A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

U jakého hotelu v Marse nejlepší šnorchlování?

| Pavlínečka
Pavlínečka
Ahojky, chystáme se již po druhé do Marsy Alam a rádi bychom si nechali poradit, u kterého hotelu je podle vás nejhezčí šnorchlování? A nejlépe, kdyby měl hotel i lagunu, abychom kvůli větru nemuseli ležet jen u bazénu. Děkuju za všechny názory.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.10.2019 16:48 46.23.50.***
Re: Nezničený korál 

Téma zní nejlepší šnorchlování,to je na klidné hladině a ne ve vlnách s nějakým mým podpisem o riziku,Gorgonii i Shams jsem navštívil o korálech není pochyb,ale dostat se zpět na molo v Gorgonii ve vlnách od Shamsu je namáhavé a co mám ze šnorchlu?V Shamsu je to daleko lepší,ale za mě zátoky,třeba u Aurory,kde vím,že mohu vždy a v klidu sledovat život pod vodou,Malikie,Brayky obě,také jsem byl,není tam tak krásný korál,ale mohu vždy a v klidu.

Neregistrovaný uživatel
07.10.2019 08:46 46.33.96.***

Nikdo nepíše,že by v Gorgonii někdo utonul.Ale lidé třeba ve vlnách zpanikaří,za našeho pobytu zahynul celkem mladý Němec ve Fantazii.My jsme byli v Shamsu a do Gorgonie jsme chodili a vlny zažili velké.Ale pokud někdo věří,že si zrovna jeho chalani popř.všimnou...je to každého věc.

Neregistrovaný uživatel
07.10.2019 07:13 212.5.211.***

Kopec ludi to v Gorgonii podstúpi....hliadkujú tam chalani člnom ...pravidelne Vás kontrolujú...a nestrašte nikto sa v Gorgonii neutopil..nepoznám taký prípad.. a koralová stena je najkrajšia v MA... :-)

Neregistrovaný uživatel
06.10.2019 21:21 89.111.70.***

V zátoce jsou korály zničené,za pěkným korálem musíte dál.Poradí někdo,kam v prosinci,abychom nenemusli být u bazenu?Kde je pěkná zátoka a do moře se dá jít nejen z mola? Marie

Neregistrovaný uživatel
05.10.2019 08:18 46.33.96.***

No to je moc hezký,že si každý může dobrovolně podepsat nebezpečí utonutí.Ale kolik lidí z hotelu,co jedou do Egypta hlavně kvůli šnorchlování to podstoupí?Aspoň tedy já mám z velkých vln respekt. :-(

Neregistrovaný uživatel
05.10.2019 07:24 95.102.209.***

Oprava v Gorgonii sa šnorchluje aj pri Cervenej vlajke stači čislo izby a podpis

Neregistrovaný uživatel
05.10.2019 00:40 89.103.180.***

No že si nebudu moct dát alkohol mě opravdu netrápí. Když jsme byli v Makadi bay, tak jsme si ho zřejmě dát mohli a nikdy jsme to nevyužili.
Velká vzdálenost od letiště je více nepříjemná, zvláště ráno před odletem domů, ale kvůli hezkému korálu bych to překousla.
Jinak byli známí spokojeni? Nejsou tam v moři nějaké záludnosti, silné proudy nebo tak něco?

Neregistrovaný uživatel
04.10.2019 17:18 109.81.215.***

Wadi Lahmi - známí byli. Daleko od letiště, soft all inclusive, ale šnorch prý úžasný. Letěli s německou cestovkou.

Neregistrovaný uživatel
04.10.2019 16:49 46.33.96.***

Ještě jsem zapomněla dodat,že ty motorové čluny v zátoce Coraya vozí z mola potápěče sem a tam.Mají své molo,ale stejně musí kolem plavců proplout.

V Shamsu jsme byli,pro nás zatím nejhezčí šnorchl,možná je v Utopii hezčí,ale v Shamsu se nemusí nikam do vln,proudů atp...,denně obrovské želvy,koráli nádhera a pořád vidíte dno,i když plavete dále.Ke Gorgonii jsme chodili,hotel o třídu výše,ale pro mne špatný přístup dop moře z pláže a z mola rovnou hloubka,pokud bude větrno,nepustí vás do moře.To u Shamsu nehrozí.

Neregistrovaný uživatel
04.10.2019 15:29 89.103.180.***

No raději bych krásný korál a aspoň trochu ochranu od otevřeného moře. Těžko posoudit, zda jsem dobrý plavec, u Rudého moře jsem zatím byla pouze v Makadi bay a tam moc velké vlny ani proudy nebyly, takže pohoda. Raději bych moc neriskovala, už nejsem nejmladší. Navíc jsem chtěla něco natočit a to je problém i v malých vlnách, natož ve velkých.
Tu Utopii určitě někdy vyzkouším stejně jako Shams nebo Gorgonii. Letos ale už ne, mají volné termíny až v prosinci, to už by mi asi byla zima.
Wadi Lahmy Azur asi moc znát nebudete, vzhledem ke vzdálenosti od letiště, tam mě to taky hodně láká.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu