A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

VIME GORGONIA BEACH MARSA ALAM

| JANAR
JANAR
Nechystá se,nebo nebyl někdo v tomto hotelu,nabízí ho nově Exim.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.11.2019 22:33 89.177.134.***
Re: Gorgonia a podmořský svět - odkaz 

Medůzy byly nárazově a jen na některých místech. Bohužel tento "delfíní" den jich bylo nejvíce, al emy je moc nevnímaly. Šnorchl z Gorgonie do Shamsu není náročný, je to po proudu. Jen je třeba si dát pozor na takovou "kapsu" do které se při odlivu můžeš dostat. Musíš se držet se vlevo. Při vstupu na molo je mapa, tam to uvidíš. No, sama bych asi nešnorchlovala i když to není náročné a v pohodě to za hodinku s kochacíma zastávkama dáš. Nebo šnorchlovat s vestičkou, tomu bych rozumněla. Nikdy nevíš co se může přihodit, např. křeč v noze a pod. Manžel si není taky na delší výpryvy není jistý. Kouúil si vestičku a s ploutvema to v pohodě dává, Jinak recenze je na Tripadvisoru. Riema

Neregistrovaný uživatel
07.11.2019 10:56 37.48.6.***
Re: Gorgonia a podmořský svět - odkaz 

Reimo, video je úžasný 8-). Díky za něj. To delfíní mládě je prostě <3 a jak se drží u maminy, to pohladilo na duši. Udivilo mě, kolik tam bylo medúz i když vím, že tyto nežahají, ale plavat mezi nimi je asi nic moc. To bylo celou dobu Tvého pobytu v dubnu?
Ještě dotaz - je šnolchr směrem od Gorgonie k Shamsu bez problémů? Já jsem byla v Shamsu v říjnu, ale sama jsem si "zatím" netroufla, bohužel k sobě nemám šnolchrovacího parťáka. Vracím se do Shamsu za rok ;-) a hodně mě láká si to tam proplavat. V Gorgonii jsem byla "šmejdit" a prošla si celou pláž až na její konec (k Beduínům), ale vždy jsem se vrátila zase po svých zpět do Shamsu. Díky 8-)

Neregistrovaný uživatel
06.11.2019 19:55 89.177.134.***
Gorgonia a podmořský svět - odkaz 

Zde je odkaz na video z letošní dubnové Gorgonie. Foceno zejména při šnorchlngu z Gorgonie do Shamsu. Delfíni připluli k u molu Gorgonie. Nádherný zážitek, lepší než Sataya. Riema
https://youtu.be/4WGDukjmNYs

Neregistrovaný uživatel
02.10.2019 08:01 91.187.63.***
Re: Gorgonia po páté 

Jedete ted někdo do Gorgonie my letíme 9.10 z Prahy? :-)

Neregistrovaný uživatel
01.10.2019 12:45 178.21.187.***

pěkný den, chystáme se příští rok- prosím za obuv do vody stačí jen ty nejlevnější s gumovou podešví?

Neregistrovaný uživatel
19.09.2019 09:13 178.41.92.***

Ako hotel a sluzby Arabeska top ale šnorchel je jasne lepší v Gorgonii. V Arabeske len malé koralové ostrovčeky plné života.. Gorgonia neskutočné koralové záhrady nepoznám hotel s lepśím šnorchlom ako Gorgonia a susedný Shams alam

Neregistrovaný uživatel
17.09.2019 20:05 91.192.35.***

Pokud budete srovnavat s Arabeskou Gorgonie bude druha.Arabeska top.

Neregistrovaný uživatel
17.09.2019 19:43 94.242.121.***

Ty zátoky jsou tam dvě,jedna menší se vstupem kousek od mola a větší se dvěma vstupy vzadu na pláži.Na mapách to je krásně vidět,kako světlé moře.V té zadní najdete třeba i želvu a malého žraločka.Chce to jen dát pozor při přechodu přes korály,bez bot doopravdy ne.Ale plavat se tam dá krásně. Ta velká je hodně rozsáhlá s ne moc velkou hloubkou.

Neregistrovaný uživatel
16.09.2019 19:24 178.77.244.***

Děkuji vám vsem za info.. :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.09.2019 13:27 178.41.92.***

V Gorgonii sa dá krásne plávať v zátoke...lepší plavec aj z móla. Z vlastných skúseností ......vrátil som sa v 07/2019 áno v stup cez odomreté koraly žiadny problém len topánky do vody...z móla púšťajú vždy aj keď je červená vlajka tak podpis a číslo izby....neustále jazdí motorový čln s plavčíkom a dáva pozor ....nie ako inde keď je červená tak máte smolu :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu