A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort - Marsa Alam

| Deny
Deny

Našel jsem tento hotel v letní nabídce CK Neckerman na rok 2012.
V jejich katalogu vypadá celkem dobře,ale zde o něm není žádná diskuze.
Máte s tímto hotelem Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort v Marsa Alam někdo nějaké zkušenosti?Prosím napište je.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.01.2020 11:26 193.107.255.***
Re: čerstvé zprávy 

pro Miloš - my jsme byli rovněž vloni v říjnu 3-11.10 2019 v Utopii-a také ani jeden perutýn,chobotnice..nic! přitom před rokem v květnu tam bylo vše... v říjnu jsme tedy aspon denně měli u mola v 9 ráno delfína .. Helča

Neregistrovaný uživatel
18.01.2020 10:54 88.102.186.***

No netušil jsem,že autorkou videa je žena.Navíc je vidět,že muréna vás nečekaně podplavala.Takže ten stres a úprk chápu.Do Utopie jezdíme se ženou už hodně let a pravidelně.Já se potápím a žena šnorchluje a tu obrmurénu má už několikrát natočenou.Já se s ní potkal taky,ale jen při šnorchlu.Asi se zdržuje jen nad korálovou plotnou.Uvidíme jak dlouho jí bude možno ještě obdivovat.Jak jde čas,mám pocit,že toho života ubývá a to nejen v Utopii.Při poslední návštěvě,loňský říjen jsem za 10 dní potápění a šnorchlování neviděl ani jednoho perutýna.Možná jen náhoda Miloš.

Ps.To vaše murénový video se sprintem ke břehu mě fakt pobavilo.Zaplaťpámbů,že jste tu kameru nestihla vypnout.Dokonce si myslím,že by získalo ocenění v nějaké soutěži.

Neregistrovaný uživatel
18.01.2020 09:54 46.23.56.***

pro monserat62, mohli by jsi mi napsat na nemecek@mekbn.cz ? rád bych probral hotely a přístupy do vody díky

Neregistrovaný uživatel
17.01.2020 19:43 193.107.255.***

pro Miloš -ano plavky zůstaly bez poskvrny, :-D ale změřit mi tlak tak mám 300 ! od té doby jsem byla v Utopii ještě 2x a murénu už jsem natočila v klidu... je fakt obrovská -je to v Utopii skoro celebrita-viz video (ne moje) z Youtube https://www.youtube.com/watch?v=BinaJbnkF1s

Neregistrovaný uživatel
17.01.2020 17:01 77.242.95.***

Je to krása,v říjnu jsme v sentidu narazlili na murénu ,která měla přes dva metry.Respekt byl,i když jsme věděli,že ná nic neudělá,byla to nádhera Táňa

Neregistrovaný uživatel
17.01.2020 16:52 88.102.186.***

To první setkání s murénou bylo asi fakt první,soudě podle následného videa.Plavky zůstaly bez poskvrny?Miloš.

P.s. Nic ve zlým.

Neregistrovaný uživatel
17.01.2020 15:35 193.107.255.***

pokud vybíráte podle moře-mrkněte na všechna má videa - https://www.youtube.com/user/monserat62/videos?view=0&flow=grid

Neregistrovaný uživatel
16.01.2020 12:37 46.33.96.***

Díky za postřehy,my jsme válecí dovolenkáři,na masové výlety,kdy mi někdo přede mnou plácá ploutvemi po papuli,nejsme.Jedeme za mořem a klidem,proto ten důraz na moře bez mol a vody po kotníky.Vybereme něco jiného.

Neregistrovaný uživatel
16.01.2020 11:04 77.242.95.***

Tak to potom ,babo raď.Když jste byli v Gorgonii,udělali jste si výlet do národního parku?V Marse je skoro u každého hotelu něco k vidění.Já jezdím do Sentida,šnorchlaři vám řeknou,no,nic,moc,ale naše kamarádka měla loni štěstí ,plavala se sibami.Vše záleží na tom jak jste nároční a pokud hodně asi vám nezbyde nic jiného,než vyjet s doprovodem dál od hotelů na otevřené moře.Tak hodně štěstí při výběru.Táňa

Neregistrovaný uživatel
16.01.2020 10:23 91.192.35.***

To co pišete je pravda.Zaplavat se da pouze s třetí pláže.Je to krásná laguna.Byli jsme i v Gorgonoi a také se nám nelíbilo.Jinak hotel pěkný

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu