A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

zijeme v Hurghade

| ida
ida
Zijeme V egypte od januara, aj s 2 detmi, nie je to tu take zle,paci sa nam tu. Ak sa niekto sem chystate a chceli by ste nejake informacie alebo rady, ozvite sa. Aj my budeme radi, ked tu stretneme nejakych ludi hovoriacich jazykom, ktoremu rozumieme. :)) Takisto vam mozme prenajat byt, 3 izby,pre 4 osoby, ked niekto neoblubuje hotel...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.03.2020 20:45 109.81.213.***
Re: zijeme v Hurghade 

Dobrý den,ztratil se nám kamarád v Hurgádě,byli byste ochotni pomoct a obvolat pár nemocnic,popřípadě policejních stanic?
Děkuji Ivan

Neregistrovaný uživatel
11.12.2019 19:42 89.102.214.***

Dobrý den , chtěl jsem se zeptat, která část Hurghady je nejlepší co se týče mé potřeby :-D , to znamená , chci město , nechci jenom poušť , chci zajímavé ulicky, a kam chodit i večer, ale zároveň nechci přílišné tahání do krámů a obtěžování obchodníky . ,Příšla mi hrozně zajímavá část Sakkala , no vedle našeho hotelu Seagull resort , se ani nedalo projít přes dotěrné obchodníky , a vím , že třeba o kolometr dál , už bylo omnoho méně turistů , hotelů, spíše takové apartmány a zaprášené krámky svetílka a klid . Tohle by se mi líbilo , jen tam prostě nebyli resorty . Existuje něco podobného ? Mně se zdá jako alternatíva ještě část, kde se nachází grand hotel, je tam promenáda , ale vůbec nevím jak se tá část jmenuje a rád bych se zeptal i na část El Dahar , která je starší, co se mně třeba líbí , ale zase aby tam nebyli jenom místní a zase aby tam nebylo ještě více dotěrno než u Seagullu . Děkuji za odpovědf a přeji hezký den .

Anela
15.04.2015 16:21 77.236.219.***
LE v Egyptě 

Tak už jsem to zjistila ;-) :-)

Anela
15.04.2015 11:19 77.236.219.***
Re: Pomoc při koupi bytu 

...... za kolik je nyní LE ? Kolik dostanu v bance nyní za EURO LE ? Bylo 9 LE.

Anela
15.04.2015 09:27 77.236.219.***

Je nutné si dát kupní smlouvu (BYT) ověřit soudně ? Někde jsem se doslechla, že je to pro cizince v Egyptě nejvýhodnější. Díky za odpověď. :-)

Kamila242 12.04.2015 16:21

Ahoj ráda bych se nějaký čas odstěhovala do Hurghady. Potřebuji nějaké bližší informace od těch kteří už tam žijí :-) . kdyztak napište na email pavlinat.45@seznam.cz Děkuji O:-)

paja.007 07.04.2015 19:03

Jsem moc rád, že vše klaplo podle vašich představ a těším se na setkání s novými sousedy. Pozvání na kávu přijímám a už se těším (((clap)))

sea.beach 05.04.2015 13:00

Já jsem také jeden z nových sousedů Pavla, bydlíme kousíček od sebe. Mohu jenom potvrdit - Pavel mi dal kontakt na super človíčka v Hurghadě, který mi pomohl při koupi bytu a s jeho vybavením.
Díky těmto kamarádům vše proběhlo hladce, bez překážek a problémů, koupit a vybavit kompletně byt jsme stihli za týden, příště letíme už do svého a hned si můžeme uvařit kafíčko a oběd :-)
Také mi teď napsal, že pro vízum na ambasádu nemusím, že tento návrh odložili.

• paja.007
  • Anonym (5)
  • paja.007
sea.beach 01.04.2015 22:53

Tak to mi bude muset někdo poradit, do Hurghady trefím, ale na ambasádu do Prahy ne :-))

paja.007 01.04.2015 08:10
Pomoc při koupi bytu 

Nabízím vám bezplatně pomoc (cenné informace) při koupi bytu v této krásné a stále sluncem zalité zemi. Já sám vlastním byt od roku 2012 a jezdím si do Hurghady odpočinout několikrát v roce. Sám jsem si koupí prošel a narazil na spoustu překážek. Tehdy nebyl nikdo, kdo by mi poradil. Toto vám já nabízím. Kontakt zde do zpráv, nebo e-mail: pavel.blokesch@centrum.cz Třeba poradím svým novým sousedům. Mám už spoustu vlastních zkušeností s tím, co je třeba při koupi bytu vše zařídit, kde nakoupit nábytek, spotřebiče, jak po Hurghadě cestovat a hlavně za jaké ceny atd. Fajn den, Pavel

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu