A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort - Marsa Alam

| Deny
Deny

Našel jsem tento hotel v letní nabídce CK Neckerman na rok 2012.
V jejich katalogu vypadá celkem dobře,ale zde o něm není žádná diskuze.
Máte s tímto hotelem Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort v Marsa Alam někdo nějaké zkušenosti?Prosím napište je.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.03.2020 21:24 77.242.90.***
Re: Ukonceni all inclusive 

Byli jsme v tomto hotelu vloni v květnu, z hotelu jsme odjížděli v 16 hodin směr Brno. Náramky a čerpání zůstává až do odjezdu. Tento hotel je velmi dobře vedený, manager je člověk na svém místě, totéž vyžaduje od personálu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.03.2020 18:49 188.75.189.***
Ukonceni all inclusive 

Dobry den vsem, chtela bych se zeptat, jak je to ve Fayrouzu s ukoncenim cerpani all inclusive, kdyz bychom meli odjizdet v odpolednich hodinach. Nechavaji naramky do odjezdu nebo konci striktne ve 12 hodin? Dekuji za informaci

lerak 17.02.2020 09:27
Re: Modrá laguna 

ovocná párty na pláži

lerak 17.02.2020 09:21

vrak italské plachetnice

lerak 17.02.2020 09:17
Modrá laguna 

Pro Ladu ;-)
Při první návštěvě hotelu budete ubytovaní v sekci 8,9 část hlavní budovy.
Nemá cenu vůbec smlouvat nebo dávat dolary do pasu, vrátí Vám je.
Z této části hotelu je zase blízko do jídelny, baru a k bazénům, dál je to na pláž.
Hotel je 5hvězda a oni se snaží vyšší úroveň držet, je to znát na službách na stravování a na ochotě celého personálu. Hlavní klientela jsou Němci cca 80%
a proto to tak je.
Dres kód. Na snídani muži mohou jít v šortkách a v tričku s krátkým rukávem ne v tílku. Večeře je taková společenská událost, kde se hosté scházejí a před jídelnou probíhá nějaký program (hudba zpěv) a po večeři zůstávají na místech k večernímu posezení. Večeře bývají tématicky zaměřené a obsluha je vždy k tomu
stylově oblečená a stoly vyzdobené. Do takového prostředí se nehodí jít v kraťasech a
žabkách. Němci to poměrně dodržují a je lepší nějaké delší kalhoty nebo tříčtvťáky mít. ;-)
Šnorchlování. Molo je ccá asi 200m dlouhé s posledním vstupem přímo na hlavní
korálový útes. Srovnal bych s Malakií,Utropií,Gorgonií-Schams, co k tomu dodat.
Za našeho pobytu jsem se setkal s žralokem bělocípím (což jsem se uklidnil) před ženou se vyvalil dugong (ta z toho mohla mít infarkt), dále želvy a hodně murén
a všechny ostatní korálové ryby.
Z pláže se dá jít podél moře do Port Chlibu, cestou jdete kolem vraku italské plachetnice, krá byla dlouhé roky převrácená na útesu u vjezdu do přístavu.
Na druhou stranu se jde do zálivu Mubarak o vestách je psáno níže.

S přáním krásné dovolené Karel. :-) ;-) 8-)

Neregistrovaný uživatel
17.02.2020 06:41 213.226.233.***

Moc děkuju za odpověď. Tak teď už nezbývá než se jen těšit.
PS : Souhlasím že u dobrých hotelů je dobré se vrátit - my například pozorovali veliký pokrok ve Fantazii.
Lada

Neregistrovaný uživatel
14.02.2020 14:56 83.208.198.***
Modrá laguna 

Molo má 3 vstupy.První pro koupání ale dno je nerovné tak pozor kde se stoupá.Vstup 2 je pro šnorchl v laguně a třetí vstup je na ref který mě připadne stejný jak v Gorgonii jen víc kolmý.
Modrá laguna to je co? Na levé straně hotelu jak je ta malá pláž?
Dlouhé kalhoty jsem nepotřeboval tedy aspoň je po mě nikdo nevyžadoval.Klidně bych se tam vrátil byl jsem spokojený.Wifi zdarma fungovala po celém hotelu,nejlépe na pláži a u amfiteatru.Zjišťuji,že asi je dobré navštívit hotely kde se Vám líbí aspoň 2x,protože na poprvé nelze vše prozkoumat. :-)

Neregistrovaný uživatel
14.02.2020 08:34 213.226.233.***
Re: Vesty na Mubarak a modrá laguna 

Nádherná mušle. :-)
Chystáme se do tohoto hotelu v červenci. Prosím o info jaký je šnorchl- jsme celkem zhýčkaní z Gorgonie, Fantazie, Concorde moreen - ale změna je život, už jsem na každém byla 2 x a tak jsem si našla tenhle hotel.
Píše se tu o velmi dlouhém molu, ale už ne o reefu a šnorchlování jako celek.
A pak ještě jeden dotaz - musí mít manžel u večeře dlouhé kalhoty?? Někdo také psalna nějaké starší recenzi.
Díky za odpověď. Lada

lerak 13.02.2020 12:56

CHaronia tritonis

lerak 13.02.2020 12:54

Pro éňu @};--
Cesta do laguny není tak daleko cca 80-100m,dá se jít vrchem do mírného
kopečku 20m pak po rovině asi 80m a sejít k laguně a těch 15m po plotnách, tak
jsme chodili. Při odlivu se dá jít v botách vodou , místy po suchu nebo v hloubce
do25cm,je dobře vidět kam šlapeš. Laguna je podobná té ve Fantazii, bílý korálový písek nádherná průzračně čistá voda. Za 15 let co jezdím do Egypta
jsem v laguně našel poprvé opravdový vzácný skvost, mušli CHaronia tritonis lidově TRITON,
jeden ze dvou predátorů hvězdice "TRNOVÁ KORUNA". Po nafocení
jsem ji zase dal na to místo kde jsem ji našel. Cesta do laguny stojí za to,
nádherný korálový písek, průzračnou vodu a odpočinkový relax.
Karel ;-) 8-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu