A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

U jakého hotelu v Marse nejlepší šnorchlování?

| Pavlínečka
Pavlínečka
Ahojky, chystáme se již po druhé do Marsy Alam a rádi bychom si nechali poradit, u kterého hotelu je podle vás nejhezčí šnorchlování? A nejlépe, kdyby měl hotel i lagunu, abychom kvůli větru nemuseli ležet jen u bazénu. Děkuju za všechny názory.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kimi 23.06.2020 15:42
Aurora Oriental 

Jezdíme do Eg každý rok, poslední dobu do Marsy a zatím NEJ šnorchlování i potápění u hotelu Aurora Oriental - zátoka Jabal Al Roses. Úžasné korály, hejna ryb, trnuchy a hlavně želvy. Odtud kousek do Abu Dabab, stačí výlet, na můj vkus přelidněno, vozí tam všechny z okolních hotelů na potápění.

Neregistrovaný uživatel
30.05.2020 21:08 89.176.138.***
Re: Nejlepší šnorchl i s dětmi 

To je pravda El Malikia byla super,nádhera

Neregistrovaný uživatel
30.05.2020 20:23 89.176.138.***
EL Malikia Abu dabbab 

Krásný

Neregistrovaný uživatel
11.03.2020 20:35 188.175.160.***
Re: U jakého hotelu v Marse nejlepší šnorchlování? 

Souhlasím, já byla vedle v hotelu Pense Royal , korály byli úžasné, doporučuji

Neregistrovaný uživatel
19.02.2020 17:29 194.31.188.***

Ano,šnorchl super! tady moje video z Utopie -jen tam nemám delfíny-ale byli denně v 9 hodin u mola-jak jsem tam viděla hejno lidí-věděli jsme že tam jsou. https://www.youtube.com/watch?v=2BNXuuzkW7Y&t=74s

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.02.2020 15:21 94.125.218.***

Jo jo, s tou Utopií to bylo trapné "fópa". Měli jsme tam původně letět, ale změnili nám odlet, tak jsme stornovali zájezd a letěli na last minute do Royal Brayky. O Utopii jsem také slyšel samé superlativy, hlavně šnorchl že je tam výborný. Dokonce tam někdo nafilmoval plachetníka kousek od břehu. To je mečoun s hřební ploutví ve tvaru plachty. Já ho potkat v moři, tak se ve mě krve nedořeže. Bál bych se, že mě napíchne jak na rožeň. :-D

Neregistrovaný uživatel
19.02.2020 14:52 194.31.188.***

tak to ráda slyším.. <3 Utopia je skvělá-a ted co ji mají Italové tak tuplem! byli jsme tam v říjnu po třetí a zatím TOP! a u mola denně delfíni!!-tady naše fotkY https://monserat.rajce.idnes.cz/Utopia_beach/

Neregistrovaný uživatel
18.02.2020 22:29 94.125.218.***

Omluva za nepřesnost v mém příspěvku z 10:06. Nebyli jsme v Utopii, ale v Royal Brayce beach. Utopii se tímto omlouvám. :-)

Neregistrovaný uživatel
18.02.2020 10:41 176.74.154.***
Re: Ten nejhezčí korál v Marse? :-) 

Zdravim mohu se pridat do diskuze,Fantazii jse byla 3krat,netvrdim ze by v Marse nekde nebyl lepsi koral,ale kdyz to vsechno shrnu,co se tyce koralu a vubec šnorchlovani,ve spojeni se suprovymi sluzbami po vsech strankach,klidne teple more,nekdy se taky stane ze nejaky den fouka,ale to asi vsude,takze za mne Fantazia vede,a to jsem byla tak 6krat na jinych mistech ,zde zminovanych,letos uz jedu 29.4-6.5 2020 spoustu videi podvodnim fotakem,v zime nadherna podivana,doporucuji Marie

Neregistrovaný uživatel
18.02.2020 10:06 94.125.218.***

Vloni jsme byli v Utopii, předloni v Auroře Oriental bay. Utopia mě zklamala. Hodně tam foukalo, to zaprvé, u mola sice hodně ryb, jehlice krokodýlí tam plavou kolem vás, jakoby se nechumelilo a loví rybky, bodloků jak naseto, naštěstí však neútočí, dalších ryb také hejna... jenže poměrně zakalené moře, což člověku zkazí radost. Na filmování to nebylo. V Auroře je moře u pláže zkalené ještě víc než v Utopii, ale když obejdete zátoku na druhou stranu k Diving centru, tak tam je to paráda. Když jsem tam vlezl do moře poprvé, úplně se mi zatajil dech nad tou nádherou. Krásné korály, čisté moře. Ryb trochu méně než v Utopii. Takže kdybych měl vybírat mezi Utopiíí a Aurorou (nyní Oriental bay), tak pokud jde o šnorchl, tak určitě Aurora. Ubytování a strava je ale lepší v Utopii. :-) Jo, a v Auroře nefouká.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu