum,neni lepsi volba.Luxusni jidlo i sluzby. :-)

• Anonym (1)
Marta26 19.08.2016 07:49
Re: 

Na Sunrise bola veľmi dobrá cena teraz na 15 dní od 27.8 ,ale čo som čítala,že je to veľmi veľký hotel to ma odradilo,či som urobila dobre?!!potom som tiež moc pokukovala po Arabelle,tam zase?!ktosi písal,že ako je pieskový vstup do mora ,pre mňa je veľmi dôležitý aj ked malý,ale pieskový vstup do mora,tam kotvia lode čo ja vôbec nemusím kvôli zápachu?!videla som aj fotky lode a kúsoček sa kúpali deti,ono niekedy stačí jedna veta,jedna fotka a človek sa rozhodne,poprosím o názor,ďakujem pretože budú dúfam ďalšie D,nakoniec sme si vybrali Fantasiu v M.Alam. 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu